Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi to zkusim znova jestli neusnu. Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka zklamana? ja jsem uplne zhnusená.. uplne v soku az:-( petu jj to taky znám:-D kdybych na to mela, tak je taky menim:-D:-D mysa:-) ja jsem tu, ale za chvili asi pujdu.. ael zitra jsem tu celýýýýý den:-) nikam nejdu.. je to klam, a spis lanaření do sekty co jsem si tak pocetla.. unesli by me nekam kde bych jim nemohla utect a nedovolili by mi ani na wc, coz s moji nemoci je uplne uuuzasny.. takze se zitra nebudu ani obtezovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: vůbec se ti nedivím, taky sem byla... a taky mě napadlo, něco si k tomu najít, až den předem, ale byla sem zas ráda, že sem nestrávila zbytečně den s nějakejma pošukama
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a kde jsi to zjistila? To je mi lito
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jj me by to ani nenapadlo si o tom neco hledat.. fakt na tohle jsem jeste dost zaostalá, ale tohle je fakt mazec extrem:-/ mysa lenixka mi poslala par odkazu.. nezavisle na sobe se do puntiku shodují! ale to jsou fakt silenosti.. pripadam si jak zachráněná
Odpovědět
Profilova fotka
tak holciny jdu taky chrápat.. a zitra tu budu smrdet.. uz se tesim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste dneska vsichni
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, dnesk amám volno tak musim doma něco poklidit, uvařit a tak. V pátek mi přišly ty perličky a jsou hrozně hezký, ještě hezčí než na fotce. Myslim že se budou hodit víc než ten štrasovej. Alka: jj máme. nakonec jsme se rozhodli pro titan se stříbrem. Jak jsem již psala, u přítele nevim zda ho bude nosit, vzhledem k práaci, tak nemá cenu vyhazovat tolik peněz. Stačí mi zásnubní z bílého zlata... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tuu:-)):-) market tak to jsme na tom stejne:_) ted jsem vstala a premyslim jestli zacit od leva a nebo z prava:-)) jj budou urcite perfektni- mas ty satky doma? zkus se v tom vyfotit najednou:-) hm?
Odpovědět
Profilova fotka
ty si teda vychrupujes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no me hrozne boli hlava.. a po tom tenise jsem byla uplne k.o. , taky kdyz vstavas kazdy den na 6, tak se potrebujes nekdy vyspat:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to si ani nepamatuju kdy jsem vstavala na sestou, ale v pul paty si pamatuju dobre :-D jj, to sem pak usinala hodne brzy
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak vidis:-)) a to mam jeste mozna otres mozku:-D:-D tak si dokazes predstavit jak s emi spalo dobre:-)) a co ty? co nového?:-) ja mam v planu dneska zkulturnit byt, nakoupit, uvarit, dodelat oznámka, a chtela bych i ty masle a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co si delala ze mas mozna otres mozku ? :-D ja nevim, zatim nedelam nic, a jestli neco delat budu jeste nevim
Odpovědět
Profilova fotka
mysa, manza si to mysli:-) hledala jsem neco na psaní a sla jsem prohledat celý byt, no a nikde nic.. tak sem sla do nejzapadlejsich supliku, no a vitezoslavne jsem se u posledniho klasicky zvedala.. jenze ejhle- nademnou bylo otevrený okno, takze jsem si plnou silou ten roh okna "zarazila" do hlavy.. jsem se uplne slozila.. od tý doby me booli hlava jako strep, a mam tam malinkej strup..takze moje sikovnost nezná mezí
Odpovědět
Profilova fotka
jeziiiiiiiiiiiiiis, t je des, to znam taky, kdyz zapomenu ze nademnou je neco otevrenyho a ja do toho narazim
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale tohle byla mega slupa..s emi uplne zatmelo.. no mozna s emi to aspon srovnalo:-D:_Dasi bych uz mela jit neco delat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mě se dneska nic nechce!!!!!!!!!!!!!! Ale jdeme odpoledne s mamkou k cukrářce, kouknout co dělá za dorty a domluvit se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu jé a ke komu jdete? ja zatim nevim od koho ten dort chtit.. mamina rekla ze ma nejaky známý.. tak si asi ted sednu a poslu ji fotky vítezu do mailu, at se stim popere:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mamka sehnala nějakou paní co dělá mini věnečky a mini kremrole, je doma, takže je to levnější... tak si právě jdeme prohlídnout katalog dortů co dělá.Ale já chci jednoduchej takže si myslím, že to zmákne každej :)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to máte super:-) mamina má známou v tý vyhlášený ve velesine, ale tam je to naprd ze to je tak strasne z ruky.. nevim jestli by to ten dort prezil:-/ ja bych chtela taky jednoduchej.. hlavne at je dobrj:-) ted me zase terorizuje tchyne ze mi ob den posila fotky svych dortu a porad pise jak se ji povedl,, no chápes jak to mysli.. ale od ni fakt ne.. to jsou ty priserný kudrlinkový silene prezdobený..to ne-e .. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo přesně to chápu :-) tak jí nech udělat třeba podkovu, však se taky sní :_)
Odpovědět
Profilova fotka
petu no od ni mam pozadavky na pecivo a ty vecicky do vysluzek.. nejaky dorty aby tam byly chci koupit treba v ternu.. tam je dort za 190kč.. to si myslim ze i ona to má za dráž (jako materiál a tak) takze jen ten náš dortík, a pak koupit treba 3 tyhlety za málo a to bude urco stacit:-) a vypadaji taky dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu holky ja uz se tak tesim... uz chci aby byl aspon srpen.. kazdej na me, ze tohle se zaridi az týden pred.. no to se asi zblaznime kdyz je vse na týden pred...ted budu 3 mesice plonková a pak se nezastavim:_D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo já už se taky těším a přesně tohle týden před mám s firmou která nám bude dělat obložený mísy, já vím, že nemá cenu to domlouvat dřív, ale to nutkání je hrozný. Ale mě zbyde asi opravdu to jídlo zamluvit. A pak teda to tam všechno navozit, to bude horor!!!Naštěstí se některý věci můžou odvézt až v sobotu ráno a dopoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to ja mam na týden pred kytky, celou restauraci, klaviristu, matriku, zámek (tam vydomluvit jak to presne bude) dort, a urcite jeste neco:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš aha, tak to já smlouvu na zámeček dojedu podepsat a zaplatit teď do konce května, hudbu budeme mít od nich, restauraci domluvím kdykoliv se dostanu do dražic, kytky mi bude dělat maminka svědkyně takže taky kdykoliv, dort se domluví asi dneska a pak se o sladký bude starat mamka... a to je asi vše.
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak mi uz to máme podepsaný a zaplacený, ale domluvit se, jak prijet, kam prijet, jak a co, a kdyz jsem tajná jak to bude semnou atd:-) no domluvený krome dortu a restaurace je vsechno.. ale to s ejdná i o vyzvednutí a ták:-) to budou samý prijemý starosti:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?