Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: taky se děsím kolik mi řekne za líčení, účes ani tak ne, to už jsem u ní byla kotřeba na ples, ale u kosmetičky jsem nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky stá strana:-) to by se melo oslavit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: taky myslím, že to nemá cenu. mě se taky strašně líbí spousta oznámení na netu ale přijde mi to zbytečný. Holky máte dobrý, že půjdete ke svojí kadeřnici/kadeřníkovi já jezdim za holčinou do bechyně a má malý mimčo, takže pochybuju, že by zamnou přijela a mě se zase nechce jet se nechat učesat do bechyně, pak zpátky a pak do bechyně na obřad, takže budu muset najít někoho jiného
Odpovědět
Profilova fotka
ač je to nereálný tak ja už mam ten konečný a definitivní účes vybraný:-) a myslim že ten už nezměnim...:-) me vzdy bavi jak neco vymýšlím a nakonec to konečně ustanovim jako koncový navrh a pak se tim kochamjak je to super:-) skoda ze takhle nejde pracovat.. to bych chodila do prace s usmevm:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja vubec nevim kolik me to bude stat.... nevim proc,ale ani jsme se na to vcera nezeptala, jsem trubka.... ale je fakt ze tenhle vydaj asi nejak neresim, ze vim ze to neni nic prevratneho v rozpoctu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. pomalu se loucim jedu na sraz:-) ja se jeste vratim(musim si nadelat hodiny) takze pak porefeuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak si to užij!!!! Já taky půjdu, musím se věnovat prckovi a asi se půjdem projít když je tam tak krásně
Odpovědět
Profilova fotka
to já počítám taky tak 500,- za česání a 500,- líčení. Kdyby to bylo míň tak budu ráda. Jak píše Edith není to žádná převratná položka, proto nějak neřeším...to já pojedu na zkoušku kousek za Temelín a to cca v dubnu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu.. a toooootalne nadsená:-) holky ja se tak tesim.. konecne jsem s nekym jen drbala svatbu!!:-)) ghý to bylo odlehcujici:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vite co? potesila me:-) rekla ze si nemysli ze saty nedorazi, ze urcite dorazi ale hold pozdeji:-) tka mi dala novou cekací nadeji:-) a taky mi prehodila harmonogram... nejdriv jist a pak fotit.. coz s emi nelibi..ale co se dá delat:-)(kuli lidem a cekání) musim to vse napsat do bechyne a vite co je joke? kdyz jsem ji rekla ze si catering uctuje korkovny tak se malem na tom dzusu udusila..koukala na me jak puk.. ze to slysi poprvé
Odpovědět
Profilova fotka
x-) závojík je taky hotovej..v pátek dostanu fotecky.. jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
alka: samy dobry zpravy :-D :-D :-D jinak my nejdřív rozhodně plánujeme oběd a po obědu bude až focení ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jupííí je tu nekdo:-)) jj super zpravy:-)) jinak me tohle poradi nejak nevyhovuje:-( budu nalicena -po obede(zvlast po polivce) uz ten makeup zrovna nebude takový jako predtim.. a ja si to asi tezko dodelam kdyz to bude od profi vizazistky:-( tka to mi fakt nesedi... nehlede na to ze znam manžu jak se stravuje:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D zase je fakt blbi, ze na vas budou svatebcani cekat a vy si budete muset chvatnout.... kazdy ma svy pro a svy proti, ja rozhodne zustavam u foceni az po o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky sem tu. kuba leží, tak jdu na chvíli za váma. alka: super, že jsi spokojená!!!! Jinak s tím focením je to u nás blbý, mi se budem fotit určitě před obědem, než odjedeme ze zámečku, ale přijde mi to po obědě lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
no je to blbý, ale kdyz si vezmu prachy za vizazistku a profi fotografa(nelevnýho) a "jen" na tom mi zalezi verzus cekajici lidi -který si treba muzou dat "prohlidku" zámku no vim co vyhrava u me... a pak mit "horsi" fotky na dozivoti jen aby támhle tetka nemusela cekat...nu nevim nevim
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no já hlavně vůbec netuším, jak takový focení může dlouho trvat... Ale rozhodnutí je přeci na tobě ne na fotografce ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak hodinu minimalne...jo je..ale tak zatim me presvedcila o tomhle a asi ma taky svoje zkusenosti...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: asi ano. Nevím no, snad se to u nás přežije, ale zatím vím, že na většině svatbách je to před obědem, tak snad budou svatebčané shovívavý
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze se za ten jeden obed tak extremne nerozcuchas a nesmyje se ti make-up, maximalne rtenka.... ale tu bych si koupila a napatala na rty po o... myslim ze to nebude tak vyhroceny jak pises :-D :-D :-D ale uvidis, treba se domluvis se Zuzanou a budete fotit pred...
Odpovědět
Profilova fotka
no práááve
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja prave spis znam ze se foti po obede... ono totiz zalezi jestli mas fotografa jen na obrad a foceni po, protoze to je jasny ze neceka az se najite a nebo na cely den a to je pak jedno kdy se fotite
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz se máme krmit polivkou? uz vidim jak mi ji patlá vsude... se známe... no ja jí mam na celý den.. o to nejde..spis mi jde o to poskozeni mého faceliftu... a manzelových gatí
Odpovědět
Profilova fotka
Si s tim Zuzana pohraje, vyretusuje a je vse ok :-D :-D :-D ja sem byla vcera koupit cokoladky v Makru a koupila jsem jich o 20 min.... trubka jsem si myslela ze v baleni je 25 ks a ono bylo jen 20, takze tam budu muset znova
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a budou jeste dobry?a neroztecou se ti?:-))ja nevim jak lidi pripravit na to ze zadny vyslusky nebudou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, maji respiracku do ledna 2011..... tak pokud nebude v restauraci 30% tak by se roztéct neměly :-D nebudes mit vysluzky ale neco jinyho, tak to ti urco prominou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chela jsem napsat 30°C :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no premyslim ze ani to neco jinyho mit nebudu..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D taky moznost.... je fakt ze za vinecka bys dala si myslim docela dost.... ale zase je to pekny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my taky žádný výslužky mít nebudem, ale rozhodla sem se pro ty mandličky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?