Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
misa: aha,tak nekouknu :-D holky v Táboře je polojasno
Odpovědět
misa už má po? Tak to jsem ani nestihla postřehnout...počasí teda bylo úžasný ne?
Odpovědět
edi a máš představu kde jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
hany: byla jsem se vcera mrknout v ty Vrazi, jak má Alka a je tam super prostor, tak možná tam...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: no jo těch pověr je spousta, t bych se z toho zbláznila...Manželství si každý udělá podle sebe a ne podle toho jestli budu mít řetízek nebo korálky :-D třeba na tom něco pravdy bude, ale mně se líbí a myslím že se více hodí k šatům než ten štras. Kdybych měla bílé tak ano, ale mám je spíše champagne, takže si ho asi koupim. a kdyby se nehodil, koupim si jiný. neni to tak velká položka. Edith: tak už se ti to krátí, co? to už by docela chtělo pevně stanovit místo ;-)
Odpovědět
edi a to jste se rozhodli po tom, co poslala pani kalkulaci? Víš, zajímalo by mě, na kolik vám to spočítala, jestli bys mohla, poslala bys mi prosím tu kalkulaci do IP?
Odpovědět
Profilova fotka
market: ja vim, ze pover je hodne. ja jen ze at uz je nebo neni povera na perly, tak jako na spercich je to hezky, ale ja bych to proste nenosila, neni to muj styl. Ja radsi kaminky a nebo retizek s krizkem. V tomhle ohledu k sampan satum se opravdu vic hodi ty perlicky
Odpovědět
market: V pověře jde o pravé perly, pokud to je jen nějaká replika, pak není čeho se bát....
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: jj já tedy také perličky nenosím, ale k šatům mi to přijde hezké... hany: děkuji za útěchu :-D určitě t je replika, takže jdu do toho, uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
market: taky bych si je byt tebou koupila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: jj, neotalej a kup si je, jsou fakt pekny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market ja myslim ze k tem tvym satum pujdou super:-) sesrenka taky mela perly, a bylo to uuzasny-a to jsme si myslela jak ji taky nejdou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jo holky, děkuji mo cza rady, jak řikám vyzkouším je a pak se rozhodnu :-D tedy tam je fakt hnusně...včera jsem byla v práci a dnes když mám volno je tak hnusně :-D Edith: povídej jak jste se měli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak to máme za sebou a v pátek 23. 4. jsme v Jižních Čechách (Červená Lhota) spojili s manželem své cesty v jednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa.anna gratulujuuu meli jste opravdu nádherné pocasi!:-) a ty vase fotecky jsou uuuzasny!! hltave cekám na kazdou dalsi!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky už mi to píše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alys: gratuluju ke svatbě... holky já se fakt nemusím ani malovat, protože se mi pořád zalívali oči na svatbě sestřenice, nevím co budu dělat na své svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa: gratuluji a preji hodne stesti a lasky ve spolecnem zivote ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu jo tak to si taky rikam, sestrenka mi rikala ze mela taky nakrajicku ale ze to rozmrkala..no to teda nevim jak se to rozmrkava kdyz mam skoro hysterák:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka_Dekuju :-) A ohledně pláče...já se celou dobu držela jako blázen abych se při proslovu oddávajícího nerozbrečela. Takže z obřadu budu mít samý fotky ke vypadám jak když každou chvíli vypustim potok slz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt se začínám bát, nechci to celý prořvat!!! a sestřenice měli na svatbě družbu, chlapíka s harmonikou, byl úžasnej, ale když si ženich přišel pro nevěstu tak hrál hrozně na city, zpíval písničku pro rodiče a já myslela, že se neudržím! Nechci brečet!
Odpovědět
Profilova fotka
též se přidávám ke gratulantům a těším se na více fotek jak to Zuzka zvládla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: ten náhrdelník vypadá krásně..klidně si ho kup jeslti se ti líbí, já sem někdy pověrčivá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
druzbu mit nebudem(toho z tou harmonikou) ale poverim dve osoby který tam budou kmitat a delat "srandu" i kdyz u vyjezdu zadna sranda nebude a pak to prevezme dj.. tak je to v poho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky mit asi druzbu nebudu. A k oltari pujdu sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nahodou to ma taky svoje kouzlo!! prave ze v tech amercikych filmech(ja jsem snim afakt nemocna) tak tam jde treba nevesta sama.. a o to je to silnejsi:-) sice tam neni to predávání..ale vsechna pozornost jde na ní.. ja jsem zvedava na svyho otce... ten bude uz asi pekne na drát.. buh vi co bude mit na sobe.. a budem vypadat jak dvojcata!(ja jsem mu totiz silene podobná) tka to bude spis vtipné:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak sama bych k oltáři jít nechtěla :-| a to nemáš třeba dědu? nebo si to přeješ jít sama...
Odpovědět
Já jdu taky sama, je tam těch otců, matek, otčímů a macech moc...takže jdu sama a přítel mě bude oekávat u oltáře
Odpovědět
Profilova fotka
market: jedine ze bych rekla kamaradum od pritele aby me tam nekdo doprovazel, ale to zase nechci. Ja tam nebudu mit vubec rodinu. Takze budeme v baraku u svedku, tam se prevliknu, mysak me neuvidi cely dopoledne a pak pojedu na zamek a pujdu sama k oltari, takze me uvidi az se otevrou dvere. Na jednu stranu je ta predstava hezka, ale na druhou je to takovy divny
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo sama aspon s druzickama
Odpovědět
jdu se soustředit na poradu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?