Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jste zase vy?:-)
Odpovědět
tak naše mamina je skvělá, ale někdy prostě plaší - což se kolem svatby děje pořád :-) na druhou stranu ji chápu, vdává první a poslední dceru (už mám jen bráchu)... naposledy, tedy když nebudu počítat plašení kolem svatebního cukroví, tak mě zděsila nápadem, že z Prahy v ten den budeme vyjíždět nejpozději v 9:00 (obřad je ve 14:00), aby se všechno stihlo...
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice tak s tou prvni a posledni jsme na tom stejne.. jen moje mamka je jaksi.. jiná no..:-(( a me je to hrozne lito..
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš hranata, tak jsme na tom stejně, u nás se taky výslužky hrotí,ale nevadí mi to. Jsem ráda, k svatbě to patří. Kdybych si to měla dělat sama jako Alka,tak bych se do toho vůbec nepouštěla a vyřešila to jen nějakým malým dárečkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-d vid? taky premyslim ze nejaky mini vino by stacilo..ale tak uz mame krabicky.. tchyne je celkem zapalena.. tak uz se to nejak domlaskne..:-) holkýý ja uz chci aby nekdo v mý rodine krome me zacal plasiiit -aspon bych si to vic uzila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no vidíš, máš tchýni.... to je super. Ona bude mít radost že může péct a ty máš o položku míň :-D U nás se začalo plašit o víkendu, tak se konečně dali věci do pohybu.... ale já si nemám co stěžovat, čekám jen půl roku
Odpovědět
Profilova fotka
no ja cekam uz neprimerene dlouho..zrovna dneska jsem uvazovala nad tim prooooc srpen:.-D mohl to byt kldine unor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D protoze v únoru je zima a vůbec to není tak super jako v létě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby byla jistota snehu tak je to jeste vic super:-)) no v lete ja z toho mam strach..v tech satech je fakt hrozny vedro.. abych tam pak nesmrdela:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja uz chci jit domu:-) dneska to je dalsi hrozne vleklej den:-(
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť ses dopoledne vůbec nezastavila....co mám říkat ja, co tu sedim od rána? já klidně vedro,hlavně ať svítí sluníčko a neprší
Odpovědět
Profilova fotka
edith ale treba te to bavi:-) nebo mas tam pritele:-) ja si tu pripadam jak kokot kterej nema do ceho pichnout.. a jeste ma za zady carodejnici... edith.. jj to pocasi je asi nejdulezitejsi.. ted mi o nic jinyho nejde..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: moc mě to nebaví, hlavně přijdu domů v šest večer a teď bych chtěla něco málo zhubnout do šatů a jediná možnost je pohybem a mě se prostě pak už nic dělat nechce :-( stve me to,uz bych mela zacit neco delat...
Odpovědět
Profilova fotka
edith- ty si prdláá, a kde co chces hubnout? vzdy jsi jak kost..
Odpovědět
Profilova fotka
myyysaaaa nevykecavej se a pojd k nám.. pak prijdes a to tu zas nebudem my:-)
Odpovědět
Profilova fotka
obrat trošku tuku z každý části těla a jsem spokojená... naštěstí zadek a nohy v šatech nejsou vidět,to je největší tragédie :-D potřebuju ruce a břicho...
Odpovědět
Profilova fotka
prosimte.. tam je snad korzet.. tka uz mas jen ruce.. ty mas stejne jako hulcicky.. a je to:)ú
Odpovědět
Profilova fotka
clovek nema celý den do ceho pichnout a ted opet prijdou a prescas.. tohle neni normalni logika práce..:-D:-D tak jsem tu jeste.. ale jakmile prestanu komunikovat tak jsem zdrhla:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D zákon schválnosti co?
