Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jsem hrozně moc nadšená, vše se vydařilo, tak jak sem si přála, nidko nic nezkazil, všichni se bavili, ale jak se na to těšíš tak najednu ten den je za chvíli pryč, minulý týden touhle dobou už jsem koukala z okna a vyhlížela mého ženicha..a ejhle už týden sme manželé...prostě paráda, počasí taky bylo super, slzičky mi ukáply taky, když jsme dostávali požehnání, tam mluvil ten pán družba o rodičích a to víš mě došlo, že tady nemám tatku, tak sem začala...šaty jsem si pořádně užila, nepřevlíkala sem se, zatancovala jsem si pořádně, no užila sem si to i když jsem nemohla pít, vypila sem jen přípitek po obřadu a pak před hospodou jsem si už jen cucla, a společnýho přípitku už sem si taky jen cucla,jinak jahodový džus s vodou....ale bylo to opravdu super, taky se na to moc těším až uvdím fotky a video.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: svatební noc taky vyšla, spali jsme v našem bytečku, který jsme dostali oficiálně na hostině, no prostě super...ted si ho předěláváme, tak do 14dnů snad budeme bydlet. manžel mi rozepínal šaty...měla sem tam takový malínkatý knoflíčky....to víš ty mu daly zabrat...ale zvládnul to, ukončili jsme to ve tři hodiny ráno, to odjížděl autobus, nezdálo se, ale skoro všichni tam zůstali dokonce s náma. opravdu jsem moc štastná, že to nic nepřekazilo.
Odpovědět
Profilova fotka
to je přesně ono, těšíme se na to půl roku a pak to uteče a ani nevíme jak... já se úplně bojim toho na co se upnu po svatbě? už nebude žádný zařizování... jak se mi to blíží, tak je mi až líto že to tak rychle běží :-D jinak moooc závidim že vše vyšlo, já se strašně bojím že se něco pokazí. Teta říká že když to tak prožívám tak budu určitě z něčeho zklamaná a já částečně vim že to tak funguje, takže se toho bojím. Na druhou stranu svatební euforii jsem ještě nezažila,takže možná že i když se něco nepovede,tak to člověk hodí za hlavu, uvidíme... taky se bojím že budu plakat až mě taťka povede k oltáři... kdy že máš ten termín porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: nesmíš v ten den nic řešit, do poslední chvíle bud v kldiu, my jsme měli objednanou kadeřnici domů k mojí ségře, já ze všech tam byla nejvíc v kldiu jako kdyby se mě to netýkalo a ostatní tam chodily a pořád něco honily, ta balila děti aby měli všechno pak jsme jeli na kosmetiku a pak jsem se tam zase vracela tak plašila a pomáhala jsem jí oblíkat mojí neteřinku...no a já byla pořád v klidu, přijela sem domu a tak nějak to pořád šlo...ale pak když mě začali oblíkat do těch šatů...tak to začalo...no a nakonec jsem čeakala v ložnici a už jsem byla tak nervozní..a když jsem ho viděla z okna, že už přijel tak už jsem byla uplně hotová, musela sem si sednout na postel...pořád jsem tam čekala...měli jsme toho družbu a to nemělo ždánou chybu-pěkně to organizoval.... mám termín 28.srpna nejhorší bude to horko
Odpovědět
Profilova fotka
promin mi ty překlepy
Odpovědět
Profilova fotka
tak hoolky, uz mam vse hotove a ted budu drepet tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem tuuu
Odpovědět
Profilova fotka
a jak si poridila?
Odpovědět
Profilova fotka
tyhhhjo mazec.. tak luxusni jidlo jsem jeste nejedla!!! naprosto deluxní!!!! uz máme vybraný menu.. cenu nevim, to mi rekne 14 dní pred..ale mam pocitat 600 na osobu at si vyberu co si vyberu... coz me docela rozcarovalo.. provozní- no nevim.. je taková ostra.. zadný alko- ani za korkovný, prase mi vymluvila ze ne-e.. s provozní takový divný.. ale víme ze prdkrm nebude, polivka bude cesnecka a hlavni jidlo bude naprosto nejluxusnejsi vec na svete:-)) no a jinak.. asi to bude doooost draha hostina :-N docela jsme v rozcarování.. a z moji dekorace se asi picne, jelikoz mi rekla ze má rada strohost, jednoduchost, a reklal ze treba balonky jsou absolutne nevhodný- tak to jsme cumela.. to me docela vysokovlao.. a pejsky tam mame dovolený, tak aspon neco.. jinak jak rikam..smisený pocity.. jidlo bude delux- nikdo si stezovat nebude.. ale ten zbytek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jo alka, vsude mas neco
Odpovědět
Profilova fotka
no celkove nevim.. ale zase dat za menu porad stejnou castku at si das tohle nebo tamhleto je teda dost divny..tim se nam to dost prodrazuje..
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to by chtelo to menu poradne nabouchat jidlem. Cesnecka a to co by jste chteli bez predkrmu vyjde mozna tak na polovinu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to jidlo vyjde na 153 kč :-N takze proto jsem docela rozcarovaná..teda plus pripitek - 40 kč.. takže suma sumarum 200kč takze vubec nevim kde se mam pohybovat s odhadem.. proste sem zmatená jak vcela.. a je to dost znat jeslti pocitat 200na osobu a nebo 600 na osobu.. no.. uvidime.. jak to tak vypada, tak nam rekla ze na nas pocet to bude 50tis.. tak to se mi protocili panenky..
