Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
holky clovek tu chvili neni a vy toho nakecate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D tak o to mam starost já.. tatkovi to je asi jedno:-D svedkyne nastesti bude oháklá dobre, tomu verim:-) a manzovo svedek bude asi taky v novým obleku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: sme držky ukecaný.. :-D alka: tak už sou všichni velký a maj rozum ne? ti nejvíc důležití v teplákách nepřijdou, ale nedivala bych se, kdyby byl nějaký v bačkorách...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: no koukam :-D :-D :-D ja se o to v cem kdo prijde nestaram, chlapi bdou jednotni a zensky si vemou nejaky saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak:a co družicky?? já mám jednu takovou vzpurnou, co řekla, že nepůjde ve stejnech šatech jako ostatní družičky, a že si to teda ještě s tím družičkováním rozmyslí, docela mě to zklamalo
Odpovědět
Profilova fotka
Ono někdy se to při nejlepší snaze nepovede... Před pár roky jsem byla na svatbě kamarádovi - načančaná, v nejlepších šatech...znáte to. Jsem ale neřidič, tak jsem byla dohodnutá s tátou, že mě tam hodí. Ten na to ale zapomněl, tak jsem ho 15 minut před obřadem vytáhla ze záhonu jen tak ve špinavých kráťasech. Ani triko neměl, že to neva, že z auta ani nevyleze. Nevylezl, byl ženichem vytáhnut, že tam přeci nebude sedět. Myslela jsem, že se hambou propadnu - kamery a foťáky všude. No hrůza. Kamarád dodnes tvrdí, že to je nejlepší část svatebního videa.
Odpovědět
Profilova fotka
leni: ja mit druzicky nebudu, na svatbe nakonec nebudeme mit zadny deti
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka me to je taky jedno v cem kdo prijde.. jen at zensky nechodi v bilým, na to jsem teda hajsavá:-D jinak druzicky jsem chtela taky ve stejným, ale nezbyli na to penize tak nebude zadna druzicka.. lencza:-D:_D tak to je prca:_D náhodou to je sranda, zvlast kdyz to nebylo umyslne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencza: vynikající :-D :-D na tvojí svatbu se určitě polepší :-)))) mysak: já budu mt velký družičky...malinký nechci, max. neteřinku, ale tý je rok a půl, takže sotva chodí...po miminkách v šatičkách nějak zvlášť netoužím
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já jim chci koupit nějaký obyč šatky, jenom aby byli stejně barevně sladěný...z aukra jedny vycházej na 200 a ještě mi holky řekly, že něco přispějou, takže tak...
Odpovědět
Ahoj slečny, ještě abych se vrátila k těm prstýnkům, my jsme nakonec šli do titanu v kombinaci s ocelí, já v něm mám ještě 6 briliantíků, a jsou absolutně super, moc se mi líbí... šli jsme do nich i proto, že víc vydrží, a my se je rozhodně šetřit nechystáme... A oblečení, no já všem říkám, ať jdou oblečení jako normálně a nehrotí to, vdávám se já a krásná mám být taky já :-) Ale svědkové a rodinka se trochu přišňoří, aby to nevypadalo blbě na fotkách, ale kámoši ať si jdou klidně normálně...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to jsme na tom stejne.. me se chtela vetrit jedna sestrenka(13let) ze pujde za druzicku- sama se pozvala, tak jsem ji razne rekla ze druzicky max dospeli a ze deti tam maj vstup zakazanej.. natoz druzicky, jí uz neberu jako "dite" takze tam jit muze, ale za druzicku fakt ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adleen: naprostej souhlas s oblečením... přítel se oceli bojí, viděl nějakou reportáž na nově, kde to někomu přiskříplo prst, když si ho narazil....má o prstíčky strach, je hudebník...titan je to samé, ale viděla sem super video, jak se dá prstýnek jednoduše zničit kladívkem :-D , když je potřeba alka: vtíraj se různý lidi, na vtírky sem absolutně háklivá a vůbec, když jde o nějakou důležitou funkci...nejlepší byl v tomhle můj byvalej spolužák, takovej pozér trochu, kterej prohlásil, že nám složí básničku a kdesi cosi a přitom přítele vůbec nezná a viděl (!!) ho jednou v životě
Odpovědět
Jako titanovej že se dá zničit kladívkem? To snad ne?! Vždyť se z titanu dělají klouby, ne? Já právě myslela, že je titan tvrdší jak zlato, takže by měl být lepší, rozhodně na skřípání prstů... No navíc mě teda nenapadá, co bychom museli udělat, aby se ten prstýnek zmáčknul...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka no ja jsem si rikala ze samopozvancu moc neni..ale zatim mam uz dva:-D klouby se delaji z chirurgické oceli ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: nee to ne... tady je video: http://www.youtube.com/watch?v=hsHN2-... jde o to, že v případě nouze se dá prstýnek z ruky v pohodě sundat silou
Odpovědět
Profilova fotka
klouby se delaji z titanu, moje mama ma v pateri misto meziobratlovych plotenek platinovou desticku
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam dala 40ks oznámení a manzela v bezovým:_)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: vypada oboji skvele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka:mooc pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu psát další seminárku.. tak zatím páčko
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem tu zase na skok.. za chvili bezim na trenink:-) jinak dekuji za pochvaly:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze mas dovcu koukam ze taky litas jak blazen co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem vás zase dočetla, kdybych náhodou mohla s něčím poradit tak ráda... já dneska byla v obchodě, kouknout na kočárky, chceme si ho objednat aby tady byl v čevnu a pak ho mít doma ne doma, ale u ségry, kdyby náhodou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky miso, tak to je super a jaky by jste chteli?
Odpovědět
Profilova fotka
mysakaja? no vybrali jsme si napřed značku aygo, ale bohužel ten by se nám opravdu nevešel do auta, tak jsme koukali na tako fast rider, ten si asi koupíme, jenže když jsme ho zadala na netu, tak mi to našlo že je nebezpečnej a tak, ale to bylo v únoru tak jsem volala na čoi, a byli opraveny, tak mě to uklidnilo, jsme na vesnici tak ten nám tam stačí a do kufru se vejde, mě se ty trojkolky nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
koukni ne něj:http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-fast-rider-02-oranzovy.html
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mohutnej kocarek s velkyma nafukovacima kolama je super, projede vse a ve snehu je bomba. Misa: kdyz narazis na vadnej kus, tak se ti muze posr.t i ten nejdrazsi. Tyhle jsou houpaci. Me se tako taky libi, zvlast ta nova kolekce, pak se mi jeste libi DorJan, vsechno to jsou polsky vyrobci
Odpovědět
Profilova fotka
jj, moc peknej, ja vim jak vypadaji, me se libi ten v ty zeleny nebo cerny barve
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?