Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jaka pani? jj, jsem si rikala ze ze musis odskakovat kdyz odepisujes po chvili :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ted se jdu cpát tak zase odskocim:-)) no ta pani co sis pridala ze chces takhle nalicit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne takhle nalicit, ale takovejhle uces :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wááááuuuuu- teda to co si tam vytvorila je teda luxus!:-) slusi ti to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
u me je jednoduchy ze presne takhle vlasy nosim a nechavam se strihat
Odpovědět
Profilova fotka
ooooooooooo dekuji ti, hrala jsem si s virtualnim licenim, to si muzes i ty takhle hrat, je to od Mary kay
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu :-)
Odpovědět
ahoj, patrila jsem k lidem co by s mimcem klidne pockali...a ted mam doma trimesicni poklad a nemenila bych-) kocarek mam Inglesinu z druhe ruky a jsem s ni moc moc spokojena. Zacala jsem ted hubnout uz jakz takz funguju, protoze jsme nakonec svatbu odlozili az na letosek a uvidime jestli to vubec stihneme, pritel ted bych par mesicu bez prace, tak ted zacneme setrit na svatbu. Dneska jsem si objednala nausnice-) (nejak zacit musim-)) chlap si mylsi ze stacej saty a misto a prstynky-))) tak vas tak z povzdali ctu-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hest: inglesina je supr na houpani, takovej kasickej hlubokej kocar s prestavbou na sportak a nebo kolibku (autosedacku ). Na kdy planujete svatbu a kde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyy mam prvni vyvazek udelany, :-D :-D :-D , musela jsem konecne zacit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa teda ty si sikovná!:-) me uz chybi "jen" 28 ks oznámení...dneska to musim dát:-)) ahojky hest:-) ja bych ho chtela taky.. ale dokud ho nemáme kam dát..tak musi pockat..:-/ jinak mysa budes tu zitra? to budu v praci tak at mam co delat:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasne ze tu budu zitra a dnes jeste taky
Odpovědět
Profilova fotka
ja dnes asi uz moc ne:-)musim to dodelat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hest: gratuluju k miminku!!!! alka: tak hodně štěstí ať to zmákneš :-) Mysak: no si šikovná!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: no ani bych nerekla, mam teprve treti behem 20 minut :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tyo to musí být piplačka asi co?
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, me uz to neprijde, spletu jednu stuhu, prisuju, k tomu prisiju druhou stuhu, na to koralek a pak zee zadu spendlik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to asi není složitý, ael mě by to nebavilo
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja se do toho kopala tyden, driv jsem tim byla posedla, ale jak nevime datum svatby a tim padem nemuzu nic zarizovat, tak me to moc nebavi, do vseho se musim nutit. Mam prvnich pet, zitra je vyfotim, bude lepsi svetlo
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu spat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoolky:-)) tak jsem to vcera nedodelala :-N chybi mi jich asi jeste 17..uff, to je fakt drina:-/ ale dneska to dojedu.. stejne mi nevyjdou stuhy na asi 3ks.. tak si rikam ze je delat taky nebudu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky sup, nespete!:-) kdepak jste:-) tak ja prijdu do prace a tady nová osoba.. to je docela sok...
Odpovědět
Profilova fotka
teda klasika.. jsem v praci, smrdim tu od rána, a tady nikdo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, já jsem tady... objednávala jsem si přes internet samodržící podprsenku ve velikosti 70E, protože v obchodech tuhle velikost neměli a žádná podprda mi neseděla, tak sem to riskla a světe div se, nááádherně mi sedí :-D tak mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahojky edith:-) fakt? no ja vubec nevim do ceho mam jit.. chci to zkusit, ale mam plandáky tak se bojim ze mi je nebude drzet ale jen mi je prilepi ve vlajícím stavu:-D :-D :-D tak premyslim co semnou.. taky samo cekam na saty abych to zjistila co a jak.. a kde sis ji kupovala? covece ja jsem dneska v nejaky depce.. ta nová osoba co tu je je v mým veku vdaná, maji firmu, má 2vysoké.. si tak nejak pripadam jako naprostej neumetel :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu ti odkaz do IP :-D mají všechny velikosti, což je super. a ty plánuješ podprsenku nebo ne? zkus si zajít do nějakýho obchodu a uvidíš jestli ti to bude držet a pak si to můžeš zkusit objednat... je super že když ti to nebude sedět,tak si můžeš zboží vyměnit. z kolegyně si nedělej hlavu, já mám taky takovýhle mindráky, občas se mi podaří nějakej sek.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith no dneska jsem uplne depkoidní..zadná nová prace na obzoru tak me to nejak vzalo:-( zvlast kdyz u me sedi naprosto dokonalej robot.. jj asi to pujdu nekam zkusit.. no ja podprdu ani mit nemuzu, jelikoz ty záda jsou tak vyrizlí ze by mi byla videt a musela bych mit takovou tu slozitou co je obmotaná snad kolem celýho pasu.. a to nechci, v tý bych celej den nevydrzela...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tuhle ani mit nemuzu :-N má moc siroky ten spoj mezi prsy -to ja mam výkroj, takze by byla videt.. ja myslela ze mas takovou tu silikonovou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, tu ne... do toho bych nešla, bála bych se že nebude držet... já jsem podřebovala klasiku,ale nemohla jsme nikde sehnat mojí velikost. tak to máš docela složitý a bez podprsenky to vypadá jak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?