Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
@alieskaphoto děkujeme :) začína se na tom pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
@fionafionelka s cim konkretne myslis? Zarizovala jsem svatbu kamaradce, tak uz jsem neco delala, ale myslim, ze to zmakne kazdy, kdo je aspon trochu organizacni typ:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se budeme brát v červenci 2013, zrovna jedeme zamluvit restauraci :-)
Odpovědět
@rozzaarka myslím kamera a foto, jestli znáš někoho dobrého....?
Odpovědět
holky ale něco jsem našla, je to pro mě veliká inspirace :) ..... pokud někto chce taky, tak tady to máte, ja se těším jak malé dítě :-N https://www.facebook.com/media/set/?s...
Odpovědět
@parradka Jéééé, to jsme se chtěli brát i my! :) Po asi týdnu chození (to bylo v roce 2005) jsme se dohodli, že se vezmem na naše výročí a že to musí být až po výšce. Tak jsme hledali soboty 8.6. po roce 2011 a vzešlo z toho 8.6.2013. A všem jsme to hrdě oznamovali, ať si udělají za 8 let volno :) No, dostudovaní budem až teď, teda já 2012 a přítel leden 2013 a uvažujeme, že tu svatbu ještě šoupnem o rok a vykašleme se na Medarda :) . Ať si něco na tu svatbu stihneme vydělat. A ačkoli spolu pár měsíců už i bydlíme, stejně se přítel nějak té svatby bojí :-D , tak nevím, jestli k ní vůbec teda někdy dojde... :-D A navíc tomu nahrává ještě jeden fakt... nelíbí se mi číslo 13 a miluju číslo 14. Takže se asi ani moc nebudu bránit, protože v r. 2014 je v soboty dost hezkých dat, jako třeba 14.6.2014, které bude asi výherní (prže příteli jsou nějaká čísla naštěstí fuk :) ) Tak uvidíme :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! :) u nás to bude asi květen 2013 nebo červen......dříve to nestihneme :( bude to perný rok, už teď se nemůžu dočkat!!!!! Myslíte, že už to mám zařizovat teď?
Odpovědět
Profilova fotka
@verundi Ahoj my se bereme taky v července 2013 na mé narozeniny, ale měla jsem za to, že je ještě na plánování moc brzy.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my se bereme v červenci 2013 na mé narozeniny :-) jen trochu nevím jak moc dopředu plánovat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabule19 Ahojky, na plánování je možná ještě brzy, ale na to, abychom začali šetřit nikdy dost brzy není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
červen 2013 Teplice,ale kde a kdy ještě nevím ;-)
Odpovědět
@kaaacaaatkooo Tak už prý se nebojí, jenom mu to přijde moc brzo :-D (Naštěstí dodal, moc brzo po škole :-D , vzhledem k tomu, že jsme spolu tak dlouho :) ). Ale prý si mě jednou rád vezme :))) Tak aspoň tak. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, taky se přidávám. Svatbu by jsme měli mít 14.6.2013. Místo máme už vybrané a pomalinku se začínám koukat i po ostatních věcech abych měla přehled kde co mají. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my to máme v březnu 2013 :) přes rok jsme zasnoubení a konečně muj vyvolený řekl, že už bychom mohli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, musím se pochválit, máme zamluveného fotografa a vypadá to, že i vybranou restauraci, začíná se to rozjíždět 8-)
Odpovědět
Koukám, že už hodně z vás má zamluvený termín svatby na příští rok. Ptala jsem se na Praze 2. kde se budeme brát a bylo mi řečeno, že termíny vydávají až během října.
Odpovědět
Profilova fotka
@parradka my jsme zasnoubený skoro 2 a čtvrt roku, zásnuby v dubnu 2010 a svatba bude 7.7.2012
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty.Pokud hledáte svatebního dj na vaši svatbu, více informací se dozvíte v profilu :-) Již příjímám objednávky na příští rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já plánuju svatbu na červen 2013 a zrovna přemýšlíme o místě obřadu...Máte nějaké typy na jižní Čechy, případně okolí Telče? Docela by se mi líbila Telč...nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata, pokud byste měli zájem si zasoutěžit a vyhrát svatební focení celého dne, tak se podívejte ke mě na profil :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my se budeme brát v červnu, chtěli by jsme 14 a určitě v Praze jelikož jsme z Prahy a přítel odmítá jezdit někam daleko. Zatím jsme vybrali Pavilon Grébovku, ale termíny rezervací svatby vypisují až v říjnu. Myslím že ten rok dopředu by se mělo začít hledat pomalu místo obřadu, místo hostiny a termín. Třeba šaty jsem se už chtěla začít dívat abych si rezervovala nějaké podle mých představ ale bylo mi řečeno skoro ve vech salonech že v zimě šaty vyprodávají takže i když si je ted zarezervuji, nemohou mi je slíbyt že budou a kdyby byly tak v jakém stavu po svatbách. Je prý nejlepší přijít v lednu kdy dostávají nové kolekce.
Odpovědět
@zuzi_d http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s...
Odpovědět
Profilova fotka
@fionafionelka Ahojky, taky máme stejné datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dejavuska diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, také plánujeme červen a vypadá to na 21... :-) pokud úřady povolí bude to svatba na břehu rybníka v naší vesnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud jeste nemate na svuj termin kapelu, mrknete do meho profilu, kde najdete informace o nas. Hrali jsme jiz na 164 svatbach a radi zahrajeme i Vam... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem tak to vypadá, že náš termín taky padne na červen. Viděli bychom to na 1.6. - je to takové hezké :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, již rezervujeme termíny na rok 2013.Podívejte se na můj profil a uvidíte sami.Máme velké kapacitní možnosti i s ubytováním.Nabízíme svatbu přímo ve VIGVAMU,v resturaci či kongresovém sále.Přijedte na nezávaznou návštěvu a přesvěčte se sami :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsty, pokud máte možnost si na svou svatbu dodat vlastní víno, ráda bych Vám nabídla kvalitní moravské víno z našeho sklepa ve Velkých Bílovicích. Lahvujeme do 0,75l i jako minivínka - vše můžeme označit i grafikem zpracovanou etiketou vytištěnou v profesionální tiskárně - grafik navrhne a zpracuje etiketu dle vašeho požadavku. Hrozny, ze kterých se naše víno zpracovávalo, měli většinou v době sběru cukernatost odpovídající pozdnímu sběru. Nejdříve Vám ho rádi nabídneme k degustaci /není povinná emoticon/, abyste nekupovali zajíce v pytli Na přání nevěst jsme k vínům a minivínkům nabídli možnost, dodat také belgickou čokoládu s obalem ve stejném stylu jako je etiketa na láhvi. Mrkněte na náš profil a do albumu na fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my plánujeme svatbu na červen 2013, zatím předběžně rezervovaný termín 1.6.2013 na hradě Bouzov. Bohužel na 100% to budeme mít potvrzené až v lednu :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?