Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
nn to jsem zrovna odchazela, ale sla jsem jeste na postu(odeslat ty lucerny) a zapomnela jsem ze mam adresu tady na beremku, tak jsem sem vlezla driv:-)) a jak je jinak po ránu? ja jsme nejaka hotová:-D opet
Odpovědět
Profilova fotka
jak je jinak? no nijak, ted tu posloucham hudbu co chceme na obrad a davam to tak nejak dohromady co k cemu bude. jj, cetla jsem ze se ti zase zdali hrozny sny, copak to bylo dnes? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no priserny.. v rychlosti, byly jsme ne nejaky rozhledne(i s moji mamou) a tam byl nejaky vetrak nebo co, a mohl sis zkusit silu vetru. no a mámu mi to roztrhalo a manza ze si to jde taky zkusit.. no a jeho to taky roztrhalo.. fuj.. jsem jecela jak dement, uplna ukazka za americkyho beckovýho hororu jak jsem jecela.. no a pak me zhroucenou odvezli misuge do nemocnice.. no a takovych jsem mela vic.. ale tohle mam porad pred ocima a jsem z toho uplne hotová:-( fuj prosimte mas v albu jeste ty fotky z toho mauritsiu? nebo je mas nekde u sebe? potrebovala bych nejakou fotku z morem a palmou:-)) (na to oznameni:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak nemas.. to nevadi.. nekde to najdu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi mam viteze na oznameni.. ted jen dát to dohromady :-N myslis ze pujde hezky kreslený a tisknutý?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no fuj, to byl teda desnej sen, ja mela minule taky ze jsme byli na maledivach a ze jsme se tam meli brat a jeste pred obradem jsme se jeli projet na vodnich skutrech, jenze jsme neposlechli lidi v hotelu, protoze nas to tam vubec nebavilo, a tak jsme vyjeli z laguny az na more, jenze kdyz jsme se vraceli, tak jsem se vratila sama, protoze mysulka se utopil, ja byla taky cely den uplne v prdce ja ani nevim ze jsem tam takoej obrazek mela :-D jj myslim ze to pujde, kdyz vidim nektery ty oznameni jak od petiletyho ditete, tak to bude v poho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis marja..to je taky desny:-( jj taky uz je mi to jedno..hlavne at to moc nestojí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt, stejne to lidi soupnou do supliku
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja vubec nevim jak to udelat s hudbou u obradu, chtela bych zivou, ale za prvy trio mi nezahraje original jak to zni, to bych musela mit cely orchestr a z cd je mi to blby, kvuli tomu ze tam bude nekdo stat jak ocas a bude poustet prehravac, pak to zvrta a je po atmosfere
Odpovědět
Profilova fotka
ja chtela z cd, ale pani matriakrka me upozornila ze se dost casto stane ze se cd zasekne, nebo dojdou baterky.. atd.. takze budu mit klaviristu.. kterej ovsem umi pouze svatebni pochod aa ten ja tedanechci za záááádnou ceni, takze pry 14dni pred obradem je mam nahánet aby se a ted poslouchej - naucil- to co já chci.. tak to bude asi taky prda..
