Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, šaty krásný, njn, to by mě taky pěkně dostalo udělat mi tohle, bych ji asi neco rekla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: mně akorát všichni, řekli, že sem hysterka, přítel byl totálně nastvanej, že je pro mě důležitější místo a šaty atd. než celá svatba...prostě to beru jinak než on no... a ve výsledku, jsem se ještě musela omluvit já..
Odpovědět
Profilova fotka
misto a saty prece patri do cely svatby, tohle je prece prirozena reakce nevesty, ja bych taky nadavala a nikomu bych se teda neomlouvala
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: prej se mám uvolnit a nechovat se jako malý děcko...grrr... no ale nakonec řekli, že si to teda udělaj jinde, tak sem jim hezky poděkovala a ožrala se, abych se necejtila tak trapně
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon ze tak, to je dobre ze si to udelaj jinde, ja tohle kopirovani nemam rada. A uz je ti po ty opici aspon lip?
Odpovědět
Profilova fotka
no já naštěstí nemám kocoviny...vůbec....dost jsem se vyspala, takže celej den funguju.. :-) ale klasická májka no...opít se a po.lít :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemyslela po zdravotni strance ale po pschicky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jo to je relativně v pohodě, trošku se za ten včerejšek stydím, ale tak co, stalo se a zpátky už to nevezmu...
Odpovědět
Profilova fotka
jj prene, ale ja bych na tvym miste jednala uplne stejne ( teda krom piti ) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni, tak já tohle neřeším, ale jasně, že to naštve no.. šatičky krásný, ty 1b měla na sobě moje sestřenice minulý týden na svatbě (mám jí v albu) a byly moc krásný
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: ty brdo...slušely nevěstě mooc tak tam asi svojí váhu hrál trošku alkohol (ne moc, to až potom)...a přehaný očekávání...přítel mě sprdnul jako malou holku, byl fakt neúprosnej, ale já tohle taky trošku potřebuju...zase další zkušenost, taky se hodí :-))
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, tak TOHLE by si vyzrali uplne vsichni! a nejaky decko?! nasrat, tohle uplne nenavidim nejaky opicení se! ty sis to nasla, ty sis to zaridila a pak prijde nekdo a pak melou jak "chytrá horákyne".. a vsechno vi a maj to táák jednoduchy.. hele zazila jsme to 3x a opravdu te chápu.. ja bych je tam taky servala, a vubec bych se za to nestydela, a pritel teda aspon me by zklamal ze by nedrzel pri me:-/ nám jak se stalo ze nam to nekdo okopiroval a presne jak rikas "a just driv nez vy" (to mimochodem nasere jeste vic) tak byl manza taky pekne nastvanej a to se o svatbu nezajima...takze tak. jezis ted jsem vytocená za tebe.. uplne jsem se zas vzila a vzpomnela si.. grrr..a zadna omluva! za co? si jim mela vpalit ze kdyz jsou tak neoriginalni a nejsou schopný si vymyslet svoje misto, ze jsou teda dost ubohý opice.. nazdar.. fakt.. grr.. takze ty se nestyd- doufam ze aspon oni se chytli za hlavu!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: ono tam bylo hoodně moc lidí u toho asi 30, takže na mě dost nechápavě koukali, o co mi jde, že je to jedno...prostě to bylo blbý... ne, vůbec jim to nedošlo, já sem se jim to pak snažila vysvětlit, ale nepobrali to...navíc tam vůbec nikdo nevěděl, že zrovna oni dva se budou brát, jsou spolu rok a vídaj se de facto o víkendech, takže všichni zírali...no a nejvíc já...bylo to psycho
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale seru na to, budu to mít tam...ať to oni udělaj někde jinde!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo nekecej, po snad padesaty odeslany a konecne se to odeslalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, presne kazdymu je to jedno. nidko to totiz nechape co tebe to stálo usilí, nápadu, a jak ti o to jde..kdybych se nevdavala tak bych tak ymozna rekla - jezis co to resis? ..no ale tech 30lidi je fakt blbý :-N kdyby si jim to drekla do oci jen jim dvou mozna by se chytli za hlavu, takhle meli podporu vetsiny ze magor ses ty:-/ chjoo.. fakt si rikam udelat to tajne a bylo by.. no presne, jeste kdyz se ani brat "nemaj" tak to uplne vysokuje, zvlast kdyz prohlásí - jeste driv nez vy- to uz opravdu neni normalni hlaska:-/ kdyby aspon, jo tam si to udelame casem.. mesic po vas.. atd.. no proste my se asi chapem ze ;-) jinak saticky náádherný - me se nejvic libi ty dvojky..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: jj, souhasim s tebou, mam na tohle stejny nazor, to uz jsem vcera i Leni psala
