Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
co ti zas provedla
Odpovědět
Profilova fotka
doslovne prohlasila.. no hele, venku asi prsí, no hele prsi tam, ale dojdi mi na urad pro tohle a tohle..(ted jsem dojedla, ona to videla) a prosimte hned, jsou tam jen do pul 2. vis, kdyz mi takhle pomuzes, a udelas za me neco co me by zdrzovalo od jiný prace, tak se to pak vsechno zrychlí vis?......a zas ty jeji kecy co porad mele huh... takze jsem rekla k cemu to potrebuje a ona ze by ráno v pondeli nekam chtela stim jít.. tka rikam, tak to staci v pondeli rano kdyz tam dojdu ne? chodim okolo do prace.. tak prej: hm, asi jo... me normalne chtela vymáchat, a abych po obede nekde litala..a vzdy kdyz odchyzi nekam tak projde rtesne kolem stolu a vzdy mi na nej klepne.. docela uz mi z toho hrabe a premylim ze po ni skocim a tu ruku ji zlomim... jeste ze zas nekam sla...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nasla hafo tech rukavic a ty levny jsou samo ty krátky..jinak se to motá kolem 400..to mi prijde dost, za to ze nevim jeslti to bude okej.. co myslis? muzu si je dovolit k temhle satum a k mym tlustým rukám?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je husty, ty ses jeji poslicek nebo co? to prece neni tvoje povinnost, at si zvedne prdel a jde ona
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, vzdyt jsem ti vcera nasla za 250. A proc by to neslo, bude to hezky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, muj nazor je ze rukavice se hodi k hodne jednoduchym satum (a ani tak se mi nelibi) :-( Alka: ja uz bych si je nebrala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no takhle s etu ke me chova od prvniho dne.. amnzu to pekne siri... mysa ty byly kratký edith, no k tem tvym by s emi prave taky nelibili.. k jednoduchym satum mi prave moc nejdou.. me se libi na tech honosných, styl sisi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
me se teda nelibi k zadnym :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-D:-D jj me se ty bezprstý taky nelibi..ale ty rpstový jo x-) a cim dal vic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mozna ze kdyz budes bez zavoje.... jak by ti manza nandaval prstynek???
Odpovědět
Profilova fotka
Alka? kratky, vzdyt meli 45 cm, klasicky s gumickou na prst maji 30 Edithn: to si asi nevidela filmy s princeznama, ja tam teda zadnou v jednoduchych satech nevidela. Me pridou elegantni
Odpovědět
Profilova fotka
edith no nejdriv by mi sundal rukavicku:-) a pak zase nandal:-) prave, timhle si to omluvam..budu bez zavoje, bez korunky, bez nahrdelniku..prakticky budu "holá" tak nemuzu byt preplacaná:) coz s emi prave u rukavicek nelibi:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no co jsem koukala tak se nandava na rukavici
Odpovědět
Profilova fotka
a prave ze me by se libili hlavne kuli tomu kontrastu... vsechny je maj k bilým satum.. ja mam ale barevný.. myslim ze by to vypadalo mnohem lepe:-) mysa fakt?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě by to bylo extravagantní... ono záleží jak se to pojme... Každopádně já mám zafixovaný rukavičky jako kýč největší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na tu rukavicku? tak to by mi manza urco prstynek nenavlekl... to aby si nevesty porizovali o cislo vetsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka jj, videla jsem to uz hodnekrat ze se prstynek daval na rukavici
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je kravina o cislo vetsi ne, jak by ho pak nosila bez rukavice, to by ji padal
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jasny ze je to kravina.... jediny mozny reseni podle me je, jak rikala Alka aby si sundala rukavici...
Odpovědět
Profilova fotka
edith nahodou to mi tak realny neprijde.. nacvicime nejaky ladný sundavání, a pak si ji jen natahnu a je to:-D no prave- extravagantni x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
104 !!! uááá v uterý jdu pod 100..tak to teda zacinam uz ale opravdu plasit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já 28.... trosku me to desi. Dneska uz jsme mela s nasima asi pet telefonu. Aktuálně mají spoustu času, tak je úkoluju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to je dobrý..ja ani nevim co bychom uz meli zaridit..asi nic.. tchyne nakonec rekla ze ty vysluzky upece tak ji asi zurguju ze uz by mela zacit( neco se da do mrazaku, pry to ma ozkousený ze nejaky to cukrovi je potom lepsi) vcera zase manza.. fakt ty jsou z tou moji mamou fakt uplne blbý.. o necem sme se bavili .- jako o svatbe - s tatou, a ja mu neco rekla, a manza zas uplne agresivne zacal skoro az jecet, ze jsem uplne prastena a ze se to bude resit az tesne pred a co ze plasim, ze stejne za pul roku se to muze 3x zmenit, a ze nebude neco delat aby se to za 6mesicu znova menilo atd.. no proste furt prskal s tema 6 mesicema.. a ja rikam, tak to se seber ptz to je za 2 a pul mesice a nevim co porad prskaj s tema 6ti.. za a) me to dost prekvapilo(nj uz byl pripitej) a za b) rpoc porad vsichni berou 6mesicu? sakra sem snad já v jinej dobe nebo co to ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
uz vim o co slo.. o odvoz..rikala jsem tatovi jestli nema nejakyho kamose s velkym autem.. preci jen se to taky musi zaridit do predu
Odpovědět
Profilova fotka
tak mazna uz si uvedomuje ze je to za par, tak se docela i hodne o tom bavime a resime.... dneska jsem se domlouvali ze musime zajit premerit to BMW co budu mit... jj, my máme taky cukroví v mrazáku, je to fakt dobrý když se to vyndá. neboj, to ono se to v nem mozna jen nakupilo, urcite bude lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak on byl v pohode, ale vim ze kdyz se napije tak se chova bud trapne a nebo jako debil, ze to tak musim rict.. a zrovna vcera dostal od mamky nejaky echt pivo snad 15°tak ze ho musi hend vyzkouset.. no to vis..+ hokej tak tam nadaval a fandil a najednou v ty euforii nebo co to, tam takhle vyjel..poznala jsme ze uz je nakropenej,ale nastvalo me to.. jako doma uz o svatbe VUUUUBEC nemluvim abych ho naaahodou "neotravovala" tak nevim co to melo znamenat. ale je mi to jedno.. mozna ze mu tim aspon doslo ze uz ne 6 mesicu ale "2,5" mesice.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zacinam uvazovat o teorii ze budu taky delat jakoby nic.. a az zacnou vsichni plasit ze jak to teda bude, co maji teda delat tak se na ne budu zubit a delat ze to je az za 6mesicu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, takhle do nich, jak oni na tebe, tak ty na ne a at se pak staraj
Odpovědět
Profilova fotka
mysa zacinam bejt uz tak "laxni" a otravená ze se fakt takhle zacnu chovat.. to jsem zvedava jestli to zabere a halvne- jestli já to vydrzim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze jo, mas pevny nervy. Takhle se nekdo chovat ke me, tak se na vsechno vykaslu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?