Odpovědět
Profilova fotka
to si delas srandu ne, 14 dni pred svatbou jo ha to bude horor kdyz umi jen svatebni pochod. No ja ho budu mit taky ale primo od Mendelsona a ten se mi hrozne libi, jenze jak rikam to bych musela mit celej orchestr, tak nevim co mam delat, je fakt ze ziva to nepomota nebo neprestane hrat driv nebo naopak
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vypadá to, že další den strávíme venku, u nás je nádherně, tak snad se to nezkazí!!! děkujeme za pochvalu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, tady je taky nadherne, v kuchyni mam teplomer a rano na nej sviti slunicko, jsem se koukala a je 30
Odpovědět
Profilova fotka
holky když se bavíte o hudbě tak mi nakonec budeme mít asi ty muzikanty od nich, už ani nevím jaký nástroje tam byly, paní mi pošle něco na mail. a asi to nechám na nich, přece jenom oni už mají zkušenost co se kdy hodí, tak uvidíme. ale jak jsme byli na svatbě teď v sobotu, tak tam hrál na klávesy, bylo to moc hezký, ale nakonci když začínala děkovačka začal hrát písničku ze slunce seno takovou tu jak jí profesorka zpívala z okna...no já myslela že se počůrám smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu uplne vam to zavidim, dokonce i já lenoch prvni kategorie bych byla ráda venku:-) no co se tyce hudby tak bych chtela time to say godbye, jeeenze pochybuju ze to ten klavirista dá, a bez boceliho to neni ono.. tak nevim, ale ten pochod teda fakt ne-e:-) hooolky s emusim pochvalit.. nechápu proc me to nenapadlo driv.. to oznamení je super.. uz to tam jen dokreslit a nekde nechat vytisknout a je to.. tohle jsme meli udelat uz na zacatku...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se nedivim, taky bych asi curala smichy, ja mam kontakt na jednu kapelu, hraji vaznou na obrad i hostinu, jenze ja chci jen obrad a kdyz jsem to slysela tak to neni ono. Treba od Bacha to AIR, tak to je sileny, maji tam strcenou harfu, violoncelo a fletnu, pritom housle a violoncelo tam maji hlavni roli v originale
Odpovědět
Profilova fotka
no holky u nás kdyby se nám ta hudba nelíbila tak máme souseda co hraje v kostele, na radnici atd. a má doma klávesy takže bychom se domluvili s ním. na zámečku nám řekli, že to není problém mít tam někoho vlastního, ale radši bych od nich aby nebyly další starosti
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo dobry na AVE MARIA, tuhle máme na slib a výměnu prstýnků a varhany by do toho byly super
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka tak to se divim ze to neni problem:-D:-D holky ja jsem ztratila ten seznam hudby co jsem tu jednou delala .. taková skoda.. tam toho bylo.. chjo.. me to uplne zarmoutilo..doma to neni, v praci to neni.. vubec nechapu kam se to mohlo zasit:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no ptali jsme se na to, a ona říkala, že v pohodě, že to je na nás...
Odpovědět
Profilova fotka
divny:-D:-D no to je ale jejich vec:-D hoolky ja jsem z toho uplne hotová, me to tak baví, pritom to je tak jednoduchý:-) spíš aby to zase nezhodnily v tiskárně:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: určitě to už tentokrát vyjde!!! Já zase poprosím mamky přítele jestli by nám neudělal ještě jeden návrh oznámení s našima fotkama, uvidíme jak to bude vypadat a vybereme si
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze v tiskarne to ted udelaji v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja nevim, ted kdyz na to koukam tak je tam zase ta samá chyba co byla ted na krokodýlovi.. ten text je jakoby kostickovanej (okolo textu) a dela to takovej opar.. no a to kdyz dáš vytisknout tak se ti to rozmaže.. no vypadá to proste priserne:-( tak nevim co stim:-( tobe to nedelalo? vytiskla uz si nejaky? aby si to videla?
Odpovědět
Profilova fotka
holky co budete mit na prichod zenicha?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vytiskla, ja to tisknu na klasickou ctvrtku a mam to bez problemu,
Odpovědět
Profilova fotka
jo to ja nevim, ale ted co jsem byla na svatbe tak na zenicha tam nic nehralo.. prave ze bylo ticho a az sla nevesta tak zacli hrat.. potom uz tam hrali celou dobu, ale na zenicha bylo ticho.. taky ze sel s nami, a to byl ruch nez se vsichni usadili a poskladali
Odpovědět
Profilova fotka
mu tam asi strcim pochod od Strausse :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. mam 4verze.. to jsem zvedava teda.. me se libi 2.. ale ta jedna se musi jeste doladit
Odpovědět
Profilova fotka
teda.uz jste nejak zaspaly ne?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?