Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll vy nebudete mít svícu??
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin nee, nechceme
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll se máš... já ji nechci, ale u přítelových kamarádů je to taková tradice, takže ji chtě nechtě budu muset vydržet :-( .. taky bych raději.. jen svatbu a pozvat si pár blízkých přátel pak na večerní zábavu.. no nedá se
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll Kam bys tomu tvému měla utíkat??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen ON JE BLÁZEN V TOMHLE :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak tady to jede naplno.. je září a já nemam nic.. no a duben je hodně blízko. Není tu náhodou někdo z jihu Moravy? potřebovala bych poradit s dobrým fotografem někde okolo Hodonína
Odpovědět
Svíca je kolikrát lepší než celá svatba.. my teda budeme mít svícu po svatbě :-) a bude to na pozvánky.. už teď mám na seznamu ostatní rodinu, co nebude na páteční hostině a kamarády.. + jsem počítala i s nejbližší rodinou a už jsme na čísle 70, doufám, že to výš už nepůjde..
Odpovědět
Profilova fotka
@susankae já jsem sice z UH, ale okolo Hodonína dobrého fotografa neznám.. zkus to zadat tady na fóru do vyhledávače, možná to téma existuje
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin Hrozně se mi líbí fotky od Zuzany Scharf.. je úžasná a tak hledám podobný styl a blízko někde.. zatím nic :( ale ještě je čas tak doufám něco najdu
Odpovědět
Profilova fotka
@susankae a strýček google ti nepomohl?? já většinou hledám přes něj
Odpovědět
Ahojky holky,konečně jsem se zaregistrovala na tyto stránky.My máme svatbu 5.5.2012 v JIhlavě a hostinu máme U Lyžaře. Ostatní budu zařizovat po novém roce. Nemáte tipa na dobrou kapelu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já jsem z vás na tom asi nejhůř, chceme taky 28/4 ale nemáme ještě absolutně nic.. Myslela jsem, že to se prostě všecko nějak "vyvrbí", a teď když mam fakt začít zařizovat, tak jsem na to neuvěřitelně lenivá! Nevíte, jak bývají termíny hodně zaplněné v tomhle čase? Asi bysme už měli pohnout, co.... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
@morgan81 ahoji asi záleží, kde to chceš, ale nám na matrice říkali, že ten duben je ještě vklidu, že nejvíc plno mají červen až září...a neboj, vše stihneš zařídit s přehledem a vklidu, někomu stačí dva tři měsíce, někdo připravuje rok i více dopředu, záleží na Tobě jaká jsi :) ale zvládneš to vše neboj :)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, díky za povzbuzení.. No musim říct, že jsme včera s miláčkem vyjeli jen tak jako vyplnit 2 hodky volna nějakým omrknutím, a tak se to všechno skvěle sešlo, že už máme termín 12.5. jak obřad na zámečku, tak i hostinu. Jsme hrozně nadšený, že jsme to měli bez stresů a objíždění, fakt super! Takže já se přesunu do květních diskusí tedy :-D
Odpovědět
@morgan81 a kdepak to budete mít???? to je fajn že Vám to tak krásně vyšlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme to mít v Horních Počernicích - Chvalský zámek, to nádvoří je tam takové hezké, vzdušné, a zároveň kryté. A restauraci hned vedle - Hotel Sezona. Kde vy? :-)
Odpovědět
@morgan81 my máme obřad ve Slavkově u Brna v zámecké kapli, a hostinu budeme mít v Brně v restauraci a i s ubytováním, protože hosty ode mě mám z daleka..
Odpovědět
Profilova fotka
@susankae Obě dvě jsou z Břeclavi http://www.hermifoto.cz/index.php?id3..., http://foto.tvojeimage.cz/fotogalerie...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak jsem nebyla, ale určitě to tam bude krásné! Tak držím palce ať vše klapne jak má ;-)
Odpovědět
@morgan81 ahojky, mě osobně se to tam moc líbí :) a děkuji, Tobě taky moc moc štěstíčka ať vše vyjde jak má :)
Odpovědět
tak co slečny, které plánujete taky duben, jak jste na tom? co vše už máte hotovo a zajištěno? :)
Odpovědět
Ahojky ráda bych se zeptala jestli máte nějakého dobrého kameramana a fotografa a taky kde si dobře vybrat šaty zatím jsem jen neúspěšná, a tak trochu z toho všeho smutná svatbu plánujeme na 2.6.2012. ;-( ve Vyškově poraďte, jestli máte nějaký dobrý tip na vše co se týká svatby jak šatů tak i kameramana,
Odpovědět
@kamca1984 ahoj, tak na šaty se chystám teď v listopadu, projdu pár salonů v Brně, jako Salon ANO, Palomu, Evanie, Sabinku asi taky zkusím, pokud se nezadaří, tak budu uvažovat o šití, kameramana netuším, budu mít svého dobrého kamaráda pravděpodobně..a foto, to se koukni po diskuzích, je jich tu taky dosti...já budu mít paní Pavlu Chrápavou...
Odpovědět
DÍKY MOC jen nevím jak tady hledat jsem tu poprvé a chci tu najít kvalitní služby
Odpovědět
@kamca1984 neboj neboj, jukni na diskuze co tu jsou a najdeš co hledáš :) a pozor, je to tu návykové :-D
Odpovědět
jo to je už tu sedím delší dobu a to jdu zítra do práce :-D jsi hodná
Odpovědět
můžu ještě poprosit, nevím jak a co dělat každý je tu z jiného koutu a potřebuju abych tu našla vše při jednom, kde to mám hledat?? od kadeřníka po vizážstku atd porad poraďte jsem bezradná asi ze mě ajťák nebude, jsem z Vyškova potřebuji aby ty služby byli tak nějak reálně blízko. prosím poraďte už tu sedím pomalu od rána a nejsem schopna se tu vyznat,není tu někdě recenze na nějaký stránky služeb?? ;-( ;-(
Odpovědět
@kamca1984 v katalogu firem jsou nějaké firmy, něco je z Prahy něcoi Brno, nebo zkus alba na hlavní tvé stránce a tam máš hledání a když dáš třeba Brno..tak v mnoha albech najdeš doporučení na dodavatele a tak...
Odpovědět
@kamca1984 jeste jukni sem: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s...
Odpovědět
ty jsi zlatíčko, já pořád nervuju ale všichni mě uklidňují že mám ještě čas, ale ono to uteče vánoce se kvapem blíží a pak nový rok a pak už to půjde rychle z kopce do kopce, kdybys měla nějaký info ohledně jakékoliv vynikající služby Brno a okolí jelikož jsem vyškovanka tak písni a ostatní také můžete budu moooc ráda pá všem Kamča
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?