Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
seychely pry nejsou moc hezky a hlavne hodne rusny, to si dokazu predstavit, to musela byt prca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka:no do řecka čecha..ale když sme loni letěli na mallorku, tka to byl němčour a zpáttky sem myslela, že už začnu řvát, protože ještě deset minut před přistáním byl v deseti tisíci metrech a potom klesal co minuta tak tisíc metrů, takže si dokážeš představit, jak nepříjemný to bylo...hnus fialovej...nevím jestli to udělal schválně, nebo jestli nemohl přistát jinak, ale bylo to hodně nepříjemný.... dosednutí byly v pohodě,ale strach byl veeelkej
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tam kde byla segra to bylo nadherný:-) ale taky mi prijde ze docela upadli... lenixka -hustýýýý, to musel byt sesup..jéé to bych chtela:-) ja mam rada tohle sileny litani:-) jsme jednou elteli v bource.. to bylo naaaaadherny!! jsem videla bourku ze shora.. no kdo to muze rict? neco neuveirtelnýho... ja mela strach do tunisu -tunisani.. jidlo jen rohlik promazlej maslem.. mazec.. letadlo znacne "rozpadly" sama turbolence.. no mazec
Odpovědět
Profilova fotka
leni to muselo byt super teda, ja bych kadila maggi v kostkach, ale vite co je zajimavy, proletet se stihackou je muj sen
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my jednou přistávali za takovýho větru že se letadlo nakládnělo ze strany na stranu, to se přiznáv sem měla taky docela nahnáno.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: přesně Tunis air je bylo zatím nejhorší letadlo kterým jsme letěla, říkali jsme mu šlupka od banánu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak mam takovej pocit ze me do letadla nikdo nedostane, to bych musela byt umelym spanku
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: abys nedopadla jako moje mamka, ta když poprvé letěla, tak měla takovej strach, že se v letadle za dvě hodiny letu na krétu stihla zbořtit tak, že jí táta musel podpírat při výstupu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni to nehrozi, ja nepiju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith no opravdu jsem se bala:-D:-D mysa stihacka? ja bych spis akrobacii:-) x-) strejda to delal, jenze uz me nestihl povozit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka joooo stihacka, to je muj zivotni sen x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenixka tak to mame "stejny" rodice.. mama ma nalitano skoro jak piloti a porad se boji... a tata se sice neboji, ale co by v tom letadle delal..takze taky vzdy zbori..a to je pak ostudy.. v turecku jsme ho malem nechaly jak jsme se za nej stydeli:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz je tady zase ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak si nakup vonny tycinky a vycud ji :-D :-D :-D :-D jejda, ja mam nejakou vysmatou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik uz bych potrebovala jit... to zas nestiham.. no holky vcera manza prijel ze skoleni a prej: ze carodejnici muze eventuelne zavrit (on byl na skoleni s nejakym tema stranama a tak, ty rasisti a tak) a ze kdyz bude to svoje nabozenstvi sirit ze ji muzou normlane na ferovku zavrit , nevim jakej duvod, ale ze ta jeji sekta je presne ono.. tak jsem si mnula ruce a doufam ze za chvili to zacne sirit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to tu jdu pomalu ale jiste povypinat.. takze ahojky.. ja se tu stavim asi vecer.. urco zitra.. a foto nevim kdy:-))) juchuuu uz se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak se mej a zitra ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, jsem zvědavá na šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my sme právě vybrali prstýnek pro přítele..respk.on si vybral a změřil si prst a já zjistila, že můj záasnubák nějakým zvláštním způsobem asi reaguje s měděnou podležkou, takže červená, tak mi ho poslali na porhodiování a bude zas jak novej
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a kde jste si vybrali a jaké? máš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
edith: no fotečku nemám, on je přítel takovej nenáročnej...hlavně sme potřebovali změřit prstík, naši sou v egyptě, tak mu snad vyberou nějakej tam, protože co říkali, tak za jeden by to vycházelo asi 100 dolarů, tady chtěli 7500 za jeden...nejsou prachy, tak využíváme každou příležitost k lepší koupi... když se nepodaří koupit v Egyptě tak takovej objednám z internetu..jdu mrknout jestli ho nenajdu na netu
Odpovědět
Profilova fotka
edith: přibližně takhle bych řekla, že vypadá http://www.snubniprsteny.cz/snubi-prs...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: tak 7.500,- je hodně. Naši už se dneska vrátili z Egypta ;-) My jsme kupovali na www.goldex.cz byli jsme moc spokojený a oba prstýnky nás vyšli na 8.500,- Jsou uplně jednoduchý, ale mě se moc líbí (mám je v albu)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: jj, ten je moc pěknej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith: 8500 je krásný za oba prstýnky :-) já chci práveže titanovej a přítel bílý zlato,klidně půjdu i do zlata, ale jenom jestli naši seženou velikosti což pochybuju (já mám 49 a přítel 58), mamka si myslí, že jí tam ty prstýnky za dva dny vyrobí nebo co? moc nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: a to jsou docela obě maličký velikosti... Já taky vůbec netušim jak to funguje. Každopádně my jsme na prstýnky čekali 14 dní a to byli mega rychlí, jelikož nás připravovali na to že přijdou za měsíc. Budete si tam potom nechávat rýt datum?
Odpovědět
Profilova fotka
edith:jj doufám, že to někde udělají za dobrý penízky...do titanu by mi to vygravírovali, to bych se domluvila rovnou no a přítel by si nechal někde vyrýt jj my sme takový maličký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už sis zadala ty šaty do výroby? necháš si je dělat od Zima?
Odpovědět
Profilova fotka
prstynky kdyz chces, tak mas udelany do dvou dnu a pokud tam maji nekde nejakyho klenotnika soukromeho, tak to neni vubec problem. Ve Francii to delaji na pockani, ale je fakt ze to jsou spickovy zlatnici, takze cena jde hoooodne nahoru. Holkyyyyyyyy ja mam takovou radost, ja bych normalne sla radosti skocit bungeejumping
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?