Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
přemyslela jsem ze se na svatbu namaluju sama, ale pak jsem si uvedomila, ze nebudu mit nekoho kdo by mi pomohl se satama a tak, tak jsem nakonec zvolila teda tu vizazistku, prece jenom naliceni od profesionalky je lepsi, ja se moc casto nelici, to je u me svatek kdyz jsem :-) tak jsem jedny psala a ma volno, takze super
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super:-) jeste aby byl sikovna:-) jeee ja se tak tesim na fotecky.. skod aze je uvidime az kdyz se vratite z dovci:-))uz s emoc tesim:-)
Odpovědět
Ty jo, to je tedy darda!! My máme dort za tři stovky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bilksa tak tam je to svatba nekde jinde:-)) ale uz se fakt tesim:-) se snad na vas dojdu podivat na hlubokou:-D:-D:-D(myslim na obrad) mate to venku nebo vevnitr?:-)) delam si prcu:-) poslusne hlasim ze za chvili zase zmizim
Odpovědět
Profilova fotka
janek: tyo to je strašně peněz, osobně si myslím, že na tom nic náročnýho není....tak nevím co je na tom tak drahýho, ale asi to bude nějaká lepší cukrárna...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze je na tom drahej ten podstavec stou fontankou:-)
Odpovědět
No snad jo, ptala se jestli chci zkoušku a taky že klidně za mnou může přijet, tak uvidíme no. Je ze Strakonic. Jinak fotky možná budou dřív, budeme mít na dovče notebook, tak se domluvím s fotografem jestli by něco poslal mailem
Odpovědět
Profilova fotka
alka: snad koukám na ten samej dort :-N
Odpovědět
alka, mas v ip postu
Odpovědět
Alka? a kde jinde je ta svatba? :-D , já taky nevím co je na tom drahýho, ta cena je fakt nechutná, ale miláček si ho vydupal, proste ten a zadnej jinej
Odpovědět
pellu: jinej s fontankou tam nemam, a v prvnim albu je to jedinej co tam je, tak asi jo :-)
Odpovědět
pellu: tak jsem slepa, oni tam jsou dva dorty, je to ten pod hambím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a v tom druhym albu mas taky dorty:-D:_D ale bylo mi jasny ze ty jsou "obycejny":-) a budes tam v ty fontance mit taky to svetylko? a ty ruze?:-)
Odpovědět
jj, ta fontana patri k tomu, a ruze asi taky, jen ciste bile, ja vim, v prvnim mam dva a kolacky a v tom druhym jsou tri :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juu tak to je krasnýý -skoda to snist:-)) holky.. dobrouuu, zitra opet
Odpovědět
jj, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janek: tak já slepota koukala na ten vedle, tohodle sem si vůbec nevšimla. Vypadá to pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, přeju krásné ráno...
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak tak na to koukám tak já za dva měsíce už budu vdaná...hrozně to utíká...pořád přemýšlím jestli máme všechno zařízený, aby jsme pak nehonili něco na poslední chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jj taky si mylsim ze to utika.. furt rijen rijen.. najednou konec unora uz je skoro brezen.. wau..to vzalo spád.. a myslim ze to ted poletí jeste rychleji... hooolky vcera śe prisel tatka rozloucit(zase jede nekam do dža) a ja mu už dala oznameni.. no reakce popisovat nebudu( neco ve stylu" panebože co mi to dáváš?")ale to jsem čekala, ale holky!! ještě že jsem mu to dala!! zase se rozhodl pronajimat barák(v lete) a vypadlo z nej ze na tenhle termin tam ma asi zamluvený holandany!!! no ja myslela ze me klepne!! tak tata ma barak jako dement a ja budu vyjizdet ze sidliste z garsonky kde s enikdo nevejde?? juj, tak me "uklidnil" ze se doma podivá jeste, a ze kdyby fakt jo, tak pojedu proste od babicky.. cimz by padl muj plán utajené nevesty...:-( chjooo :-( tak cekam az se probere a napise mi... jinak dneska jsem mela primo deluxe nocni muru:-(( samozdrejme o satech a dokonce se tam primotal i prsten... boze.. to byl des..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vcera mi prisla organza na auticka:-) tak uz se tesim na víks -to budu tvorit:-) a jeste necojsem chtela..a nejak sem to ted zapomnela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: a to se ti neozývají vůbec ohledn šatů?to je opravdu děs, běs...hlavně aby ti přišli.
