Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak k hudbě :-)) přítel má na to školu, takže doufám, že sežene luxusní hudebníky :-D pellu: já doufám, že při gratulacích bude znít závěr z Prodanky.. "Proč bychom se netěšili" a u toho snad brečet nebudu :-)) doufám
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo za hodku to mam za 119 ..no.. jak rikam..jakmile to bude pod stovkou tak zacnu jancit.. i kdyz..vse máme.. takze pohoda:-D holky budete mit rozlucku? a kdyztak jakou, jak hodne pred, samy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my určitě budeme dělat rozlučku, asi každý zvlášť, u mě to bude předpokládám velká párty, tanyny až do rána...někdy v létě...tak měsíc před...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D mam stejnou predstavu.. urcite budem od sebe, urcite nejaky tanyny ja mam slibenyho striptera tak asi zamluvime nejaky klub:-)abychom se nemuseli presouvat..a vidim to tak 14dní pred.. jelikoz chceme v lete k mori jeste-tak se to bude hýbat asi tak nejak
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já striptéra mít nebudu :-D asi bych se počůrala smíchy...to radši striptérku... sem zvědavá, co si na mě holky vymyslí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, rozlučku ještě nemáme naplánovanou. Myslim že teď bude ten měsíc a půl takovej hektičtější a že k ní nedojde.... to by za mě musel někdo naplánovat,jelikož já na tyhle párty moc nejsem...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam hasice, a ty nejsou k smichu..ale taky si rikam:-D:-D edith nebud sucháár:-D aspon nekam na dizu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
my taky plánujem rozlučku zlvlášť...já někam s holkama zamluvit salonek, tak se napapat něco popít a pak tančit celou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak je to na rozluckach? plati vsechno nevesta, nebo si plati kazdy sam??
Odpovědět
Profilova fotka
alka: myslím, že u nás to bude tak že jídlo si zaplatí každý sám a pak budeme točit nějaký panáčky...myslím,že nemusíš platit ty....a rozlučku by měla zařizovat svědkyně nebo družičky
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nic nezarizuju:-) jen jim dam echo kdy :-D jj taky si myslim:-) me hrozne vysokovala sestrenka ze jako nevesta to za nas platila.. ja tam budu mit asi poradnej babinec, tak aby me to nevyslo draz nez svatba:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já nechci velkou rozlučku, řeknu svědkyni koho bych tam chtěla a ona je už musí obvolat a tak
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fakt jo? wau, no ja jim asi reknu kde a kdy.. ptz s enezanij.. ja bych ji chtela velkou..tak 10holek:-) at je prca
Odpovědět
Profilova fotka
no tak moje kamarádky se vesměs znají a bude jich tak 8-10 asi
Odpovědět
Profilova fotka
alka: zkouška jestli je svědkyně zodpovědná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz je tu:-/ no to vim ze je zodpovedna.. spis se bojim ji celej ten svatebni den hodit na hrb
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak moje svědkyně nebude mít v svatební den toho moc na hrbu...
Odpovědět
Profilova fotka
ja potrebuju aby mi to nekdo osefoval do prijezdu na hostinu..tam si ten hrb na sebe vezme dj a bude klid.. jenze do tý doby je prave vsechno to nejdulezitejsi..
Odpovědět
Profilova fotka
neboj to se zvládne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no doufam, nejdriv ji musim uhnat, a rict ji co po ni chci.. jelikoz mela na svatbe par veci co máme spolecný, tak doufam ze to práve osefuje dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
letíme ven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé zavidim.. tka se tam mejte krásne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ted mam opravdu nedobrý pocit:-(( .. radsi jdu..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka, z čeho?
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. a dostala jsem vypoved..nu. tak to se vedelo..ted jen sehnat rychle praci..teda pred svatbou to je super :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale mam ted takový smisený pocity..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: K Rožmberku - http://dvoraku.cz/foto/rok%202009/SVA... http://www.svatba.cz/svatba/2409-eva-... A jinak pěkná svatba by mohla být i na zřícenině Kuklov, viz stranky foto Plandor.
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu, jezis holky vy jste teda klabosily leni: jj, promin, jsem uz od vcerejska dost mimo, tak mi to pomalu mysli alka: tak to je fakt na dve veci, to je mi lito i kdyz si to vedela, mohlo se to treba vzpamatovat, neco urcite sezenes my rozlucku delat nebudeme
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no me to uplne dostalo.. uplne cerno pred ocima:-(( uplne hotova jsem, je to moje prvni vypoved v zivote... dost me to vzalo..ptz ted vim ze je to fakt v prdli.. a kdyz nic nenajdu nebudeme mit ani na debilni najem...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja vim moc dobre jaky to je, takze i vim jak ti je. Tohle bych uz po druhy zazit nechtela :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?