Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
juííí vyplataaa:-) tak to dneska muzu do posilky.. jupíí jdu zaplatit vse kde jsem dluzná:-) jupííí:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu:-) no tak ja tam mam taky catering a symbolicky mi to vsechno natahnou na cenu krát 2 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dneska opět trapas. Volám zákazníkovi ohledně spokojenosti na servise.... a v závěru hovoru se mě zeptá jestli bych s ním nešla na kafe? Bylo mi tak trapně, že jsem ho musela odmítnout, takže jsem se neustále omlouvala a on mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to neni trapne:-) no vidis.. nevim kdy me se stalo ze bychom sli na kafe:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem mu napsala SMS ať se opravdu nezlobí, že se v létě vdávám... protože jsem mu ani nevysvětlila důvod odmítnutí.... to jsou nepříjemnosti. Alka buď ráda, že se ti to nestává. Není o co stát ;-) akorát jsem si propotila košili :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, nějak mestíhám číst co se tady děje a jak jsem tak pozadu, tak se chci zeptat, jestli se chystáte příští pátek na Hlubokou, na ten veletrh. Nebo jestli máte zkušenosti z minulého roku a jestli to má vůbec cenu tam chodit...díky za názor
Odpovědět
Profilova fotka
hanymany: mám za to, že veletrh je 28.3. v neděli. Nikdy sem tam nebyla, takže nemůžu doporučit. Strašně ráda bych se tam chtěla podívat,ale zrovna v tu neděli máme lístky na muzikál do Prahy, takže se tam žel nedostanu :-(
Odpovědět
Možná jsem to zmotala...a je to v neděli, každopádně příští týden. Přítel dokonce přislíbil, že by šel se mnou, ale nevím, jestli to nebudou vyhozené peníze. Docela mám představu o tom, co chci - kromě šatů teda a ty si určitě kupovat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se tam v nedeli teda chystám, uz s emoc tesim.. taky jsem tam nikdy nebyla ale slysela jsme o tom jen samé dobré veci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tam se platí vstupné? Já myslím že ne...
Odpovědět
Profilova fotka
co? a jak by to tam udelaly?:-)to urcite ne
Odpovědět
120 Kč slosovatelná vstupenka, to jsem si nevymyslela...
Odpovědět
Článek se načítá
Zkoušela jsem si jen tak orientačně rozpočet na světu svateb a vyšlo mě to na 88 600 Kč. Náš hrubý odhad činí 100 000,-. To znamená, že je jakástakás finanční rezerva. Vím, že se to v této krajině nesluší ptát se na peníze, ale přesto, jaký je váš rozpočet?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak byl 80tis... jsme na cca 100tis.. z toho nám chybí zaplatit uz "jen" 50 -co jsme tak pocitala... tak snad to nejak do pytlikujem:-) fakt je tam vstup? wau, a docela dost...to cucim teda
Odpovědět
Opravdu je tam vstupné, nemám důvod si to vymýšlet. A kolik hostů budete mít na oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
na obed mam 25 a na vecer + nejakych 60 (cca) nam to hodne prodrazily prsteny- nejak jsme se neovladly :-N
Odpovědět
mě by se líbilo bílé zlato a vůbec nemám ponětí, co za to dáme. Počítáme tak 35 až 40 lidí na celou hostinu a večer prasátko, tak doufám, že to ten pašík trochu stáhne dolu tu cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam taky pašíka.. ale dolu mi to nestahlo..rekly mi ze to nebude stacit, takze mam k tomu i klasickej raut.. ja si teda myslim ze to je blbost..ale strach z toho ze lidi budou hlady je vetsi.. kdyztak se to proste vezme domu...(to jidlo)
Odpovědět
Ahoj holky,svatbu jsme plánovali na červen 2010.V listopadu jsem zjistila že čekáme miminko, tak svatba byla 6.2.2010.Mé představy byly pryč.Chtěla jsem mít svatbu venku, v zeleni a na hostině venkovní párty.Tak všechno dopadlo úplně jinak.Sněhové fotky jsou taky super.Musím doporučit restauraci NOVÁ HOSPODA (super jídlo, super cena, super personál).I fotograf se poved krásný fotky( fotograf Jaroslav Klíma).Kdo bude potřebovat radu ráda přispěju.Když čtu vaše odkazy k rozpočtům tak asi to souhlasí (cca 50 hostů+ kapela+fotograf+šaty + kytky+prstýnky+cukroví)=90000kč
Odpovědět
No něco málo k tomu praseti bude muset bejt, ale žádný biftky - klasický řízečky, tlačenka, obložená mísa a nazdar. Ze zkušeností vím, že je třeba dát si pozor na muzikanty. kamarádka jim dala každýmu krabičku na výslužku, ať si naberou a oni si naprosto suveréně nabrali plnou krabici řízků, upozorňuju že každej...