Odpovědět
Profilova fotka
ne 8-( no moc tomu neverim:-/ dneska jsem cekala mail od arti.. uz mely napsat dávno..a zas nic.. ani od jednoho.. to je fakt sileny:-(
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem si vzpomnela:-)) tak koncem brezna jedeme i s tatkou do Plus City, taky rikal ze tam dlouho nebyl a ze se tam chtel podivat:-) tak je to super:-) treba je tam ohadřim oba dva:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude fajn...dneska mi segra říkala že včera oblekli drůžičkmojí neteř a i synovce.půčily mu oblek...to bude malej ženich...
Odpovědět
Profilova fotka
:-N jeste ze nemame v rodine maly deti... ty maji vstup zakazanej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak jak jsem četla, tak budeme snad jediný, kdo bude péct :)něco si koupíme, od té pani co peče dort a zbytek bude samovýroba. Z Pétovi strany taky budou péct, takže počítám, že budeme mít dohromady tak 50kg cukroví :-D Koláčky by měla péct nevěsta, aby se vědělo, jaká bude hospodyně ;-) A co se týče focení, myslím, že určitě bude před obědem. přijde mi divný když člověk dojí, vstát od stolu a jít se fotit. takhle alespon tu chvilku počkají a potom nás nebude nic zdržovat. A jak píše Alka, už vidim, jak se pokydám svíčkovou a na všech fotkách budu mít upatlané šaty :-D uviíme...
Odpovědět
Profilova fotka
market, u nas se bude pect jen takovy ty malinkaty kolacky- na to se tchyne trese, tak ji v tom "nechám"..jiank asi nic jinyho, myslim ze to jako sladky staci:-) market, vid? hlavne jestli se zaparsime... ja budu precpana to s emi nebude chtit "lezt po stromech":-( no manza byl z toho nadsenej, doslova rekl ze kdyby se nenajedl byl by neprijemnej atd..jenze ho znam- s enaji a pak pul hodiny lezi a funí..tak to budou uzasny fotecky:-( a presne.. pak se pokecá a budu mit 700 fotek s flekem..:-( tak na co si vubec objednavam drahou fotografku?:-D:-D:-D market mam se te zeptat(poverila me fotografka) kolik lidi chodi na tom golfovym hristi.. jestli je to prumer.. málo a nebo je tam natriskano.. a zvlast v lete v pátek cca kolem 3tí... jelikoz jak udelala tuhle teorii tak se pujdem na ten golf fotit za provozu už a to si já myslím že bychom tam už překažely(nehodlám dostat podruhy do hlavy golfovym mickem:-D) ..hm?
Odpovědět
Profilova fotka
mmaarrkkeettkkaaaa: ahojky, taky budeme péct doma sami, bude péct moje teta ta se na to těší, a pečeme pro obě strany, protože těch pár krabiček co má Martin nás nevytrhne.
Odpovědět
Profilova fotka
alka u nás se budou dělat klasický výslužky s cukrovím do krabiček. myslím, že se na to každej třese jak se nadlábne :) v zimě by ti to každej omlátil o hlavu, po Vánocích je toho plno, ale v létě to přijde vhod. Známá dělá úplně luxusní mini kremrole, větrníčky a věnečky, tak doufám že budou všem chutnat. já bych Alko tedy s plnym břichem nikde pozovat nechtěla. U tebe je to třeba ještě o něco jednodušší, že máš i večer na stejným místě, takže když obědvají, nemusí nikam spěchat, ale my pak přejíždíme, tak je takový blbý říct, počkejte na nás, jdeme se fotit. Ke všemu mi máme obřad už v 11, takže by byl oběd poměrně brzy, to doufám že ještě lidi mít hlad nebudou :-| co se týče lidí, tak o víkendech je tam většinou plno, ale vstup je na vlastní nebezpečí :) vedle zámečku je tzv.driving, kde jsou taky stromy a tam si pamatuji, že se dávala cedule zavřeno od-do, aby se tam svatebčané mohli fotit, to bude zřejmě i v tvém případě. Všechno záleží na dohodě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?