Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt blby no, to zna taky ohledne platu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a oni si ty prstýnky budou platit nebo co? no tak na tohle bych nepristoupila, jednak se mi to nelibi a jednak nechapu proc by tam musely byt????
Odpovědět
Profilova fotka
ohledne svatby bych sem si asi nenechala kecat co jak mam udelat a jakou pidovinu na co dat, je to moje svatba, mam tolik a tolik penez a nazdar, vic to resit nebudu, kdyz to tam chces mit, tak si to kup a dej si to tam, ja na to proste nemam
Odpovědět
Profilova fotka
edith no nebudou me prijde ze prijde s nejakym napadem a zacaluj.. asi priste reknu fajn prsteny? tak si je kup.. jeeeenze tohle ja proste neumim rict: tak si to kup sama:-/ to je takovy,, no divny proste:-/ ja je ale platit nebudu, a taky mi to prijde tak desne zastaraly.. to si rovnou muzu vzit kanirový saty vypoustet hrdlicky a delat vsechny ty prahistorický zvyky... no ale je zajimavy ze vsechno se dodrzuje krome toho ze rodice by mely platit tohle a nasi tamto.. to je docela zajimavy.. ale uz od nich nic nechci, fakt ne.. aspon mam ten argument ze to tahnem samy tak proste nebudou diktovat co a kdo a za kolik..
Odpovědět
Profilova fotka
asi zacinám bezduvodne zurit z hladu.. hoolky ja mam dneska zase taaakový hlad... to neni mozny.. ze tak najednou po takový dobe... a uplne"zbytecne"..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
proc uplne zbytecne, treba telo zaclo rychleji spalovat kalorie, to je dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa myslis? no je fakt ze od ty doby co ráno "jezdim" tak ten hlad zacina byt cim dal vetsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka úplně tě chápu...když to tam chce mít, tak at si je koupí...když je nekoupíš tak tam nebudou...já třebac chi ty výslužky dělat jednotný, tak jsme nakoupili krabičky pro obě rodiny a polepili...A ona mi řekne že si ještě musí koupit ty krabičky...přitom jsem jí to už dvakrát řikala že jí je dám, že jsme je koupili i pro ní. fkat děs když do toho zasahují rodiče...na jednu stranu nějaká finanční úleva, na druhou stranu mi vadí, že to nemůžem dělat dohromady..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja jsem taky takova ze to nedokazu rict at to tedy zaplati kdyz to tam chteji mit, ale asi je potreba nechat si nejaky prostor a rict ze na to se ti to nelibi a prijde ti to zbytecne a navic je to dalsi položka, myslim ze tohle by mel snad kazdy rozumny clovek pochopit. presne, vsechny zvyky musi byt,ale ze by se oni podileli na svatbe jak to driv byvalo a u nas porad je :-D to ne..........
Odpovědět
Profilova fotka
market tak to je husty jak to mas se vsim takhle podobny.. no to ja jsem na to vyzrála:-) koupila jsem X kusů a jeste v krabici jsem ji je tam dovezla -VSECHNY -tudiz i pro nasi rodinu a rekla jsem :tady je máte .. a je to:-) urcite ji nenapadne kdyz ma doma krabici snad s 50kusy krabicek jit a koupit nekde nejaky dalsi.. to spis jestli se bude drzet teorie my a vy, tak si tam mesic pred prijedu, vezmu si nejakych x ks a pojedu rovnou do cukrarstvi at mi je naplni.. a jestli se to stane tak tam dam takovou nááálepku treba "procházkovci" atd.. no a bute to ostuda jak barák.. ptz mit na svatbe 2 druhy vysluzek je teda aspon pro me velká trapárna.. jedni tam muzou mit hory doly a druhý nic? no mazec... to jsme snad jeste ani nikdy neslysela...ze to tak je...
Odpovědět
Profilova fotka
market: a vam na svatbu rodice prispivaji? nam ji plati celou (zatim tedy jen nasi) a na jednu stranu si to chci udelat tak ja chci ale na druhou stranu musim respektovat co reknou a domlouvat se na nekterych vecech... ale zase si rikam vždyť tu svatbu dělají pro nás,tak proč by nemohla být taková jaká by se nám libila???
