Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mam taky v planu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidis, tak neremcej a sup sup. Holky slysely jste tu pisnicku ŠUŠU Karneval?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se malem pocurala smichy a musela jsem si to pustit aspon trikrat, ta na svatbe zarucene bude
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: tu neznám taky čekám na foto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se tu ted rezu jak prastena, ale uplne zachvaty smichu:-D tak tu ted v tom pisu.. tak ze zhora ta spodnice vypada super:-) kruhy nejsou videt, a pripadam si jako mega monstorzní dortík:-D a dela to peeeknou tu sukni.. fakt vypadaji jinak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vam ji poslu bud pres mail nebo ji hodim na chvilku na album
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo nestras, ja chci sirokou sukni, nechci byt dortik :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nenapinej nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to tam soupla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ja myslim ze na fotkach mi to slusi daleko lip:-) teda vic.. uz to sem natahuju, jen to musi pc zchroustat, zmensim to a tadáá:-) tak mi dejte max 10minut, ale je to super a vubec nevadi ze konci 20cisel nad zemi, neni to videt.. a jak jsem psala ze se v tech satech potim jak prasatko tak uz ne.. na nohou mam tooooolik prostoru a vzduchu ze to je super:-) jsem nadsená:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre ze mas radost, jsem ti vcera psala ze to nevadi ze ji mas tolik nad zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: přesně, já jak jsem na sebe vzala ty šaty co mám půjčené, tak sem se v nich cítíla nááádherně a to i kvůli tý spodničcce, super místa na nohy, krásné volné, nic se nelepí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith presne, kdyz me fotila jak zuzka tak ta kamoska tak se ten saten na me nalepil a mela jsem to skoro jak elastaky.. no ale ted? super pohoicka:-) tak holky pc je deeeeesne pomalej..takze jeste momentik:-) jo a rovnou tam prikreslim v malování ty raminka aby jste to videly jak asi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis tak ted se zase řežu... jak jsem to fotila samospousti tak jsem si nevsimla ze mi tam porad lezl pes.. ale kdyby jste to videly:-D:-D:-D ty jeji tlamy tam:-D:-D a ten muj vyraz zdesenej ze mi tam zrovna vlezla:-D:-D jeeeezis to je prca:-) no jednu s hafanem tam dát musim, nemam ani jednu bez:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo zensky, ja byla dnes v tescu a mela jsem manii, chtela jsem tak nakupovat na svatbu, meli tam krasny vazy do prostred stolu a jine 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a proc si to nekoupila? jinak foto je tam:-) a jeste jsem chtela dodat ze si na ne konecne neslapu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, to vypada uplne skvele, nadhera, super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díííííííííííííííííííííííík x-) x-) konecne mi to dela radost ze to vypada uz konecne jako saty:-)svatebni saty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
protoze vazy ala koule meli 2, a ty fletny 3, ja jich potrebuju 15 8-( a nebudu kupovat cast, kdyz pak stejny nemusim sehnat, ale zitra se chystam aspon na smetacek s lopatkou (modra ) a stuhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i predtim vypadaly jako svatebni, ale ta spodnicka jim dala ten spravny smrnc
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha tak to je jasny:-) No predtim mi pripadaly porad takovy nijaky:-) nejak jsem si to porad nedokazala predsatvit ze to takhle nakopne:-) jinak mysa ty budes mit rukavicky? ten nahrdelnik je krásný:-) a myslela ze na saticky jeste pujdes, nebo mas uz vybrany tamty co tam mas?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja rukavicky chci, ten nahrdelnik budu objednavat, je fakt uzasnej, ja furt premyslim jestli je vzit, nebo jestli vybrat v Praze, bohatsi a zdobenejsi, tohle dilema jsem jeste nevyresila
Odpovědět
Profilova fotka
a to nebudete mit vyzdobu od hotelu?:-) No urcite bych jela radsi do ikei a nebo do kiky, v tomhle ohledu to tam je primo rochňárna:-):-) tak to jop, no kdyz nebudes mit nic vic tak by to mohlo byt ok:-) ja jsem totiz proti rukavickam nejak zaujata -tak me neber v potaz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci svoji vyzdobu a udelat si to podle sveho, do ikei pujdem az budem v praze, tak se vyradime oba :-) jasny. me zase nesedi kdyz nevesta ma hole ruce, ty rukavicky taky dodaji trochu tem satum smrnc, ale kazdy ma jiny vkus ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenze ty saty jsou me nejvetsi dilema
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi rukavicky kdyz je nevesta uplne "holá" tak je to hrozne elegantni, ale treba s emi vubec nelibi kdyz ma bolerko, závoj moc sperku a jeste zdobny rukavicky.. to uz je hodne.. ale to vsechno mit nebudes takze okej:-) jj kazdy ma jiny:-) skoda ze je nemas k tem satum na sobe:-) treba zrovna tobe fakt slusi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co myslis ze mi slusi a nemam na sobe? ja prave premyslim, ze jsem si zkousela tyhle a krasne mi padly a citila jsem v nich dobre, tak vaham jestli zkouset jiny :-D Alka: budu mit nahrdelnik, rukavicky, bolerko, nausnice, korunku, zavoj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
princezna se musi trpytit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alkaaaaaaaaaaaaaaa, to byla prca, teda z mensi casti, kdyz tak premyslim, tak asi budou lepsi nezdobene saty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky me zacina pekne hrabat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?