Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
122 .. no uz se to blizi.. na den by to melo byt 4mesice.. to znamena ze od zitra jsou to 3mesice a kus.. zis..
Odpovědět
Profilova fotka
leti to jak voda no, kez bych mohla ja uz odpocitavat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je neuveritelny ze "uz jen" 3mesice a kus(samozdrejme ten kus ma ted velikost celýho mesice) ale uz je to proste 3mesice a kus.. to mi prijde za chvilicku.. vim ze cervenec mi utece jako voda...(tak me napada ze tu vlastne nemáme nikdoho kdo se vdava v cervenci coz?)no cerven jsem hodne na cestách.. no a tim padem uz jen kveten.. to je fakt neco.. leti to fakt ze jo.. kdyz si vezmu ze kdyz jsem se zasnubovala mela jsem to za rok a 2 mesice..tak to bylo az "trapny":-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze v cervnu jsi hodne na cestach? Nj, cervenec je cervenec :-p :-D :-D kdo vi :-D :-D :-D opravdu to utece jako voda, nedavno bylo prvni dubna a ted uz bude zase prvniho kvetna, des bes
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vsichni mozny i nemozny maji svatby a narozeniny..takze budu porad v luftu..sice po cr.. ale na cestách:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda nový nevesty nááádherný, ale kdyz vidim jak se vsemozne vali po tý zemi, tak jsem opravdu ráda ze mam svoje saticky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ja uz myslela ze jedes nekam na pracovni, tak mi to bylo divny :-) jj, i kvuli tomu chci taky svoje saty, protoze kdyz se s nimi neco stane, tak me aspon nebude drtit, ze je musim zaplatit v plny vysi kdyz uz je melo 5 nevest na sobe a co ctu holky co maji po svatbe jak maji zapraseny a roztrhany saty dole
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka_Ahojky :-) Tak co šatičky? Já už mám svatbu za sebou a předstv si, shodli jsme se se Zuzkou Scharf že mluvíme o tobě když já říkala o slečně s šatama od Asapa a ona že byla jedné šaty od Asapa fotit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neprovokujte me se zuzanou ]-( , taky ji chci ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa to vis ja jsem známa osobnost:-D:-D:-Dne delam si prdýlky:-) a copak jste tam o me peknyho povidaly?:-) teda doufam ze peknyho:-) jj byla u me, ptz jsem byla na prasky ze saty jsou k.o. ale na profi fotaku vypadaji vic nez dobre, takze je krize zazehnana:-) ja ji mam totiz taky zuzku, -ale ty vase fotky..to je fakt uuuuchvatný! a ty tvoje ruzovy saticky taky! kde si na nich byla!! ty jsou uuzasny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mysakajaja_Je to vážně fotografickej bůh... můj tvrdohlavej tatík co nejdřív remcal že stojí tolik peněz se jí na svatbě osobně omluvil že to co říkal bere zpět a že ty peníze si 100% zaslouží za tu práci co tam odváděla.
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa: to mi povidej, ze je to fotografickej buh, bych klidne kvuli ni udelala svatbu ive vsedni den. Mam jednoho znamyho kterej s ni jezdi k mori
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysakajaja_No hele já si jí zamlouvala někdy v květnu minulej rok a řídila jsem si termín svatby podle toho kdy měla volno. Původně jsem chtěla 24. 4. ale to ž měla obsazen tak jsem dala 23. 4.
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa: jenze pristi rok mit svatbu zarucene nebudu, to bych nejaky ten termin jeste nasla, ale letos mam vylozene smulu, jedine az v polovine rijna, ale to je moc pozde
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si ji zmaluvila minulý rok v cervnu.. ani jsem nebyla pozadaná o ruku jeste:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alko, Zuzka právě říkala že se normállně dost leskly ale že když se to správně nasvítí a dává se na to pozor že jsou OK .-) Jinak ty růžový jsem měla na převlečení a po poradě s ní jsem si je oblíkla na podvečerní focení. Taky budeš mít určitě nádherný fotky....ta osoba je kouzelnice :-) Mysko_No jo ona má fakt docela dost dopředu obsazeno. Ale třeba se jí ještě ějaký termín uvolní
Odpovědět
Profilova fotka
alysa jj to mi bylo jasny hned jak me v nich vyfotila:-) a zretusovala.. sem si rekla, a proc ze já to hubnu??:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysaaa kdeee sii, potrebuju raduu:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
alko....přesně... a proč že jsem se to snažila mít peť v pořádku když se to stejně nezadařilo ale šikovná Zuzčina dovednost to skryla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu, smudlala jsem nadobi alyssa: o tom dost pochybuju ze by se ji neco uvolnilo
Odpovědět
Profilova fotka
presne, ona me fotila a ja mela na hlave 3díry.. nebyli to uhry ale fakt diry dala bych tam malicek.. no a na fotkach-cistá plet... :-D sranda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja tak pred pul ctvrtou zmizim a budu tu asi tak od peti
Odpovědět
Profilova fotka
ja mizim po 3tí.. a objevim se tu asi vecer az
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak tu budu zase sama no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to okuchala na minimum a 644 to je fakt des
Odpovědět
Profilova fotka
mysakajaja_Občas se to prý stane že jí někd odřekne. Alka_No tak to já se mordovala abych neměla uhry a samozřejmě jsem se ze stresu osypala jak blázen a voiala.... na fotkách perfektní bez chybiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alysa jj to mam taky strach.. v tom lete a jeste nervy.. no uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
30minut a smazim odsud
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. mejte se..:-) budu tu vecer..asi kolem 9tý..jestli nepadnu za vlast.. tak ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jsem zpet, sadru mi sundali, uz zase muzu psat normalne, ma ted tu ruku nejakou lehkou, asi mi ulitne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?