Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@pupickova @terezskaa nakoupeno nemáme, kromě modré drtě pod prstýnky a organzy. Toť vše. Pupickova o kolik máš staršího partnera? Mezi mnou a mým partnerem je 16 let. A někteří mi říkají, že budu mladá vdova. :-D
Odpovědět
@hannnahs já to taky potřebuju ustálit :-) myslím že špendlíky na těch se nedá nic zkazit tak sem si jedny ted zakoupila :-D @pupickova mám pocit že mnoho lidí se dost nudí :-D Pže už neví co by :-D vám závidím že si můžete dovolit nakupovat přes e shopy... já tak max vršek,pže ty moje kyty a prdel je tak atipická že bych se nikdy v životě netrefila :-D ikdyž svatební šaty budu objednávat přes net a nbez zkoušky,to bude asi zajimavééé :-D
Odpovědět
@pupickova jo, to se mi taky bohužel taky občas stane, že to nesedí :-S ještě, že už mám značky, u kterých vím co a jak.. ale i tak.. ráda bych si někdy objednala, ale pak si říkám, ty jo, co když mi to nebude.. to byl i případ téhle bezramínkové, páč ta je drahá ještě ke všemu.. No hlavně, že si něco našla! To je důležitý. Jinak ty kostice si u švadleny pohlídej, ať ti tam nedá jen nějaké lámavé nekvalitní plastové.. to by šlo do kopru hned :-|
Odpovědět
@lenda26 máš modrou svatbu??
Odpovědět
@terezskaa :-D jj, na tom se nedá zkazit nic.. já to radši nechávám pohromadě, páč když jsem zjistila, kolik bych ještě zaplatila navíc na poštovnym.. no prostě hrůza.. ten rozpočet sám o sobě je dost šílenej..
Odpovědět
@hannnahs já sem naivka doufám že se vlezu tak do 20 000 :-D bez prstýnku teda :-)
Odpovědět
@lenda26 28 let :-) Tak buď v klidu ;-) @terezskaa nezáviď, já taky nevím co mi to vlastně přijde! :-D ještě mi z eshopu nebyla ani jedna podprda :-D @hannnahs no hele, já tuhle podprsenku kupuju vlastně jenom kvůli tobě! Takže běda ti, jak budu nespokojená! :-D A ty kostice...uvidíme...třeba ani nebudou potřeba...přemýšlím, že bych si jedno ramínko od podprdy nechala, když šaty jedno ramínko mají :-)
Odpovědět
@pupickova no 28 let už je fakt dost :-) A jestli není tajné tak tobě je??
Odpovědět
@terezskaa tak snad ti to vyjde.. U nás vím, že se pod stovku nevlezeme ani kdybysme se rozkrájeli.. takže se snažím šetřit, kde se dá.. @pupickova jak to kvůli mně? :-D Jako jestli se ti chce nechat si prsa volně, tak prosím! Chodí tak spousta nevěst a i mně to nabízeli :-D neni nad svobodu, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A druhý ustřihni :-D
Odpovědět
A mohu se zeptat kolik ste platili za matriku? Pujdu tam asi nejspíš tento týden :-) Ted vůbec nemůžu s malým ven v těch mrazech :-( A platí se to hned nebo jak to je? Díky za info :-)
Odpovědět
@hannnahs to výjde i kdybych se měla rozkrájet :-D Jako nikomu neberu velkou svatbu i ta má něco do sebe,ale mě je prostě líto do toho dát tolik peněz :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já jsem se nějak zasekla :-N , nějak nevím co dál ... teď budu asi čekat, až se odseknu :-D
Odpovědět
@terezskaa zatím jsem nic neplatili.. říkali, že času je dost.. máme přijít v květnu.. tak uvidíme, ale jinak se platí většinou 1000 Kč. Tak my nemáme velkou svatbu, když se to tak vezme.. je čistě rodinná, jenže problém je v tom, že přítelovi rodiče jsou rozvedení, oba nové rodiny, takže třeba jen on je vlastně jedináček z pěti dětí.. A to to prostě naskakuje jako blázen.. Takže bysme museli udělat dva extrémy (jen my dva, nebo takhle blízká rodina), nic mezitím nejde..
Odpovědět
@lamorgaine já už jsem se taky párkrát zasekla.. ale ono to zase přejde, neboj ;-)
Odpovědět
@terezskaa Modro-krémovou barvu.
Odpovědět
Objevila jsem úžasná svatební oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Ukaž :)
Odpovědět
@lamorgaine @lamorgaine http://www.svatbajinak.cz/pozvanka+ke...
Odpovědět
@lenda26 uka uka :-) já totiž toho prošla asi miliooon a ani jedno se mi nelíbí .-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste se rozjely :-D Vítám všechny nové srpnové nevěsty :-) Mám zase jeden debilní dotaz 8-) .....přemýšlela jsem, že bysme nechali natisknout menu..nebo bysme si ho udělali sami, to uvidíme...a ve stočené ruličce ho dali pak na talíře......kdybysme to takhle udělali, tak to by ho měli mít všichni, že? Nebo je ještě nějaká varianta, jak to menu tam někde dát? No říkám....debilní dotaz :-D :-D Jde mi především o množství.... A kdo budete mít svatební mini vína komu všemu je budete dávat? Já už bych se tak ráda pustila do něčeho konkrétního, ale pořád nevím kolik čeho, aby mi pak dva kusy nechyběly...a tak....chápete, že :-D :-D
Odpovědět
@lenda26 hihi chci sice něco origoš,ale tohle už je na mě extrém :-D: -D ale je to dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 tak to je dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 To je výborný :))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Tak meníčka budu dávat KAŽDÉMU na talíř a minivína bych dala k výslužkám?
Odpovědět
@estrellita86 já budu dávat menu do svatebních novin,a ty budu mít zhruba pro každý pár / dvojici / skupinu, podle toho jak komu :-) budou se rozdávat hned po obřad, abysme nějak zabavili svatebčany mezitím, co se budeme fotit, takže doufám, že noviny vystačí a nějak budou kolovat, a to včetně menu :-)
Odpovědět
@lamorgaine @terezskaa @estrellita86 Děkuji, na nás to totiž sedí. A co takhle čokoládky s iniciály a datum svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @hannnahs Holky děkuju :-) Tak u nás to teda dopadne tak, že ho teda dostane taky každý na talíř, páč noviny nebudeme mít :-) A ty minivína mě taky napadly k výslužkám, tak to tak asi provedeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Čokoládky budeme mít, ještě pořád nemám dořešené dárečky pro svatebčany, ale vypadá to, že čokoládky dostanou v pidi balíčku jako dáreček ještě s něčím...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Odkud budeta ta vína brát?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?