Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
S váma je fakt legrace, taky se mi baletka styl šatů nelíbí, ale hádejte jaké mám? Baletka totál... byly z výprodeje, sedí mi, relativně i sluší (nevypadám jak velryba)...
Odpovědět
Profilova fotka
Alka a stim pujcenim satu a trhanim, si vem ze ja si nejaky pujcim, laska ma je na me rozdrbe jak orel mys a nejaka nevesta ktera je mela zamluvena na termin dva mesice predemnou, tak je mit nebude, jelikoz by se nestacili novy dovyzt, to by bylo sobecky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt ze si je asi musis vyzkouset a na kazdy typ postavy taky nejde, me by to stahlio si ce pas, ale prdel bych mela jak zmutovana kobyla
Odpovědět
Mysakajaja, mě se tvé vybrané líbí a sluší ti, ale pokud ti jde vážně o trhání, tak nezkoušela jsi Adinu? Tam mají ve výprodeji jen za 3900, což je na trhání ideální... a kupodivu jsou i celkem pěkné... Relativně máš ještě čas mrknout po jiných, ale jak říkám, ty vybrané jsou pěkné... nestačilo by mu trhat jen košilku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to mas zase pravdu..tak jedine si zjistit jestli je ma nekdo po tobe:-D:-Dhlavne nenáápadne:-D jinak me se styl baletka siiiiiiiilene libi a nechtela jsem nic jineho, bohuzel mi bylo uz z obrazku jasné ze pokud nemam vosi pas tak bych spis vypadala jako zamotaná meduza...
Odpovědět
Holky, nemáte některá už doma závoj? Já si koupila ten fialový tyl a hřebínek, ale moc nevím, jak to k sobě přidělat...
Odpovědět
Profilova fotka
jo koukala jsem co maji na netu ale nic moc, zrovna se mi nelibi, me saty musi na prvni pohled nadchnout a kdyz tak neni, tak je to naprd Vis jak, ta predstava, pujdem v libajicim objeti na pokoj, ted me povali na postel a zacne skubat jak hladovej lev nebo pujdem na pokoj ja pujdu do koupeklny se prevliknout a no to proste neni ono :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adlen mam, ale jiný nez kalsiku, a co jsem videla v pujcovnach tak je to tam prilepený:-) prip prisitý
Odpovědět
Profilova fotka
nn, zavoj jeste nemam, nesmi nic takoveho kupovat bez sveho myska, jelikoz bych byla mrtva, jsem mu to musela vyslovne slibit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D:-D ty mas prirovnání:-) to kdyby me manza skubnul tak ho asi taky skubnu:-D:-D my máme na trhání starý veci na výhoz...rozthat mi moje drahy halenky tak ho asi minimalne zabiju..:-D:-D holky jede mi maadr.. tak ja se pomalu dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak zase zitra no, mej se a porid poradne Alka: tak mysule ma prisernou silu, mit 150, tak stejne ho nepreperu, jinak jsem to myslela jako ze me povali na postel a pak zacne trhat saty, no ale ta predstava satu v cenovym rozmezi 30 - 70 tis je silena, tak se mi u toho au krouti prsty u nohou, nastesti jsme se shodli ze pokud si koupim nove, tak mi je neroztrha, jen kdyz budou pujcene :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to jako zmizite uplne vsechny jo? to je des 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Souhlas s Alkou, mě škubnout, tak ho taky škubnu... Navíc, pochybuju, že u nás na svatební noc dojde, radši pořádná párty s kámošema... :-D Svatebních nocí si uděláme mraky po svatbě... Hodila bych vám sem fotky šatů, ale z práce mi to nejde, já totiž vosí pas rozhodně nemám, ale ty baletka šaty to maskujou...
Odpovědět
Jinak budu muset někam zajít omrknout ty závoje v reálu... nějak si lepení neumím představit... a přišít k plastovýmu hřebínku, to je taky mimo mé chápání...
Odpovědět
Profilova fotka
tak je pak sem hod z domova ty fotky. takze taky mizis ju?
Odpovědět
Já mizím tak za půl hoďky... šaty hodím, ale jen na večer, aby je někdo nevyšmíroval...
Odpovědět
Mysak, Jakého máte vlastně nakonec fotografa? Původně jste měli mít stejného jako my, těšila jsem se na fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, nahod fotk, dej vedet a pak je smaznes, chlapi jsou nekdy horsi jak zensky jak jsou zvedavi
Odpovědět
Profilova fotka
mame Jirku Tvaroha
Odpovědět
Tak to budou taky super fotky, ten už měl ale na náš termín plno...
Odpovědět
Můj chlap už zvědavej ani moc není, teď se jen děsí, co za ptákovinu zas vymyslím... od té doby, co viděl fialový tyl na závoj... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a koho mate vy? uz si nejak nevzpominam. Pockej, u obradu bude z tebe unesenej, jako je kazdej chlap
Odpovědět
Tomáše Dolejšího... tys ho měla v albíčku taky dlouho psaného... doufám, že ses rozhodla jinak, protože měl náhradní termín plný, ne kvůli nějakým problémům...
Odpovědět
Profilova fotka
jjjj, vim, ten byl super, jenze kdyz jsme puvodne chteli termin v zari, tak mel taky obsazeno, pak uz jsme si nejak nepali, ale ma skvely fotky, to ja nevim jestli mel nejaky problemy, ty myslis na svuj termin?
Odpovědět
Já myslela, jestli tys neměla s ním nějaké problémy, že jste se rozhodli jinak... Mě právě přijde dost fajn a na focení s ním se těším, i když focení jinak nesnáším...
Odpovědět
Profilova fotka
neeee, my s nim nemeli vubec zadny problemy, meli jsme ho objednanyho na toho 10 dubna, jenze to jsme museli odlozit, tak jsme premysleli o zari, jenze to uz mel plno, a jelikoz je zari pro nas dlouho, tak jsme chteli kveten, ale to uz jsem ho nekontaktovala
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky jsem tuuuu:-))) a mam luuuxusni boty!! a kabelcickuuu a celencickuu.. a doma na me cekal manza s mega monstrooozni kyticí - wááu! proste super:-) z niceho nic, takova mega kytice x-) x-) a ty boooty.. ááá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hazej do alba, fofr
Odpovědět
Profilova fotka
Kytice z ničeho nic? To je nějaký podezřelý :-D :-D Ne, dělám si srandu. Taky bych občas brala kytici jen tak. Ale mě přítel občas dotáhne třeba Rafaelo a je to fakt milý. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz se na tom pracuje..a co chces videt? kytí a nebo boty?:_D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?