Odpovědět
Profilova fotka
edith a to je zajimavý vid? ze se jim to zrovna hodi.. tohle musi byt, tohle musi byt.. no ja kdyz tchyni vypravela jakou mam predstavu tak uplne lapala po dechu ze to ne, ze to bude strasny a proc tak JINÝ proc tohle a proc tamhleto no asi vam to nemusim vypisovat kdyz vam to schrnu ze to skoncilo u "tak se vemte sami dva na urade...." asi tak.. a to jsem ji nerekla ani o potahach:-D to jsme jim vsem chtela vytřít zrak... no ale kdyz nebudou tak to neva, myslim ze i tak to bude "nóbl" a to ja chci, citim se v tom dobre:-) ale zas eji musim pochvalit, udelala si novou hlavu, zhubla..vypadá mnooohem lip:-) tak ma velkou motivaci:-) aspon uz se nemusim bat ze si ji budou plict s babickou..myslim oblecením.. ne vzhledem:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith: platí nám hostinu a večer raut, je to poměrně velká položka...a zbytek si platíme sami...sami jsme to tak navrhli, jelikož když by platili všechno oni, tak mi přišlo blbý, furt prosit o peníze, že chci tohle a tohle...oba si vyděláváme, takže si to raději zaplatím sama...nedokažu si představbit že s nima pojedu pro prstýnky, vyberem si je a oni je zaplatí...to mi přijde divný...my si tedy všechno děláme po svém, našáim to je jedno, mamka má názor že je to naše svatba tak at si to uděláme po svém...ale z Pétovi strany furt chtěj dodržovat nějaký tradice. jako že rozlučka musí být 3dny před svatbou a další nesmysli...že musíme být každý zvlášt a furt k tomu maj nějaký připomínky. taky s výslužkama že se bbudou dávat týden dopředu tak jsem si dupla a řikám že je chci dávat až lidé budou odcházet, tak nakonec se podřídila...ale občas mi přijde že se vdává ona ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
market: tak je fakt, že mi si prstýnky, ženichovo oblek, kytky platíme samy... dekoraci tak na půl, vždycky něco koupím a mamka mi to buď proplatí nebo ne, je pravda že jsem počítala s tím že prostě když si to objednávám, tak si to zaplatím,ale mamka je tak hodná že mi to vždycky podstrkává ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market tak to je hukot:-) nasim je to taky jedno, kdybych si na hlavu dala pstrosa a sla v plavkách tak mamka se zasmeje, tatka me podpori-je jeste vic prastenej nez já, ale myslim ze druhou rodinu bych tímto vymítila:-D:-D by je asi kleplo:-) no mam docela obavy ze kdyz se takhle projevujou aby neprisly s kouli u nohy, tim na krku apod.. jako jestli me nekdo pokusi unest tak tam snad provedu scenu ptz to si vyslovne nepreju.. tak snad.. mam totiz plán A) opít a tim padem nebudou vymyslet kraviny:-Dnebo jim dát nejakou funkci v den svatby a bude:-))
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě s oznámením, když jsem jíí řekla že si ho budu dělat sama, tak to bylo a nebude lepší ho koupit? a tahle ho měla hezký zeptala bych se jí kde si ho nechala dělat, nehceš? tak to už jsem supěla. opět jsem jí rázně řekla, ne děkuji vážně si ho budu dělat sama!!!!! tak pak byl klid. já nevim o co jí furt jde, aby je náhodou někdo nepomluvil?že je hrozný? nebo nevim...chce to mít zřejmě pro syna dokonalé...ale vdávám se já, takže sit o uděláme jaký to chceme my a basta...kdyby mi ho zaplatili...tak proč ne, ale takhle jsem na tom dost slušně ušetřili...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D pštrosa na hlavu , fakt jsi mě pobavila...já únos nevěsty taky nechci. co jsem slyšela ze zkušeností, tak se to občas zvrtne. ženich hledá nevěstu celej večer, svytebčani se nudí a nebaví je to a dokonce jsem i slyšela že se skoro všichni sebrali a odjeli naštvaní domů. tkaže žádný takový...to raději vymyslím nějaké soutěže aby to všechny bavilo. proti kouli atd...niác nemám, ale nic takového neplánujeme. když jí dostane, tak se mu sundá a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja nastesti nemam takovyhle vnucování a oan to mela takhle.. ja mam spis"delá se to takhle" - jooo a kdyz uz jsme u toho tak