Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@marinkama taky se docela bojím, že bude škaredě :-S , tak snad nám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočky nebojte, určitě nám bude svítit sluníčko :-) a kdyby ne, tak mám krááásný deštník ve tvaru srdce :-)
Odpovědět
@kitinka76 jasně musí nám svítit sluníčko :) a i když se říká prší štěstí ne? tak by to zas tak nevadilo :) to člověk neovlivní, ale určitě nám to vyjde přesně tak jak si představujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk a zítra už to máme jen za 100!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak se taky přidávám,máme svatbu 27.4. a tak nějak jsme dneska zjistili,že jsme zapomněli na prstýnky :-),tak musíme v pátek vyrazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka já taky budu dávat svědkyni - stejnou jako budu mít já,jen míň nazdobenou,pak svědek do klopy stejnou jako ženich,někdo dává i maminkám a družičkám,je to na každém,moje družičky budou mít košíčky s lístkama,takže kytku už bych jim neměla kam dát
Odpovědět
@kitinka76 jojo přesně tak :) a já jdu do květinářství :) předem domluvit kytičky a pak prstýnky zajednat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ten můj má na prstýnky pořád čas... to bylo: jasně v lednu... pak: po výplatě... teď :klid lásko, leden ještě nekončí... V klidu bych byla, kdyby byl doma každý den. Jenže on je přes týden pryč, někdy se vrátí v pátek, někdy v sobotu a minulý víkend třeba nedorazil vůbec :-( budu ho tam muset dotáhnout za límec!!
Odpovědět
@kitinka76 neboj, to půjde, zatím je čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 teda to musí být radost s ním plánovat :-) já sice protějšek doma mám,ale taky většinou plánuju sama,le když už mu řeknu kdy a kde,tak tam dorazí a pak odkýve :-D
Odpovědět
Ahojky, omlouvám se, že vám se lezu :)... ale chtěla jsem jen zavzpomínat na duben 2011 :) A ještě jsem vás chtěla povzbudit ohledně počasí... my se brali 23.4. a měli jsme nádherně (23°C) a sluníčko!!! Tak hezky nebylo ani v červenci, který skoro celý propršel...tak držím palce ať je vše podle vašich představ! :) Už se to pomalu blíží...
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Děkujeme!!! A klidně nám tu do toho kecej :-) takové povzbuzení ohledně počasí a tak se může vždycky hodit!! @medulinek on mi miláček nakonec taky skoro všechno odkýve. Ale já mám radši všecno zařízeno dva měsíce dopředu a on je takový flegmatik no ;-) Aspoň je to u nás vyvážené. Já potřebuju občas zabrzdit, jeho zase musí někdo popostrčit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, taky vám sem vlezu. Plánujeme svatbu taky na duben a když vidím to počasí, jaký je teď, tak se začínám obávat.. Co už všechno máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Jee, diky za povzbuzeni ohledne pocasi. Taky si pamatuju,ze duben 2010 i 2011 byl krasny. Tak doufam,ze do tretice letos nam to holky vyjde, protoze opravdu cervenec byl loni hrozny.
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 jj já jsem taky taková,že nejlíp už mít všechno hotové a pak se jen natáhnout a dolaďovat fakt jen ty úplné kravinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,můžu se k vám taky přidat?My máme svatbu 14.4 :-)
Odpovědět
Jéé, no my máme taky svatbu 14.4. Zatím mám zajištěno: Obřad, rezervace restaurace, Dj, fotografka, kadeřnice,kosmetička, rezervace termínu na svatební dort (výběr proběhne až na konci března), koláče (zařizuje maminka ženicha), příští týden se jdu domluvit na svatební dekoraci (květiny + ostatní ozdoby), mám vybrané šaty a ženich má koupený oblek. :-) Za 14 dni bychom měli rozesílat svatební oznámení a pořád nemáme vybráno. Všechno zařizuju sama, přítel na tohle vůbec není a zařizovat nic nebude, každý pokus marný. :-) Holky co máte svatbu v dubnu, jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat, my máme svatbu 27.4.. My třeba zítra jedeme na matriku a jak to budeme mít na 100% potvrzené tak už nechám vytisknout oznámení ať už aspoň něco máme doma. Mě přijde že nemáme vůbec nic. Jen to místo, hostinu, fotografa a mě se šijou šatky, ale to je všechno:( doufám, že to potom nebude honička. Chtěla bych přítele dotáhnout už koupit i