Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Mně to strašně chutná :) akorát jsem dneska akorát počítala, že jsem za 10 dní snedla 6 kilo mrkve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Viď? Já su šťastná jako bleška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Už jsi byla u té zlatnice?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tebe se ptám... kruci. Jestli už jsi byla u té zlatnice?
Odpovědět
@lamorgaine fujky..tak z mrkve a řepy bych asi dlouho nežila :-/ I já jsem! :-D Prosim tě...o víkendu jsem sem vlítla, otevřela zprávu a nestihla odpovědět, no a pak zapomněla :-) Ještě jsme tam nebyli, asi příští týden, tenhle týden P určitě nedorazí dřív jak v sobotu...
Odpovědět
@lamorgaine náááhodou jsem to pochopila že se neptáš sama sebe! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova však pohodě, já se jen ptám :-D tam nemusíš... Já jen, že jsem fakt happy jak sviňa :-D protože nám je udělají 6mm s briliantíčkama pro mě za 6000 x-) oba...
Odpovědět
@lamorgaine musím, spíš chci...akorát nestíháme :-/ To je ta jeho práce...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já tomu rozumím i s rezervou... ale příští týden přiletí drahý na týden dom :)... a pak až v dubnu :-(
Odpovědět
@lamorgaine to je síla...já těžce nesu i ty dny od pondělí do pátku :-/
Odpovědět
holky tak koukám že dietky.. já bych potřebovala dolu tak 30 kilo :-( 15 a byla bych aspon trochu spokojená,ale já se neumím hecnout.. a co máte za dietky :-) třeba se hecnu :-) A chtěla sem se zeptat kdo co platí?? Jako z rodiny jak to je že ti platí auta ti hostinu ti prstýnky??? Jen tak pro zvědavost :-) dík
Odpovědět
@terezskaa já nedržím žádnou, prostě jím, co se mi zdá zdravý a ne moc tučný a sladký, a denně makám na stepperu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terezskaa Tak tě vítám do klubu hubnoucích :-D... a máš to :)... Já hubnu teď podle Mačingové, jsem 10.den, mám dole 2 kila a jednu velikost gatí :)... Potřebuju aspoň ještě 15 kilo pryč po malým :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Já mám zase ode dneška krabičkovou dietu...tak to by bylo, aby nebylo :-D :-D A platíme si všechno sami, z rodiny nikdo nic...
Odpovědět
@pupickova auuuu.. tenhle pocit s tebou sdílim :-D
Odpovědět
no my si platíme všechno sami, s našima ani s rodičema od muže sme ani o svatbě nemluvili,ale myslím si že budou chtít jen něco přispět...tak se spíš ptám ze zvědavosti :-)
Odpovědět
@terezskaa u nás je placení na dohodě.. něco se bere podle tradice, něco prostě podle dohody.. Páč u nás je ten problém, že ode mně tam z rodiny bude 6 lidí a od přítele 40, takže od toho se taky odvíjí některý platby. :-)
Odpovědět
@terezskaa my si platíme komplet sami, už jen proto abychom si to mohli udělat podle sebe a nemohl nám do toho nikdo remcat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si taky platíme všechno sami :)
Odpovědět
mi do toho nikdo neremcá,platíme si sami :-) ale šlo mi jen o to vědět jak to je :-) Jelikož my sme o svatbě s rodiči ještě jakože pořádně nemluvili,ale myslím si že ěco přispět budou chtít :-) Já dneska chtěla at mi mamka poradí se rozhodnout o barvě svatby a ona mi řekla že si to mám rozhodnout sama že je to naše věc :-D Takže když by mi do toho mohla kecat tak stejně nekecá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa A už máš nějakou barvu vybranou?
Odpovědět
@lamorgaine chtěla jsem tyrkysovou,ale ač se mi strašně líbí tak je studená takže uvažuju o změně.. bud fialova,tmavě ružova nebo zelená?? A já nevím která.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Ta, ktera je tvemu srdci nejblizsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezskaa Sama mám tyrkysovou teplý odstín, koukni ke mně do alba :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Co ty tady? Zase štracháš něco na googlu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Na googlu ne, na ten musím mít náladu a tu teď nemám...pro změnu oxiduju na fler.cz :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 A co tam hledáš? Už máš to drátovaný srdíčko se jmény? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine To zapichovací do dortu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Myslím že to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Koukala jsem tam na to, ale zrovna do něj nepůjdu...já celkově na ty dorty ozdobičky moc nemusím..ani figurky a tak...chci nejaky jednoduchy dort a co se mi libilo, tak jsem byla zkritizovana, ze to je zase moooc jednoduchy, tak ja ti nevim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?