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda fakt hodne, nejdriv radost jak je to bezva a ted se ukaze tohle vid. Jak rikam kdybych mela dat tolik penez, tak to menu uz bych poradne nabouchala jidlem a dala tam nejaky fakt delux jidla
Odpovědět
Profilova fotka
alka: A nemyslela 600 za jídlo na osobu celkově? Jako i s rautem? Když ti prase vymluvila... A kolik vás tam celkově bude? Říká se, že máš počítat tisícovku za jednoho i s pitím.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to jsme se j ptala, a ona rekla ze co si tam dáme je jedno, ale kdyby tam byl treba steak tak ze to samozdrejme asi bude o neco drazsi.. lenra asi nejspis jo.. ale jak mam pocitat ty co prijdou od 5? kdyz tam zase nemaj obed? ja bych potrebovala neco jako cca 5tis obed, 7tis raut atd.. pod timhle jsem ztracená jestli je tam to i to i piti.. jj tu tisicovku mi taky rekla i s pitim -to s emi zda opravdu hodne.. mozna pro lidi co jsou tam od obeda..ale aby nekdo od 5ti propil ticku, to je taky hodne.. samo ze se to má takhle pocitat.. ale pro me jako platícího to neni vubec smerodatný, a nemam takovou rezervu abych si rekla ok, me to je jedno ono to nejak vyjde.. kdyby to bylo ticku na osobu, tak jsme tam za 80tis za hostinu...
Odpovědět
Profilova fotka
je to jasny..budeme platit pouze klasiku, a jeste s limitem:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to je pekne na dve veci, to by se mi nelibilo, zvlast kdyz jedni prijdou na obed, druhy na raut
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave.. porad jsem se z ni snazila vymamit kolik za co atd.. ale to rekla ze 14dní pred svatbou.. nj, tak si udelam jasný seznam a bude, taky muze byt o pulku min lidi ze?:-) tak aspon ze víme co k tomu obedu.. kurnáá to bylo takovy zradlo..a tak originální! takova kopice, fakt mam z toho obeda radost:-) jen je blbý ze vlastní alkohol ani omylem.. to je teda narez..ani za korkovný.. chápu je..ale ted co s tema 30lahvema co máme u tchyne??:-D ona prej: tak si je vemte na rozlucku.. no to bych brala, ale pochybuju:-D
Odpovědět
Edith: my jsme původně měli taky štilec, pak byla změna na Zvonárnu na Dobré Vodě, to jsme taky zrušili, málo místa atd. a nakonec to uděláme v Pizzerii Romanga, je to vedle chalupy, je tak skvělej majitel, dal si s náma 3 schůzky aby jsme vše doladili, naprosto profi přístup, nic nám nenutil naopak řekl, kde ušetříme atd. takže rozpočet vypdaá tak, že za 30 lidí dáme za oběd + večerní raut kolem 20 000,-. Jsme tam z toho naprosto nadšeni, a ty stoly, které zdobí jsou nádherný, kdyby jste se některá chtěla podívat tady je odkaz http://pizzerieromagna.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
dadan jj tu pizerii znám, tam je to super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je svinarna abys pak nemohla couvnout jo, to je hnus, ja bych se na to vykaslala, ti pak rekne buhvijakou castku a ty se muzes jit klouzat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to zas ne, ceny jsou podle menu.. jedine ze by brutalne zdrazily.. a to snad ne.. hoooolky tam byla tak luxusni zelenina, tak cerstvá! to muselo byt zezahrady, ptz to bylo fakt super:-) Jinak je tam fajn zvyk ze musi zenich nevestu prenest az ke stolu.. no a to je takovych 20-30 metrů - to se manza asi protrhne:-d
Odpovědět
Profilova fotka
alka: 1.000,- je určitě na osobu za celej den co tam bude od oběda... a je to úplně běžná cena, tohle mě teda vůbec nepřekvapuje. Co máte za hlavní jídlo? dadan: pizzerie vypadá super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, na vsech svatebnich fotkach maji vyfoceny jak ji nese :-D :-D :-D ja jsem zvedava na to jidlo, pry jsou tam i veliky porce...
Odpovědět
Profilova fotka
edith no na celej den to nerikala.. zvlast kdyz jsem rikala ze vsichni prijdou az v 5..
Odpovědět
Profilova fotka
mozna ne,ale urcite je to tak myšlený.... to tak bejvá v každý rest. ještě když víš že je celej oběd dohromady do 300,-
Odpovědět
Profilova fotka
no kazdopadne cenu jsem se nedozvedela i kdyz menu tam ma uz napsaný..je to tezky, potrebuju cifry:-/ zvlast kdyz si nemuzem vyskakovat..
Odpovědět
Profilova fotka
ale je fakt ze nechapu proc ti to chce rict az 14 dni pred... to my prijde taky trosku zvlastni.... a co mate k tomu obedu?
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to je tajny? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?