Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, nejak nestiham :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D edith no mam 2 moznosti, preskrtat a nebo nový :-D :-D :-D no ja taky nevim kdy budu vstavat, myslim ze uces mam tak hodinu, malovani tak hodku a pul-bude mi delat ten obrazek.. a myslim ze v satech jsem rychle.. co jsem si to vcera zkousela tak jsem je mela na sobe behem minuty..se zasnerovanim si davam max pul hodky aby to zasnerovaní nejak vypadalo..(uz vim o cem mluvim, ted jak me mamka mela zasnerovat tak na to koukala jak suva z nudlí a prej a jak se to delá?) takze nejaky nácvik doporucuju:-)) a nebo vic casu.. takze jsem cca na 3hodinách az 3,5 hod.. tak 40minut na dopravu tim padem cca 12tá vyjet od babci-jeeeezis on je to pátek to bude provoz jak tento ]-( a my musime projet celý budejky... zis chyba...:-D:-D no a 12-3 takze tak v 7 stávacka abych se v klidu najedla.. dala si panaka.. to je jeste dobrý v 7:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to je super ;-) já myslim že budu taky vstávat kolem sedmé, jako do práce ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja asi budu taky vstavat v sedm ach jo, ted mi zase dochazi dalsi vec, kdyz budem ubytovany od patku, to jako budeme spat jednu noc v jednom pokoji a pak na svatebni noc ve svatebnim apartma a tam si budem i tahat veci? Ach jo, me jebne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak jen na to prespání nevybalujte a preneste si to do svatbeniho-nebo at vam to tam prenesou oni.. preci na jeden den toho tolik nepotrebujes aby si se celá vybalovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale my budem mit u sebe kufry na svatebku a zbytecne tam mit kufry a platit za to pokoj mi prijde zbytecny a uz vidim jak mi ve svatebni rozkosi budem myslet na nejaky kufry az pujdem na pokoj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: normalne se ubytujes v obyc. pokoji, nebudeš vybalovat a druhej den je poprosiš aby ti přesunuli kufry,což nebude snad takovej velikej problém si myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
neee to nemyslim, myslim aby jste si to prehodily ráno:-) ne az pujdete na pokoj, a nebo aby vám to prehodily oni, a preci kufry presunout neni takovy problem:-) maj kolecka(teda nejaky) ja myslela ze myslis, vybalit zabalit a znovu to samy.. ja myslim ze to bude v poho:-)a taky si myslim ze ti to oni presunou:-) normalne odejdete s pokoje, bude svatebni den a prijdete do svatebniho a auz tam budete mit kufry.. myslim ze takovydle hotel by to mel umet-takovou sluzbu
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ja bych taky chtela tenhle americkej styl hned po- odjet na svatebku:-) to je proste krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo, boze to jsou takovy drobny pitomosti a cloveku zamotaji hlavu, zacinam byt docela ve stresu ze to nestihnem vse udelat
Odpovědět
Profilova fotka
hi, ted jsem si uvedomila ze se taky muze stat ze neodjedem hned ale o tyden pozdeji, nemaaaaaaaaaaaaam pas a nevim kdy se do chomutova dostanu chva chvaaaaaaaaaaaaaaaaa, to je sranda
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz o tom vic tak se snaz zaridit si to co nejdriv ne?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my jedeme na svatební cestu 6 dní po svatbě, taky jsem chtěla hned,ale tohle byl výhodnější termín...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no, to se muzu snazit kdyz mam vychazky odpoledne od 14 do 18 hodin :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj tak bud to risknout a nebo nevim, jak to mas daleko? autem se to neda stihnout?
Odpovědět
Profilova fotka
nemam ridicak, ale auta mame tri :-D :-D :-D :-D , vlak mi jede ve tri a zpet z chomutova v sest
Odpovědět
Profilova fotka
ja se ted tady chlamu jak leco, me klepne
Odpovědět
Profilova fotka
no tak bez auta se to jaksi stihnout nedá:-/ tak taxikem:-D nebo nekdo at ti udela taxik, bracha, tata.. vis jak to myslim..
Odpovědět
Profilova fotka
no vim jak to myslis, ale nasi auto nemaji vubec, a jsem jedinacek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tago stoji 400 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jedna cesta
Odpovědět
Profilova fotka
kam zmizely holky?
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu.. no tak at tatka ridí jedno vase auto.. tady teda plati ze kdyz se chce tak to jde:-))) hooolky, privezly papiry, jupííí mam krabici, ale uplne luuxusni:-) a je svetle modrá:-) nemit na ni firemni potisky tak ji necham tak jak je:-) mam radost:-) a zadarmo
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ted vubec netusim o cem? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak se mas, na co mas vlastne tu krabici? no nasi taky nemaji ridicak ani jeden a popravde bych jim ani jedno nesverila :-D :-D :-D , a bydli v chomutove holky ted jsem prisla na dalsi vec, bud bude sraz az v sobotu, to znamena ze pojedem vsichni ze Strakonic a nebo bude sraz v patek na hotelu a kluci v nedeli dopoledne se vyprdeli 8-( tolik za ubytko eeeeeeeeeeeeeee 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude jeste husty
Odpovědět
Profilova fotka
edith taky nevim co myslis:-D:-D jinak krabice to je na misto krabice na prani:-) jen ji obalim a udelam douuuru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooooooooooo takhle, tak to jo
Odpovědět
Profilova fotka
alka: přesně to jsem nevěděla k čemu ti ta krabice bude :-D :-D :-D teď už chápu o čem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja jsem to tu psala nekdy vcera nebo takhle, ze cekam na tu krabici az privezou papiry abych si ji nemusela za 500kupovat:-) tak to dneska asi koupim po ceste nejaky blok a rovnou je udelam najednou, aspon to bude vypadat jako set:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?