Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Super :)
Odpovědět
@lamorgaine no...já si myslím to samý! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kolik z Vás už má šaty? Ať zamluvené či koupené? Ať si depku prohloubím :-D :-D Ještě jsem se po žádných ani nebyla kouknout :-S
Odpovědět
Tak další věc na seznamu odškrtnuta, předběžně cena hostiny na 14.000. Takže teď jdu shánět fotografa, květinářku.
Odpovědět
@estrellita86 provokatérko! :-D Já mám šaty na obrázku...a ještě dloooouho mít budu jenom na obrázku...a je tu jedna, která mi "podsouvá" obrázky jiných šatů a tím mě viklá! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom se šatama stejně jako pupík... už jenom ...náct kilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak inspirace není nikdy dost, že :-D :-D
Odpovědět
šaty, tak to bych měla začít řešit, teď mám nařízeno od kadeřnice nakázáno žádné stříhání a žádná barva do července. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine Ale obě jste mě moc potešily, depka se o kapku zmírnila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Taky si chci nechat dorůst vlasy..hlavně ofinu, grrrrrrrrrrrr :-D
Odpovědět
@estrellita86 Já jsem se před dovolenou u moře, ostříhala hodně na krátko, takže budu mít krátké vlasy, tak opravdu nevíme co s tím provedeme.
Odpovědět
@lamorgaine :-D No hele, ale my to zmákneme! Budeme štíhlý jak proutek! ;-) @estrellita86 já ti dám inspiraci! Jsem si zakázala další vybírání! Tak bych prosila, aby mi to nikdo nekazil! :-D @lenda26 sakra...kadeřnice...to bych asi taky mohla začít řešit :-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@estrellita86 To je věcí najednou, co musí být hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Mám taky krátký, v albu nějaký rozcuchy a úcuchy mám :-D, do jednoho konkrétního dorůstám :)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky já si říkám, že se na výběr šatů vrhnu až tak v dubnu, není to pozdě? Jako nepůjdu si je nikam zkoušet, dokud jsem vorvaň!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No já bych taky neměla furt čumět na všechny ty fotky tady a google bych úplně potřebovala vymazat z PC :-D Každý den objevím něco novýho, co nutně musím mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ano ano, mám na to totožný názor :-D
Odpovědět
Tak to já teda do ničeho nedorůstám :-D Vlasy mám sice ne tak dlouhý jak bych chtěla, ale něco se z toho snad učesat dá a stejně si asi koupím pro jistotu pár clip inů. :-D @estrellita86 je to hnus tyhle obrázkový vyhledavače a všude nějaký svatební inspirace....jeden z toho akorát má deprese! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ty mám taky... ale ledaže bych je přišpendlila k uším zezadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky já měla celý život hodně dlouhý vlasy, před třema rokama mi hráblo, nechala jsem se ostříhat (čehož za normálních okolností nelituju), jen teda na ten srpen 2012 by se mi zase hodily moje dlouhý :o))))
Odpovědět
Teď můj partner, který marodí, říká, a co jeho oblek? Já na něho úplně zapomněla, hlavně, že myslím na sebe. :-)
Odpovědět
@lamorgaine :-D ale to by zase bylo děsně originální! :-D @estrellita86 já se ostříhat nesmím...to by totiž žádná svatba nebyla! :-D Máme s holkama zakázáno si šáhnout na vlasy! On mi dokonce nadává, i když holkám jen zastříhnu konečky! :-D Ale je fakt, že jsem taky měla krátké období, a ty dlouhé vlasy mají jednu ohromnou výhodu...když se mi nechce se česat, hodím to do culíku a nazdar! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Nazdar :-D
Odpovědět
@estrellita86 tak záleží, kam půjdeš zkoušet.. ale všeobecně si myslim, že to pozdě neni ;-) Jinak já teda si nechávám narůst delší, jinak jsem nosila tak pod ramena.. ale už se těšim, až to zas ostříhám.. je to hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Se svědkyní máme v plánu nějaké salony v Praze...no uvidíme..snad něco v dubnu seženu, nesmí být pozdě, nechci se vdávat v teplákáááááách:o)))))))))))
Odpovědět
@estrellita86 :-D tak víš jak, já bych šla zkoušet klidně už teď.. většina salonů ti v ceně upraví velikost... Takže to bych až tak neřešila (pokud ovšem nechceš shodit 20 kilo a víc, to už by bylo znát! :-D ) A typ postavy má člověk taky furt stejnej.. já i kdybych zhubla bůh ví kolik (a že něco by bylo potřeba :-S ), tak furt budu mít svoje přesýpací hodiny a na ty jde stejně jen jeden typ šatů, když se to tak vezme.. Takže zkoušet určitě můžeš vesele už teď :-)
Odpovědět
Ahojky, přidávám se. Svatba bude 11.8.2012
Odpovědět
Jeeeežiš tolik příspěvku teda vážně nedočtu :-) Ale ráda se přidám :-) My pokud bude místo se chceme brát 18.8. :-)
Odpovědět
@hannnahs tak jsem dnes chtěla objednávat zázračnou podprsenku která udrží všechno (přesně tu co máš ty :-D ) a na tvou radu jsem zkusila tu tabulku velikostí.... a fakt nevím, jestli do toho objednávání jen tak půjdu...vyšla mi velikost 75HH což mě maličko "šoklo"! :-D
Odpovědět
@ltvjanina @terezskaa Vítejte holky! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?