naprosto nedokazalapochopit proc chci byt utajena nevesta.. a ze to je kravina, a jak to teda udelame u nevesty doma, a co a jak atd.. normalne:-) akorat se nebude delat falesná, a manza mi nedá kytku, konec sveta v tom fakt nevidim:-) a hlavne já bych asi celý efekt být extravagatnní v babicciných prostorách asi uplne zanikla... takze na zamku to bude stopro lepsi efekt:-) uz se tam vidim s tema satickama.. boze to bude bomba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky: já únos maximálně někam po okolí, jinak taky ne... už o něm vyprávěla kamarádka ž to zorganizuje,tak jí budu muset vkusně říct ať to moc nepřehánějí, nechci tam svatebčany nechat, je to fakt hloupý...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted si delam tabulku na svatebni kalkulaci na kolik nas vyjde svatba i se svatebkou, to bude asi darda, zatim to udelam predbezne, pak to upresnim az budu vedte kolik to stalo ale u toho co vim, tak je jasny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo tak to jsem hned na začátku zavrhla...jak je znám, tak to by nezkousli...musí prostě přijet k nám a dát kytku...Alice se mě na to ptala a řikala jestli jsou párkový :) tak řikám že jo...myslela tím, že se nejdřív nažerou u nich a pak se jede na párky k nevěstě :-D občas mi to přijde jak v slunce seno jak měli tu veselku...jsem zvědavá až se mi jednou bude ženit nebo vdávat dítě, jestli se budou tradovat zvyky, jako dnes...nebo to bude už úplně jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
my unos delat nebudem, max me vykoupi pritel za poradnou whisky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak alka, ty naše rozsáhlé diskuze si myslim, že dneska nikdo dočítat nebude :-D když dočítám já, tak jsem vždycky ráda, když je celá stránka o jednom řádku, to je pak rychlý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market taky jsem slysela hodne pribehu z unosů : nejcasteji konfiguroval uraz.. v nasi i manzovo rodine asi 3x a bud zarvala nevesta a nebo zenich.. a pak se jelo na pohotovost a bylo to hroooooozne "vtipny" samo pak zabava upadla a konecná..a nebo dalsi a dost brutalni pribeh, ze zenich ani nevestu nesel hledat.. bud si toho nevsim a nebo byl uz k.o. spolecensky unaven.. no a to taky nebylo super, nevesta se nekde nudila v zaplivaným pajzlu a bylo.. a me se to ani nelibi, na co jet nekam do dza, sedet tam a za hodinu byt obevena a slavnostne privedena.?? nehlede na to, ze manzel uz ted ujistuje vsechny at to pro klid sveho zdravi opravdu ani nezamýšlí..a ani se nedivim, jak ho znam tak by s ebyl mozna schopnej i poprat, a to taky neni super:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu taky utajena nevesta, sice od patku budem vschni na hotelu, si tam v patek vsichni slezem a v sobotu rano budu sama v pokoji s vizazistkou a bude, kytku budu mit u sebe
Odpovědět
Profilova fotka
market: přesně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja si zase radsi proctu nejakej odstavec-ten ma i ducha, nez jen"ok" ja je nedelam" atd:-D:-D:-D jinak to s tema parkama je mazec:-d:-D ja myslim ze v tomhle jsou obe rodiny stejny.. nazrat a jedem se nazrat dál:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky nechci, nepřijde mi to vtipné...a je to další výdaj, jelikož ti co tě unesou celou dobu chlastají a ženich když nevěstu najde tak to musí útratu zaplatit. takže žádný takový...fakt se toho bojim že to někoho napadne a unese mě bez mého svolení to pak budu akorát nasraná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Market: tak je na to upozorni dopředu, že si to nepřeješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ani nevedela ze to je takhle no jestli to nekoho u nas fakt napadne tak nemam sanci.. budou tam vojáci a policajti a ruzny sportovci a jeslti na me zkusi ty jejich chmaty tak jsem v riti.. to chce plan.. byt porad videna.. jakmile zmizim je jasny ze je zle:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?