Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu, jsem se před chvílí probudila a jsem jak praštěná. Teď jsem Vás konečně dočetla vůbec nevím co tam bylo :-D Já vůbec nevím co dát hostům do výslužky, poraďte
Odpovědět
Profilova fotka
janek: budes pect?
Odpovědět
nebudu, sice umím, ale říká se že nevěsta by se neměla plést v kuchyni v době příprav na svatbu ani by neměla pomáhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tam možná bude závoj. zrovna sem se domluvila s kamarádkou z budějic co je vystudovaná kadeřnice, že mě učeše. Takže budeme zkoušet a zkoušet. Hrozně se mi líbí poslední účes co mám v albu, myslíte, že i s tím závojem by to k šatům mohlo jít? závoj bych po focení sundala. A holky když budu mít šaty slonovinová kost (ivory) tak jakej závoj, bílej nebo šampaň?
Odpovědět
pellu: já si myslím že by byl vhodnější ten závoj šampaň, jinak ten účes je suprovej a když budeš mít trochu jednodušší závoj, tak krásně vynikne obojí
Odpovědět
Profilova fotka
janek: právě sem na závoje koukala a nemůžu žádnej najít. někde ale mají i barvu ivory
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem jen tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... co se mi docela zamlouval, co myslíš? je to moc? zase asi je lepší na tu zkoušku ke kadeřnici nějakej závoj mít než pak litovat, že by to třeba bylo dobrý. Pojedu k ní na zkoušku totiž i se šatama :-)
Odpovědět
jj, myslím že to byl internetový obchod : svatba-obchod.cz
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo pak úplně jednoduchej http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
pellu, mas v ip odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..já tu byla a tady mrtvo, teď jdu krmit a koupat "dravou zvěř" a pak se zase ukážu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem jen na otocku a zas zdrham:-) tak se zase mejte:-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem zpátky, Alka, no to teda byl fofr Pellu: koukala jsi? a co? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně po delší době dostala. Dneska jsme se konečně dostali na matriku, tak to máme vyřízený a dokonce v pohodě prošel i odpolední čas, což se celkem divím. Jinak paní moc příjemná nebyla... Teď pořád řešíme svatební oznámení - nic se nám nelíbí, asi jsme nějaký moc náročný...
Odpovědět
Profilova fotka
janek: Je moc pěknej a i za dobrou cenu myslím. Musím to promyslet, ale asi nějaký pořídím, abychom to mohli zkusit...
Odpovědět
pellu: jj, myslím si, že to je dobrá cena. A máš jistotu že je nový a je fakt pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ještě aby ta šampaň k tý ivory šla, ale myslím, že to bude v pohodě :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu zase na otocku:-) jak se máte ženy?:-)
Odpovědět
kam ty furt litas? :-) , ja jsem uplne na nervy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaaksto??? copak se deje?? =-)
Odpovědět
ale delam samy seznamy, harmonogramy a v tom jsem si vsimla ze jsem jeste nerezervovala termin na dort, ja se picnu, protoze milacek chce jen tenhle :-(
Odpovědět
a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ale to eni takova krize ne? jak dlouho se delá? a co to je za dort?:-) ja? se cpu:-(
Odpovědět
ja jen ze tak porad odbihas :-) , no to je krize, protoze tenhle dort musi privezt oni primo na hlubokou a tam ho sestavit jak patri a ja nevim jestli maji nas termin volny, tak jsem jim ted vecer psala a modlim se aby to volno meli. Mam ho v tom prvnim albu, je tam jediny
Odpovědět
Profilova fotka
wááááu..tak ted mi klesla brada... a to je nejaky delux dortik ne? to delaji jen na jeden den jeden dort? a nemuzou ti to sestavit ty ve steklu?
Odpovědět
prave ze ne, tenhle dort je delanej exklusiv, a je rozlozenej na nekolik dortiku a oni ho privezou v den svatby chladicim boxem a tam ho sestavujou, takze musi mit v ten den rezervovany termin jen pro jednoho v pripade tohoto fortu
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je neco.. a kde si je objevila? a muzu se zeptat kolik stoji? je fakt naaaadhernej:-) a jaky je uvnitr? kazdy kopecek jiny?:-) ja myslim ze na vase datum to nebude tak horký:-)) takze si myslim ze v poho, kazdopadne mail nestaci, urcite bych jim v takovyhle pripade zavolala a to hned zitra ráno:-)
Odpovědět
maji ho v kladne cukrarna e-party, kdyz si das do vyhledavace svatebni dort, tak ti tohle vyleze jako prvni, napln tam muzes mit jakou chces, takze klidne i kazdej bochan jina chut. Jj, jako prvni jsem psala mailika, protoze jsem si to uvedomila dost pozde a to tam uz asi nikdo neni, zitra dopoledne bych jim jeste zavolala, teda pokud mi driv neprijde mail, ze nemaji cas. Jinak stoji 11500 plus asi 1500 doprava :-N
Odpovědět
Profilova fotka
wauu- to je mazec:-))) ale ta chut..to musi byt..:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?