Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, ja jsem hodne satu videla z matnyho organtynu nebo sifonu a nebo taftu
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, pockam na spodnicku, a asi zacnu tuhle sukni vysivat.. vezmu saty k tatovi na barak, a vylezu snima na slunicko.. kdyz to bude katastrofa tak to nevim co pak stim.. cely to presit asi nezvadnu.. a nebo se to vypare a budu mit jen ten hladky saten pod tim:-) ten je docela hezkej:-)
Odpovědět
Alkapinka: jsem si to přečetla až te´d, to mě opravdu mrzí, že nejsou podle tvých představ, ale věřím, že s nima něco dokážeš. Vím, že je v Budějkách jeden fakt dobrej salon, od svý kadeřnice, která si tam nechala šít šaty, tak kdyby bylo potřeba, tak bych se ti zeptala.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a ja vlastne nevim co tam chces menit na ty sukni? mě přijde pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanay: jak jsi mluvila o tom že je tam nepříjemnej úředník, je to ten starosta Kamennýho Újezdu?
Odpovědět
Profilova fotka
edith no ta organza s emi tam porad nejak nesmakuje.. a chci tam dodelat vic "oblazků" zeslehackovatet:--) no jediny co je jisty ze prát a zehlit je nikam davat nebudu.. nesmrdi, nejsou zmuchlany, a kdyz tak to je "schvalne"tak aspon to.. ale poupravit bych to od nekoho potrebovala, nejradeji bych je odnesla do nuance ale nevim jak tam na me budou koukat..asi se dneska dojdu zeptat.. ze by mi to za mensi obnos upravily na me..
Odpovědět
Já si myslím, že jo, ale ne že je nepříjemnej, ale že v tom prslovu mluvil úplný blbosti, jako rodina, základ státu a povinnosti občanů, blablabla, hrozný slinty. danuska01: už máte rozmyšlený obřad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja bych to zkusila... ale priprav se ze oni nikdy nepochopi proc sis je nechavala šít v číně když si můžeš půjčit ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith no tak to nevim jestli dám.. nebo ze bych tam vyslala nekoho jinyho:-D a nebo jim proste reknu ze jsem chuda ze me staly 1tis a jeslti oni by mi to pujcily za tolik:-D:-D ne delam si prcu.. a nebo reknu ze jsou podedený:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany: :-D :-D :-D :-D tak já jsem věřící, takže mám objednanýho na proslov kazatele, takže od starosty čekám že nás jen formálně oddá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no to bys mohla :-D :-D :-D staré dědictví už po prababičce a všechny se v nich vdávali,tak ty musíš taky a proto jsou tak zažloutlé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith a jak to probiha? kdyz si verici mas to odkazatele ten ti tam neco rekne a pak nasoutpi starosta? a bude se vas ptat na to samy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja nejsem pokrtena a pritel je, takže nemůžeme mít církevní sňatek... proto tam bude ten starosta který nás oddá a kazatel proto aby to bylo trošku osobnější a řekl nám něco hezkého do manželství. Je strašně fajn a vím že bude mluvit osobně, hezky a povzbudivě.
Odpovědět
Profilova fotka
takze tam budou 2? to jak kdyz se krizi víra
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chtěla jsem původně církevní, takže jsem si to nakonec vykompenzovala tímhle způsobem :-D :-D ale každej bude mít jinou funkci...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude zajimavy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn, to ale jde dodatecne mas tri sezeni s kazatelem a pak muzete mit cirkevni ne, teda myslim
Odpovědět
Profilova fotka
nooo... tak já se můžu nechat i pokrtít,ale .... Stejnak bych to nechtěla mít v kostele,ale venku před Štilcem, takže je to prašť nebo uhoď, takže to nechám jak to je. Přijdou oba a já budu spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky takova dementni otazka.. kdyz mate nazehlovaci kaminky.. jak se to dela?? to je prejedu zehlickou a oni na ty latce drzi? a nebo je prejedu jakoby z druhy strany? nevite? a co nalepovaci kaminky? vydrzi neco? ja mela vzdy nasivaci..ale to tu asi nepujde
Odpovědět
edi: takže obřad taky venku na Štilci, no je to tam prostě krásný, a co hlavně, výborně tam vaří. Třeba ten starosta nebude špatnej, každej má jinej vkus a já bych si přála, aby nás oddával bývalý učitel z gymplu, ale ten je z Krumlova, tak nevím, jestli má na to ty správný pravomoce.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké dopoledne přeji, tak Alka se konečně dočkala šatů :-D porovnávala jsem a je tedy fakt, že ten vršek má úplně jinej střih, než který jsi chtěla a spodek se také moc nepodobá...ve skutečnosti to neni ono, ale na fotkách na tobě se mi líbí ta barva je moc hezká...ale já nejsem na tu organzu :-| to spíš ten satén...tak když se konečně dočkáš, tak je s nima zase ztarost ...hlavně že na to měli takovou dobu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hany: jj, presne tak.... my měli s přítelem jasno že to chceme mít venku takže jsme hledali místo, kde by se to dalo provést....
Odpovědět
Profilova fotka
market jj ta organza uz je asi to jediny co me tam jaksi síří ]-( .. jinak holky v nedeli je veletrh, jdete?:-) ja joo:)
Odpovědět
Profilova fotka
alka souhlasim, jinak jsou i pěkný, ale ta organza mi k tomu nejde... na veletrh s největší pravděpodobností nepůjdem...tak nějak mi za ten vstup přijdou vyhozený peníze...stejně nic konkrétního nepotřebuji :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja bych taaaaak jelaaa,ale zrovna máme ty lístky na muzikál do Prahy :-( :-( :-( škoda, takhle situace už se v životě nebude opakovat,takže se asi v životě už nepodívám na veletrh jako nevěsta (částečně v to doufám ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja koukala na program a fakt bych se asi smala kdybych vyhrala saty(pujcovny) a nebo poukaz na prsteny:-D nj ale s tou organzou asi uz nic nevymyslim..
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych na ten veletrh sla hned, kdyby to nebylo tak daleko :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka, jdeš s manžou?
Odpovědět
Profilova fotka
no jak se mu bude chtit, jeslti bude (svatby ma az po krk:-D) tak pujde, jestli nepujde, schrastim mamku, nebo nekoho jinyho:-) a nebo pujdu sama, to uz neni takovy problem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja bych toho svýho na svatební veletrh, ještě za peníze, rozhodně nedostala ;-) fakt mě mrzí že nemůžu jít :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?