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: ahoj, no tak hlavně že se zadařilo poslat :-)) alka: jj, tak on mě nikdo moc nechápe, že to tak řeším ani přítel ne, ale tak co mám dělat no, prostě je to můj sen a když úplným štěstím a náhodou natrefíš na místo, který je po 50 letech přístupný veřejnosti a ještě se sami nabídnou, že by tam šla udělat hostina, tak to je jak zázrak :-)) jo a nejlepší na tom je, že jim o tom řekl přítel...že to tam budem mít.... a oni hned jó?? tak mi si to tam uděláme, v srpnu, tady je to bezvadný... já bych se do země propadla, takhle někomu ukrást místo...vím, třeba že naši kamarádi se chcou brát v Koruně a přesto, že se mi tam líbí, tak mě ani nenapadlo to tam udělat, bych se cejtila fakt trapně...trošku originality ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a to jeste muzes byt "ráda" ze si to nerekli ve stejný den... 8-( to uz se mi taky stalo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka- tak v tomhle jsme uplne stejný! mam to stejne(sice uz od skolky).. no fakt des, me by taky v zivote nenapadlo kdys si treba neco koupim(treba na to tezce dru) a prijde nejakej zazobnec a rekne, jéé to si koupim taky to je fajn, a prijde stim a vsichni ho poplacaj po zadech jak je dobrej a jak to dobre vymyslel.. -priklad.. no to by se ve me krve nedorezal.. uz jako mala jsem trpela kdzy jsme treba malovali, ja vzdy neco originalniho(malování j emoje hoby) no a on se koukl, a jéé to j dobrej napad a kreslil to taky.. no to byli vzdy sceny.. proste nekomu vadi to, a me hrozne vadi opicení se.. doslo to tak daleko, ze kdyz mam vyhlidli tricko a prijde v nem kamoska, tak si ho v zadnym pripade uz nejdu koupit.. to bych ho proste nemohla vytahnout- no a stát s emi ze prijdu nekam a nekdo bude stejne oblecenej tka me asi klepne.. to bylo mimo tema, ale presne.. já tu normalne zurim za tebe!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no to už bych asi jenom zírala s otevřenou pusou, na to bych něměla slov...každopádně jedna dobrá věc by na tom byla...a to počet společných známých, kteří by přišli na naši svatbu místo na jejich :-D by tam asi nikoho moc neměli
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D :-D no vidis tak jim to navrhni at jdou pred vámi ve stejný den:-D:-D:-D no a jeste jedna perla..ale to tu rikat radsi nebudu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: :-D jj to bych chtěla vidět jejich reakci :-D myslím, že by byla podobná jako ta moje :-D :-D jinak už mám asi vybraný šatečky, ještě čekám, až mi kámoška pošle nějaký fotky z druhýho salonu a pak se definitivně rozhodnu...už budu muset...
Odpovědět
Ahoj, včera jsem dala 24 km na bruslích, dnes asi umřu
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jeee tak ji popozen at uz ti je posle:-) a z nuance jsou nejaky predvybraný?? no vidis, tak jim to rekni, a pak je muzes zesmesnit ze jsou hysterky:-D:-D stejnou meducínu na ne:-D holky ja letim na tenis.. tak tu budu az nekdy odpoledne tak ahojky:-) hany teda klobouk dolu, to jsi borec!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak vybrala bych si :-)) ty první Efige, ale ještě kouknu na fotky z Edenu a pak nějaký objednám...užij si tenis mimochodem na tý májce se mi ještě namočil telefon, funguje, ale včera odešel display, tak sem zvědavá, jak z něho dostanu všechny ty čísla....na toho pána u kterýho to budeme mít má naštěstí číslo přítel :-) ale jinak je to v prd...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou neděli, venku je počasí na spaní :-( aspoň jsem udělala oběd....ale já chci sluníčko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: nebo na učení, nebo na pěknej film...a mě čeká to učení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni: hmm taky bych se měla učit, ale Kuba mě moc nenechá a já sem hrozně líná.. a dívat na film to nehrozí :-) to by mi kuba zbořil dům :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?