prstýnky, ale on má taky na všechno dost času. Už jsme jednou na ně byli koukat, a teď mi řekl, že ať se vyberu že jeho velikost znám a on že mi věří že vyberu hezký, tak nevím jestli se mám radovat, že mi dává volnou ruku nebo být smutná že mu to je jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně máme vybrané prstýnky!!!! Hurá, hurá!!! A ani to nebolelo :-) @michela3 @gabbi1 No jo chlapi!! Toho svýho jsem tahala do zlatnictví měsíc. Nerada přiznávám, že jsem použila i dost zákeřný a manipulativní přístup. Oni chlapi po dobré večeři a dobrém sexu jsou jaksi tvárnější a přístupnější :-D Teď už mi chybí snad jen zaplatit za pronájem prostoru a odevzdat na matrice CD s písničkama. Což je momentálně trochu problém, protože jsem si doma totálně zavirovala PC s vypalovačkou :-| popohnat oznámení a koupit botky malým družičkám, ale ty už mám taky vyhlídnuté.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak mi zítra se jdeme kouknout na prstýnky :)
Odpovědět
No ta finta s večeří a sexem mi při dobrá, asi to budu muset taky zkusit. :-) Gabbi taky mě to ze začátku mrzelo, že se přítel neangažuje a vypadá to, že mu je to jedno, ale ono to tak není, akorát na tohle asi nemají buňky a ani nervy ne. Už jsem to vzdala, absolvuje jenom to, co musí a o zbytek se holt musím postarat sama, tak to budeš mít asi stejně. No vybrané prstýnky vám závidím, taky se musím zajít mrknout. Kupovaly jste v kamenném obchodě nebo přes internet?
Odpovědět
Tak jsme včera byli na matrice a máme to už na 100% dohodnuté, no ale svatební salon ohledně výzdoby už zase absolvuji sama, což teda chápu, tam ho ani nenutím jít. Finta s večeří a sexem funguje asi všude, mě občas zabírá ještě smutný pohled a hodně mrkat:) Z čeho holky máte prstýnky? Zlaté nebo něco jiného?
Odpovědět
Dekoraci jdu zařizovat v pátek a doma jsem se o tom ani nezmiňovala, myslím, že by to nikoho ani nezajímalo. :-) Prstýnky chceme úplně obyčejné, nejspíš chirurgická ocel. Přítel kvůli práci ten svůj odloží hned po svatbě a mě na šperky moc neužije, takže nic honosného to nebude.
Odpovědět
ahojky holky, i já se k vám přidávám...svatbu máme 21.4.2012. Sjednáno máme tak nějak od každého něco:obřad 100=zajištěn, hostina zamluvená bude se dolaďovat během března, moje šaty jsou zamluvený,boty mám doma a prstýnky taky, kadeřnice a kosmetička+nehty zamluvené, dj a fotograf taky, kytky sjednány.Oblečení ženicha se bude schánět na konci února. Pečení si bere na strosti moje mamka takže to jde celkem mimo mě. Teď nás čeká svatební oznámení vybrat a objednat(čekali jsme ne 100= potvrzení obřadu). My bude péct metáčky až na velikonoce prý 14dní-3týdny před obřadem. gabbi1 prstýnky byli to první co jsme měli.máme hladký prstýnek z 1/3z řůžového zlata a zbytek je bíle zlato a já jako nevěsta tam mám jeden malý kamínek =) ale po doluvě udělají snad cokoliv si vymyslíte ;-)
Odpovědět
Ještě dotaz berete se někdo v tento termín v Chlumci nad Cidlinou na zámku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabbi1 Všechny prstýnky mám ze žlutého zlata, tak jsme u toho zůstali i v tomto případě. Kombinace mat a lesk a můj je se zirkonem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se k Vám přidávám :) My máme svatbu 7.4. 2012....Všechno důležité snad zařízené máme..už zbývá jen objednat dort, kytky a podobně ale to nechám až na březen :) Nějak nám ten čas letí a už se to blíží :) Už se nemůžu dočkat :)
Odpovědět
Ten čas strašně rychle letí, za chvíli je to tady. :-) Já nemůžu přímo říct, že bych se těšila, mám z toho zatím akorát nervy. Asi až budu mít všechno zařízené, tak to přijde. Holky máte po svatbě naplánovanou svatební cestu?
Odpovědět
@michela3 To já už se teda strašně těšim, my budeme mít svatbu jen ve dvou na Mauritiu, takže budeme hned i na svatební cestě. Zvlášť teď když jsou ty mrazy, se nemůžu dočkat toho teploučka a říkám si, proč jsme si nevybrali nějaký dřívější termín. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jupí! Od včerejška je ze mě paní inženýrka a tak můžu konečně bez výčitek začít pořádně všechno plánovat, kupovat a chystat :-) Mám pocit, že jak se to přehouplo přes stovku, tak to strašně letí!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?