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne... ja kdyz si to spocitala jen ten zaklad tak jsme nekde na 50tis.. + hostina...takze clovek kdyz to nema vylozene v levným duchu, ocel prsteny, vse zarizeny po kamaradech tak se asi niz proste nedostane..
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké odpoledne. Pellu: ten písek jsem koupila tady na bazaru, ten budeme mít na prstýnky ;-) a ještě jsem sehnala takový drobný bílý kamínky v Tescu, takže těma udělám srdíčko+nějaká kytka a je to. Co se týče hudby na zámečku, tak to ti také neporadím, to se raději obrať na koordinátorku. Alka: já si tedy také myslím, že jenom prase by bylo málo. Přeci jen je lepší mít ještě něco jiného na výběr, než jíst celej večer jenom prase. Kadej si určitě dá rád i něco jiného. jani určitě nám napiš nějaké zážitky, je toho určitě sposta, co bychom rády věděly :-D hany: na veletrh se ještě rozhodujeme, zda ano či ne. O vstupném taky slyším prvně. ještě se optám kamarádky...
Odpovědět
Taky se vdáváš jednou za život( nebo to tak plánuješ)Jen prstýnky stály 10000Kč. A to jsem vzali uplně jednoduché bílé zlato, já mám jeden kamínek.
Odpovědět
Co teda ty prsteny, já počítám tak 10 000,-. mám spadnout na zem?
Odpovědět
Profilova fotka
hany no podle toho jake si prestavujes.. daji se sehnat tak od 5-6tis do nekonecna:-)) my je máme za 17tis.. ale to je tim ze muj stál cca 12tis...(mam tam brilianty) to vis manza si kompenzoval to ze se netrefil se zasnubnim a prca je to ze jsem si ho stejne zaplatila sama:-D:-D ale sme rodina takze se to vsakne:-D takze podle toho od koho, a jaký:-) myslim ze za 10se toho dá najít zpousta
Odpovědět
Zážitků je plno, radím vám aby jste si ten den pořádně užili.Uteče moc rychle. A to jsme měli svatbu v kostele, kde to trvá asi 40 min.A takovej to byl fofr. :-o
Odpovědět
Jo ty prstýnky doporučuju zlatnictví Trávníček
Odpovědět
uf, promiň že se furt tak ptám, ale jsi víc v obraze než já. Docela se ale bojím. My jsme teď kupovali a zařizovali byt a mám strašně drahej vkus. V obýváku nám visí lustr za 12000,- tak mám oprqvdu strach, aby se tn náš rozpočet nenafoukl do strasněj čísel. A nějak se mi ještě nechtěj zkoušet šaty, když nevím, jestli na to budeme mít a jestli to bude tenhle rok, asi bych byla strašně zklamaná, že už mám šaty a nevdávám se. Mělo by to ovšem ještě jedno pozitivum to odsunout až na příští rok...něco bych stihla zhunout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky myslim ze to bude fofr.. ja mam obrad na 30minut..tak to bude sup sem sup tam a je ze me pani:-D
Odpovědět
Rada: šaty vybírej až budete mít termín.Každej rok máš novou kolekci a taky jiný ceny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?