Odpovědět
Profilova fotka
no , tady je to uplne normalni..jeste tak mesic zpet to bylo uplne klasika.. celej den jsem se tu mohla stourat v nose a kdyz odbil muj cas.. ja se zvedam(za ten den uz jsme s manzou vymysleli co podniknem) takze chváátáám, a prijde carodejnice a nebo sef a tohle a tamhleto ale je to NUTNY a ted hned a poser se.. a treba az do 7,,, no desný.. manza uz si sem chtel jit stezovat ze to neni normalni a at mi to teda daji rano ze kdyz je to taaaak dulezity.. no znas to.. ted byl ale klid.. no a zas.. kdybych aspon mela co delat.. ale fakt kdyz se tu nudis a jdes kooonecne domu,(mimochodem jdem na výlet takze fakt jak na schvál) a zase urgentni... fakt na hlavu:-D normalne premyslim ze si udelam nejaky kurz nebo preskoleni a zacnu podnikat.. fakt.. ptz co si clovek neudela na sebe tak jen aby se bál..
Odpovědět
Profilova fotka
jj to fakt naštve.... podnikání je super ale je blby že se nemůžeš hnout z místa, jedině že bys měla spolehlivý zaměstnance a to je hoooodně těžký najít někoho, komu můžeš věřit. Já se těším domů, tam to bude vonět cukrovím, hned se pustim do ochutnávání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith jo tak o tom taky muzu vypravet..ja bych nejradeji neco rozjela s tatou.. ten je proste nejlepsi podnikatel.. ma cuch na to co "poleti" ma dobry kontakty, klientelu.. nj ale uz ho to nebavi a jen si jezdi po dovolených a po sportech tzv rentier.. no ale kdyby zas semnou zacal, jenze ja jsem pro nej mala holcicka, jeste mi ani moc neveri ze jsem spolehliva(coz me teda stve) takze asi nic.. sama nevim.. nechtela bych nasekat dluhy a pak co.. Zamestnance? kdyz to vidim, kudy vsudy sem prosla..co sem potkala.. jak se kazdy choval.. tak NIKDY.. a nebo takovy podminky ze by si to nedovolili, a nebo proste hlidat.. to se taky stalo tatovi.. neco rozjel tak ve velkym ze uz musel casto do zahranici a kdo mu to tu pohlida.. tak si najal reditele.. nu a ten mu to smele tuneloval a bylo po majetku...od ty doby je tatulda takovej zapsklej.. ani s emu nedivim..ale mohl by to rozjet semnou..aspon me nastartovat.. zasvetit..
Odpovědět
Profilova fotka
to uz pecete ted jo??? nebude to za 40dní oschlý?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaslu jim na to.. odchazim. nebudu cekat az se laskae vykecaj(zase jsou zavreny v kanclu) to je nekdy i na 3hodiny... a vymysli stejne prdlacku.. takze jestli neco chteji, tak ráno.. prescas kuli poste.. kdo to kdy slysel
Odpovědět
Profilova fotka
budeme péct průběžně.... dneska pečeme poprvé, vždycky se napeče a ještě ten den strčí do mrazáku a vyndá den před svatbou a je to jako bys to právě upekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka a jaký vy budete mít to sv. oznámení? to co jste měli původně vytištěné, jen s pozměněnýma údajama a nebo nějaký jiný?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak uz jsem konecne doma, navsteva zase o nicem ale aspon mam zase na dva mesice klid
Odpovědět
Profilova fotka
edith jo tak to bych taky ráda vedela.. vubec netusim.. dneska jsem koukala na jiny- uplne.. ale cena ? nejlevnejsi je za 24,- to co s emi libi - z ekdyz uz tak uz - tak stoji 35,- takze nevim... ale tisknout se to znova bude muset.. to je fakt hnus.. asi udelame uplnou domaci výrobu.. necham neco nakreslit manzu napisem si to ruco, a okopirujeme a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha Ivan
Odpovědět
Profilova fotka
a koukala jsi na ten kyoprint co jsem ti rikaala minule? maji tam vyprodej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?