Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
si delam srandu neeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my chceme i do bytu, kdo ví kdy budeme mít baraček? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my chcem do bytu i do baracku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky ono to s tou praci neni zas tak hrozny.. teda nevim jeslti nejsou ty pozice uz obsazeny nebo neco, ale nasla jsem 4 co s emi hooooodne libi z toho 2 který jsou naprosto luxusní a ty proste ukořistim!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak do toho Alka, hodne stesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz je to davno odeslany.. ted uz je to na nich :-N no myslim ze nekdo se urco ozve, ptz na 3 pozice splnuju naprosto pozadavky.. spis aby uz to nebylo plný..a to jedno chci mooooc, to uz jsem jednou dokonce vyhrala, ale pak seslo s otevreni pobocky a tim padem z myho prijeti..tak ted to tam maji zas..tak se pripomenu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no tak uvidis, drzim pesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj dekuju..snad se mi ozvou a boze at dostanu jednu z tech dvou.. to je proste muj osud..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: taky držim palečky ;-) jsem zvědavá co Pellu, jestlipak už jí přišly šaty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju:-) no rikala ze nekdy odpo ne? stejne fotky budou az vecer, ale tesim se na ne jako blazen:-) to bude euforie.. ty jsou fakt mega podareny.. nj co se dá delat..taky jsem mohla mit takhle uzasny:-) tak vsechno je odeslany..a nic vic tam neni.. to toho zas tolik neni 5 pozic.. buh vi kolik se na ne hlasi lidi:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: raději s tím nepočítat, pak je člověk zklamanej ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nj jenze kdyz si nebudu verit tak to nevyjde nic..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je taky pravda.... těžko říct, kterou radu si z toho vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no rozhodne pri odesilani odpovedi nebudu rikat me stejne nevyberou, radsi to ani neodeslat nez byt zklamana.. to je hodne spatny pristup
Odpovědět
Profilova fotka
to ne, určo to poslat, ale nemyslet si že tě vezmou, prostě když si je člověk moc jistej,tak to většinou nevyjde :-( ale tobě každopádně přeju opak
Odpovědět
Profilova fotka
no tak moc jista nejsem.. ale musim si drzet palce.. ono to taky nezalezi ted na me.. az me pozvou tak teprve to na me zalezi..:-) jezis docela se zacinam tesit na predstavu ze odsud vypadnu a psycho carodeejnici tu necham ostatnim ... ale samo ze bych musela do nový práce..
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem tak nerozhodná to je desny.. na to jednou doplatim:-D uz si zase nemuzu vybrat pripadný barak, rekla jsem si ze to aspon vsechno zaridim a ze si mezitim nakreslim projekt nez na to bude..ale nevim jakej...tak asi nakreslim vic projektů:-D:-Dfakt desny semnou..
Odpovědět
Profilova fotka
uz man nepredstavitelny hlad..se tu za sebe stydim jak mi kruci v brise..jdu si ohrat obidek.. a kam jste se vsechny podely?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem zase tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu porad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co mas dneska dobryho
Odpovědět
Profilova fotka
nudle a krutí maso -na sucho jak kapka oliv oleje.. a ty nudle jsou luuuuxuuusni.. thyjo netusim kde jsem je koupila nebo od koho dostala ale ty si musim koupit, konecne neco co chutna normalne..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja mam taky hlad, proto jsem se pustila do kafe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to te nasyti?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no alespon mam pocit ze neco jim :-D ale jinak moc ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uz maji u me lepsi efekt ty zvejky:-) no ja jsem ted zas nafutrovana.. tyjo ale je to nejaky divny.. uz dva dny jsem nafoukla jak mrtvola v rybniku a mam porad hlad.. teda hlad mam ode dneska.. a tehotna nejsem.. divny..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja mam taky tyhle dva dny pořád hlad... Jinak se mi konečně zase podařil rozjet metabolismus,mám občas problém s chozením na záchod a je to hned veselejší. Můžu víc papat a přitom se cítím dobře a hlavně netloustnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ted musim rict ze netloustnu, ale az mi konecne splaskne bricho tak budu snad twigy.. ptz to je sileny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem tak trosku rozcarova... vcera jsem rekla tchyni a tchanovi ze jsem se s manžou domluvili že by bylo vše pití hrazeno, jen tvrdej alkohol ne a oni že to tak udělat nemůžeme, že se to nedělá a přitom se zatím vůbec nevyjádřili jestil mají v plánu na hostinu přispívat? zatím je to celé na našich a ty řekli že jedině tak, že tvrdej nebude hrazenej ... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith no tak presne vim o cem mluvis.. nasi teda nedavaj ani korunu..tata uz dal dost, a mamka nam hodla dat dar.. a manzovo rodice asi taky takovy prispevek zvoli.. no a manzovo mamina kupuje porad tvrdý(jak bylo puvodne stanoveno byt v tom stanu) tak uz jsme ji zarizly at uz nekupuje..a ona kupuje vesele dál, je to od ni milý ale co stim budem delat kdyz nam to tam nepovoli? vyhazuje "zbytecne" penize.. a kdyz jsem rekla ze nebude hrazenej alkohol tak taky byla dost rozcarovana a naznacila ze teda at neni ale at pro jejich rodinu je, ze si klidne tohle piti daj stranou a budou pit to,, tak nevim jeslti me vic nastvalo to ze jejich strana a nebo to ze se bude platit alkohol.. no kazdopadne reknu to dost tvrde, ale at si povida co chce my proste hradit alkohol nebudeme.. budeme mit svuj soukromý ucet- taky kde by nevesta mela penize kdyz nekoho pozve na panaka..a tim to hasne.. proste kdo si bude chcit pripit at si to zaplati..uz tak na nasi situaci toho budem platit hodne..:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?