Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
leni: co je na ceste ?????
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka zapsklá stará pana.. fakt.. des.. tak asi tak nejak to znám já..:-/ presne, dávás tezky prachy a jeste se musis skoro plazit po zemi aby se náááhdoou nepo.. jeste ze uz je to pryc:-) Tak uvidis no:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a zase jdu to oznámení sundat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí carodejnice jede nekam vystrelit... tak at uz tam je:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já dělám s lidma, takže tohle mě fakt jako séře, když se někdo neumí chovat...neříkám, že by tam okolo mě měla skákat a bejt mega nadšená, ale úsměv a trocha aktivity by jí fakt neuškodila, opravdu sem měla celou dobu pocit, že jí fakt hodně otravuju mysak: no ten podvazek ne :-) Alka: jj přesně tak, jak stará panna, tak i to ostatní :-/ dáš 3500 za hodinu...tolik si snad neberou ani luxusní prostitutky...rejžák jako prase a ještě si jim na obtíž...ble ale teď jsem koukala na rožmberk, v galerii za 1500, nevíte o někom, kdo se tam vdával? abych koukla na fotky, jak to tam vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
aby ho nikdo neopkopčil, co?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak po poslechnutí ukázky té flétny a loutny jsem rozhodnutá a na svatbě to chci!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leni: ja vim ze mluvime o podvazku jen nechapu pojem ze je na ceste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith no kdyz toho cloveka nebudu znát tak mi to ani nevadi:-) ale spis jsem zjistila ze jsem tady pod hodne velkým dozorem(coz teda cucim) no tak nemusi kazdy vedet i nase jmena... takze ho sem dám az bude hotový a jmena promáznu:-) ;-) lenixka:?:-D:-D:-D krásný prirovnání!:-) Ty rozmberk nevim, ale vim ze asi 2 nevesty jsem tu potkala:-) co to teda zatim planujou.. ale nevim v jakým téma..mozna ze dokonce jedna byla i tu..ale ja uz mam ve vsem takovej maglajz ze ti nepovim kdo to.. jinak ja jsem tam byla nekolikrat, vzdy jsme tam koncili vodu.. a me se to tam libí, je to teda pekelne vysoko, ale myslim ze se tam dá vyjet autem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: :-D no že už se šije, jestli jsem to dobře pochopila :-))
Odpovědět
Profilova fotka
petu a ses si vedoma toho ze diky tomu budes jeste vic brecet?:-D:-D me teda fletna skoro vzdy rozbulí:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: No jen když sem si poslechla ukázku toho svatebního pochodu, tak mě to dojalo, ta flétna je fakt krásná...zkusím to dát na youtube aby jste to mohly posoudit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to nejde uložit do počítače, tak jedině poslat na mail
Odpovědět
Profilova fotka
hehe teď mi normálně po dvorku přeběhla srnka...mrcha jedna :-D alka: jj je to tam hezký, dojet autem se tam dá...není to zas až tak daleko z Krumlova...budu to tady muset projít :-) abych zjistila, kdo se tam vdával nebo bude vdávat... a jestli mě naserou, tak to udělám někde na louce a basta fidli...
Odpovědět
Profilova fotka
petu:-d:-D no me to je jasny jak to musi byt krasny.. jee to ja bych tam rvala taky jako tur.. a jeste kdyz si taková krasna krehounka princeznicka:-) lenixka jo tak tam jsem se nedávno dopracovala taky:-D:-D ale louka uz me presla.. i kdyz takovej hezkej kopec tu taky je:-D:-D ja myslim ze kolem krumlova to je hezky vsude:-) treba zajet do nejakyho prdelakova pobliz.. a neco tam zkouknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: já měla taky sto chutí to udělat na nějký pěkný louce,ale je to docela organizačně náročný...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: zítra se jdeme před májkou podívat na jednu takovou ,jaktonazvat, usedlost? má to soukromník, ale je to tam moc hezký, tak sem zvědavá, třeba by to šlo tam.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn...no teoreticky by to šlo u nás doma :-) kde bude i oslava, nebydlíme přímo v krumlově, pět kilometrů od něj...prdelka 28 baráčků, ale neumím si to moc přestavit doma...a hlavně kdyby pršelo (což nebude)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, no vidis, to by mohlo byt fajn:-) vy máte oslavu doma?(jako hostinu)? juuj, a jak to zvladnete?
Odpovědět
Profilova fotka
carodejnice je pryyyc, juhajda.. takze vyndat seznam a jdu delat jmenovky:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja na chvili zmizim, okolo jedny bych mela byt zpatky, jinak podvazek uz je usitej, ted ho musim jen trochu dodelat a je nadhernej x-) x-) x-) leni: ja jsem si koupila krajku a stuhu, jenze nemam sici stroj, tak jsem poprosila sousedku :-D aby mi nasila tu stuhu na krajku, zbytek si uz udelam sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď mám husinu, poslouchám brayna adamse - everything i do....budeme ji mít při gratulacích atd. leni: neboj určitě najdete to správné místo!!
Odpovědět
Profilova fotka
ježis...Brain
Odpovědět
Profilova fotka
sem debil: Brian
Odpovědět
Profilova fotka
petu ty se tam normalne slozis.. co si to delas?:-D:-D pekne brecící duo, jeste takovýhle dojáky!:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já nevím, asi tam budu mít bréčící záchvat, jenže tomu se nedá odolat!!!doufám, že nebudu řvát sama :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja vubec nemam vyresenou hudbu, jen nastup.... to bych asi taky mohla poladit co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: určitě :-)) jen sem myslela, že to bude trošičku jednodušší :-S někde se prostě vdám no :-) mysak: no dyť říkám, že už je to na cestě...a už je to doma :-) teď jenom dozdobit a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: kde se da v ČB koupit ten průhlednej papír?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak me napadá.. jmenovky pro ty co prijdou od 5ti asi nejsou na míste co? stejne to uz bude rozjetá zábava..kazdej si bude sedat tam kam chce.. takze to delam zbytecne co?:-D petu:-D no ja ti uplne verim, ja to budu mit to samy, nechapu jak jsou tady ty nevesty tak v pohode:-D a rozmrkat to rozhodne nedokazu.. zis.. to bude..:-D budu ubulená, upatlaná, oteklá.. proste uzasna:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?