Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
treba bude jeste nejaky jiny..tak jedna cena se mi tam fakt hoooodne libi!! a to vecere pro 2 ve šteklu..tak tu kdybych vyhrala to bych si vrnela radosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme nejaké zamlklé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jste zamlkly:-)) tak mi volala pán z ty barborky..tak pry kdyby meli tamtu svatbu mensi ze by se to utahlo.. nj ale prej je to nejaka mega svatba a uz se tam nevejdem..i jdem mu rekla ze bych asi nechtela 2 svatby aby se to tam pomotalo..tak mi dal 3 kontakty tak jdu hledat:-) a rikal mi i stilec:-D tak rikam ze ten ne-e :-D
Odpovědět
No, tak že by tam šel s nadšením, to se říct nedá, ale úplně to taky nezavrhnul, takže tomu dávám šanci. Řekla jsem, že ho pozvu...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja tu nechci sedet.. nejradsi bych si vzala ty hodiny co mam pres cas a sla nekam do kopru...:-/ asi pujdu vyuzit moji obedovou sanci a dam si staci do prioru a zpet..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: zavist.... venku je náááááádherně, já si byla zrovně něco koupit v Bille a je fakt že jsem mohla jí pěšky .... jen nevím jestli bychto do půl hodiny stihla :-D Zváštní že nabízí ten Štilec a přitom majitelka by tam raději svatby nedělala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
proc tam nechce svatby? =-) no nevim jeslti se dokopu a jsem docela lina.. zase abych se neunahlila.. nenakoupila zas za tisice a pak zjitila ze to je uplne spatne.. co pak stim... holky jeste kdyz jsme u tech mych satu, tak jsem k tomu zkousela korunku a vypadalo to moc dobre:-) i nahrdelnik:-) tak to by bylo super:-) ted bude pruser k tomu sehnat latky... s ezavojem to je asi k.o. co?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: myslis korunku, zavoj i bolerko? mě přijde že už je to moc, nevim nedokážu si to představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
néé jako ze k tomu ta korunka sla.. ale ze jimit nebudu.. bolerko nechci a jeslti si neco neodrezu ani mit nemuzu.. ale myslela jsem jen šaty + závoj..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to je super, myslím že kein problém
Odpovědět
Profilova fotka
myslis? me prijde ze k temhle satum toho uz moc nejde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
musis nam to vyfotit spolu dohromady... vzít na sebe šaty i závoj... máš to tam vyfocený každý zvlášť
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak ten muj zavoj jsme k tomu zkousely.. ten byl uplne dokonaly:-) myslela jsem klasicky zavoj..ale co mas recht..tenhle byl drahej tak ho taky budu mit:-D mam to tam pospolu ale nedala jsem to sem , to jsou zrovna fotky co nejsou vubec hezky....a ty saty tam maj prdu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo táááák.... ne, vem si tehnle, to je originální ;-) kolik jsi za něj nakonec dala?
Odpovědět
Profilova fotka
700 i s postou.. to docela jde, na to ze tam opravdu mam swarovski:-D jj tenhle mi slusi.. a to jsem vcera mela jeste mastnou hlavu a puntikatej xicht, jsem se vubec nechtela fotit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tos měla z tý flašky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith nn to jsem mela uz kdyz jsem sla z prace:-D a ty puntiky za to muze jaro.. mam uplne diry v obliceji..diky bohu to tam neni videt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď to není důležitý,hlavně aby nebyly pupínky na konci srpna.... mě se taky těď trošku začali dělat, jsem totiž změnila antikoncepci, si říkám že docela riskuju takhle před svatbou. Že bych třebas mohla ztloustnout nebo mít problém s pleti.
Odpovědět
Profilova fotka
to docela jo:-) no tak ja mam useky.. vzdy jednou za pul roku se mi udela na obliceji na nejviditelnejsim miste (spicka nosu, prostredek brady, 1cm od koutku pusy nu a ted ho mam primo mezi ocima) takovy obrovsky kráter..fakt priserny.. nemam uhry nebo tak, proste me najednou boli snad pul hlavy a tak se vzdy snazim si neco vynipat i kdyz zjistim ze tam nic neni.. a jak uz je dilo dokonano, tak ja se strasne spatne lecim, takze tam tu diru(ptz ji porad skrabu -kdyz jsem nervozni atd) mam treba mesic---des..naspoled kdyz jsem byla na zkousce liceni..fakt priserny.. no tak ted mam zas svuj kousek slavy.. vcera kdyz me videla kamoska tak se uplne zhrozila a pak se zacla rezat ze je rada ze to ma nekdo horsi nez ona..( a to jsme na tom mela 4vrstvy kolektrou) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to je docela nepříjemný. Já jsme taky neměla nikdy problémy s pupínkama... teď mám špíš strašně flekatou pleť, už potřebuju sluníčko 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky s tema bedarama mi ani nemluvte, se mi udelal taky jeden mezi ocima, bole jako sopka a nic z toho, za to to mam cerveny a strup radnej, si pripadam jak indicka princezna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem pred necelym mesicem antuli vysadila a plet des
Odpovědět
Profilova fotka
edith jj ja si taky pripadam jak duchodkyne jak mam takovou divnou plet.. ty ja se budu smat v lete.. ja kdyz vylezu na slunicko tak mam uuuplne pihatej oblicej:-D no a ted vem si ze s ebudu muset cely leto hlidat! jelikoz -raminka, vystrihy to jestli se mi opali tak me klepne.. a jeste vrasky u oci.. vzdy kdyz je slunicko tak já jakoby mzourám, no a jednou s emi to podarilo epesne opalit..to bylo priserny.. jsem mela oko a od toho paprsky- bílá hnedá, bíle-hneda..no sileny..jsem chodila porad v brylich a porad jsem to drela at uz se to sloupe:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to je slušný já se zase jednou spálila v Alpách na lyžovačce... když jsem přijela domů tak jsem nemohla do práce jelikož jsem byla ráno tak napuchlá, že jsem vypadala jako ty spálený lidi od ohně, takže jsem šla k doktorce. No a od tý doby strašně trpim na ten obličej, že si ho opravdu musim chránit,jinak jdu hned do ruda :-( takže taky plánuju si dávat bacha... ale já budu chodit do solárka, protože bych se nezvládla do 12.6. opálit od sluníčka.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo holky, ted jsem si uvedomila, my mame svatbu po lete, no to bude priserny, ja silene opaluju, ruce k lokti mam krasne hnedy, od lokti k rameni cerveny a ze spoda jak syr bily, dekolt mi chyta vzdy jen rudou barvu, prsa si nikdy neopalim ty jsou taky jak syr a zada a ramena mam vzdy samy puchyrek a pak se loupu jak had a to jeste sem pihata jak pipi dlouha puncocha, protoze jsem zrzka :-( :-( ja se du zastrelit
Odpovědět
Profilova fotka
edith no to by si asi fakt nestihala.. a kdy chces zacit chodit? nekdy v dubnu? to mas za chvili to je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
holky omlouvám se, dočtu vás večer, jen du radostně oznámit, že čekání se vyplatilo a matrika nám povolila obřad ve 14:30!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se jdu zastrelit rovnou, stejne tu semnou nikdo nemluvi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je super:-) gratulace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis pelle, gratuluji ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?