Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@ltvjanina @terezskaa tak vás tu holky vítáme! :-) A už máte něco zařízeného, nebo aspoň představu? :-)
Odpovědět
@pupickova :-D :-D vítej do klubu!!! Já jsem byla taky maličko šoklá, když jsem poprvé zjistila, co že to mám objednávat.. ale od tý doby je to dokonalost sama.. i když u některých značek taky už budu muset objednávat místo G asi GG :-N holt jak je jinej střih.. mno.. radši nerozebírat.. a jestli se zhubnu, a budu kupovat místo 70 obvodu 65, tak už se dostanu někam na britský I, což by možná mohlo být nějaké české 65J, ale co vlastně české.. to už se ani NEVYRÁBÍ v českých podmínkách :-p jdu se zahrabat :-D
Odpovědět
Ahoj :-) představa je :-) vybráno pár věcí taky,ale kupovat to pak budu asi vše najednou :-) takže hledám sháním a pak objednám :-)mě příjde že je ještě času dost :-D
Odpovědět
@hannnahs já jsem z toho jelenice! :-D Ten převod ještě úplně nepochopila, každopádně evropské M/N zní šíleně! :-D Nicméně zjišťuji, že ta tvoje-moje podprsenka není v tělové barvě k sehnání, jen smetanová a to tedy nevím, jestli se pod bílé šaty dá? :-/
Odpovědět
@terezskaa tak to tu ještě asi nejsi moc dlouho :-) Já furt měla dost času, než mě tady holky nakazily a začínám propadat depresím, že nemůžu nic stihnout! :-D
Odpovědět
@pupickova Nestresuj se. Chce to nohy v teple. :-)
Odpovědět
Néé jako mám představu :-) budem mít bílo - tyrkysovou svatbu a hlavně malou :-) dííky bohu - pro mě :-) takže už kukám vím co bych chtěla hodně věcí si budu dělat sama s moji mamkou :-) šaty vím taky prstýnky a tak :-) mám to v albu ale které mi ted sstopil,pže sem pod to psala odkazy a nevědal že se to nemůže :-) :-D
Odpovědět
@lenda26 jo to mám :-D ale nepomáhá mi to! @terezskaa jojo, taky jsem chtěla malou... :-)
Odpovědět
@pupickova chtěla a máš?? Nebo chtěla a neklaplo to :-D
Odpovědět
@pupickova Já si říkám, že to nějak dopadne.
Odpovědět
@terezskaa no nějak to neklaplo, aktuálně jsme na 30 dospělých a 10 dětech, a něco mi říká, že to není konečná :-/ @lenda26 to každopádně, ale kdybych sem nevlezla, mohla jsem si ušetřit spoustu nervů! :-D
Odpovědět
@pupickova my máme jenom 14 lidí na obřad + hostinu, na večerní raut 20 lidí, a pak až za 14 dnů po svatbě na Moravě máme raut pro 50 lidí.
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova tak to my sme na nejnutnější úzké rodině a svědci a máme bez nás 15 lidí :-) teda na oběd.. na obřad chtějí jít strašně kamarádi :-) A doufám že to teda nepůjde výš :-) jo plus náš syn :-)
Odpovědět
@lenda26 @terezskaa Já jsem taky doufala, že se vejdeme do 15 lidí, ale máme zatraceně velké rodiny a tak nějak se ti lidé pozvat "musí"! :-( Být to na mě, jdeme jenom my dva a svědci, ale to už by se mnou pak v rodině nepromluvila ani klika u dveří :-D
Odpovědět
@pupickova Já bydlím v Čechách, ale celá rodina je na Moravě. Tak pak uděláme grilování u rodičů na zahradě. :-)
Odpovědět
@pupickova tak sem to chtěla původně,pak sem si říkala že to by mi asi naši a babina asi neodpustili takže jen ta nutná úzká rodina :-) jak píšeš abych se taky pak nebavila jen s klikama :-D Nicméně kdyby byla celá rodina a ti co sem jíim já byla na svatbách (sestřenice a bratranci atd ) tak máme svatbu asi o 70 lidech - což sem teda odmítla..
Odpovědět
@lenda26 jj to je jedna z mých variant :-) bud půjdem na oběd nebo pujdem na zahradu a na grilovačku :-) to si myslím že je fajn :-) A večer zakalime s kamarádama :-)
Odpovědět
@lenda26 to je potom ale paráda, když je kde...ono u nás na sídlišti by to asi neprošlo :-D @terezskaa no, my máme taky jenom tu nejužší rodinu, dokonce jsme od P., vynechali i nějaké sourozence a děti, protože jinak bychom si mohli pronajímat stadion na Strahově :-D
Odpovědět
@pupickova aha tak to jako nám asi taky nepříjde muže sestra ale ne z důvodu malé svatby,ale protože je to P..a s velkým P a já se s ní už rok nebavím :-D Prý sem s mužem podle ní jen pro peníze :-D A tak na sídlišti taky fajn :-D By se i někdo přidal určo :-D
Odpovědět
@terezskaa @pupickova Hlavně nesmí pršet.
Odpovědět
@lenda26 to bych prosím ani nezmiňovala :-D :-D Já chci obřad venku :-D
Odpovědět
@terezskaa ty jedna zlatokopko!!! :-D :-D :-D No jistě, fajn by to určitě bylo, už vidím ty pohledy sousedů :-D @lenda26 nebude! Určitě celý srpen ani kapička! :-D
Odpovědět
@terezskaa Bude hezky...
Odpovědět
no a protože sem s ním pro peníze tak chci malou svatbu a hlavně můj muž není nějak zámožný :-D žijem si jako průměrní lide takže ona je úplně švihlá po palici... neřeším ji :-D S tím deštěm to vidím úplně stejně :-)
Odpovědět
@terezskaa já takových řečí už slyšela...ale je fakt že z rodiny zatím ne. Možná to bude tím, že já bych se s nikým moc nemazala a oni to vědí! :-D
Odpovědět
@pupickova no já se nemazala a proto to v dubnu bude rok co se nebavíme :-D Jako já s ní a muž si už taky udělal obrázek.. má zvláštní rodinu :-/ No a od cizích to moc neřeším, asi bych se zbláznila... dostala sem na vánoce oid něj auto a půlku maloměsta se mohlo posrat :-/ nenaděláme nic :-) A ty už máš něco nakoupíno?? Já ted koupila první věc :-) špendlíky :-D
Odpovědět
@terezskaa tak to to máme stejně, taky budu objednávat až někdy později, zatím furt něco měním, tak by to bylo dost kontraproduktivní objednávat to už teď :-D @pupickova ty převody jsou dost šílené.. většinou platí, že když máš třeba 70C britské, tak je to tak 70D/E české.. kvůli tomu, jak mají britové to zdvojování písmenek, což je vlastně velikost navíc.. Ale vždycky je lepší přeměřit.. každý to má jinak a někdy to holt tomu standardu neodpovídá :-| Hele já mám tu smetanovou taky a šaty mám diamantově bílé a není to vůbec znát.. teda samozřejmě, pokud ti to nebude někde koukat, což by nemělo, mně v salonu i nabídly, že mi do šatů našijou poutka, aby se nestalo, že mi ta podprsenka nechtěně vyleze ;-) ale jinak klidně koukni do mýho alba.. myslím, že ani u jedněch šatů mi podprsenka vidět nebyla ;-)
Odpovědět
@terezskaa @pupickova :-)
Odpovědět
@terezskaa :-D To u nás to vůbec není o penězích, oba máme kulový, je to o věku, je podstatně starší než já, a tak všichni odvodili, že jinej důvod abych s ním byla nemám než ty prachy :-D Jo...nakoupíno...mám žlutý kamení a písek :-D Myslím, že jsme obě začaly z té lepší strany! :-D
Odpovědět
@hannnahs já když nakupuju přes eshopy, tak stejně vždycky přeměřím podle tabulek v tom eshopu kde zrovna jsem, a pak mi to stejně nikdy nesedí! :-D Ale právě že mi švadlena říkala, že mi když tak i do šatů všije kostice, tak snad ty prsa chvíli vydrží tam kde bych si přála :-) Jo a tělovku jsem jednu našla...je sice dostupná v mojí velikosti až za 4 týdny, ale neva...objednala jsem a uvidíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?