Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelko zkus ty ctenice venku ;-) ale je to pomerne drahe no..
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo jojo choděj cca po půl hodině ale je to jak kdy kamarádka třeba nepotkala ani jednu nevěstu..a já potkala jen jednu když jsme přicházeli a oni odcházeli ......a to jsme ještě 20 minut čekali venku a za celou dobu nic :-) asi zaleží na datumu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandule, tak to jo, já právě jestli tam nebude fronta :-D , při našem štěstí by mě to nepřekvapilo. Jakého jste měli fotografa, měli jste DJ?
Odpovědět
Ahojík holky tak já se k Vám taky přidávám :-)Datum už máme a termín je rezervovanej od konce července.Nejdřív sme měli dilema jestli Průhonický park nebo Libeňský zámeček a nakonec rozhodl přítel že chce Libeň.(stejně si myslim že rozhod takhle protože to máme ani né 20min.autem :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky misheel, tak to máte jako my- my se bereme taky v Libeňském zámku, v kapli 4.6.2010. Máte síň a nebo kapli? Už víš kde bude hostina? :-)
Odpovědět
Petra-No já sem toužila po tý kapličce a taky jí máme.Máme to 30.července ve 13.00.No s hostinou je to složitější chcem jen pro rodinu a svědky asi tak 15 lidí a večer raut a party pro kamarády.Ale uvažovala jsem nad restauran Golem příjde mi to tam příjemný.A co ty a přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
peto, kdo je fotograf DJ? byla bys tak hodna a poslala mi webovky do ip? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sapinko, já to asi špatně napsala, hledáme fotografa a Dj? Neznám žádného co dělá obojí :-D , já právě hledám a poptávám se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misheel- koukala jsem na stránky Golema, je to moc pěkný, názory na něj různý, negativní i pozitivní. My budeme mít na hostině taky tak 15-20 lidí a pak chcene raut a tam budou i kamarádi, ale pořád nevíme místo. Koukala jsem na Mlýnský domov v Jinočanech, restaurace Na Korábě... Jinak toho moc nemáme, akorát zamluvený obřad, vybrané prstýnky které se nám líbí a vím kam si půjdu podle všeho půjčit šaty,jinak nic moc :-D
Odpovědět
Petra-tak to jsme na tom úplně stejně,mi máme taky obřad,vyhlídlí prstýnky a fotografa.Podle mě je ještě relativně dost času :-| ale neni den abych nečučela do počítače a nehledala různé věcičky :-D .Akorát jediný čeho se děsim je ta hudba skoro nic se mi nelíbí je tam snad jen jedna věc která ujde :-( Taky sem chtěla Pachelbela :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Misheel, tak to jsem ráda že v tom nejsem sama :-D , já jsem si taky myslela kolik nemám času, ale když už mi teď 2 fotografové napsali že mají tou dobou plno tak jsem začala plašit :-D Já taky pořád něco hledám a plánuju, nic si z toho nedělej ;-) No, já na tu hudbu taky koukala a nic moc, Pachelbela jsem doufala že tam budou mít, ale to bysme asi měli moc jednoduchý, tak budeme muset vybrat něco tady z toho, nedá se nic dělat. Ale jak jsem tak četla, tak to většinou člověk ani nevnímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny :-) Trošku vám závidim, že už máte rezervovaný termín. My holt musíme vydržet do listopadu. A dokud to nebudu mít na 100 % potvrzené, tak radši nebudu zamlouvat nic jiného. Snad na nás zbyde nějaká fajn restauračka a pro mě nějaké padnoucí šatičky. Ale svěřím se vám se zážitkem. :-) Dneska jsme šli s Honzíkem kolem snubních prstýnků a já se u nich samozřejmě zastavila :-D Tak jsme koukali, i se nám jedny líbily. Byla tam ochotná prodavačka, tak je hned vyndala a že ať si je vyzkoušíme. Tak jsem se trošku bránila, že je to ještě předčasný, že zatim jenom koukáme. No a ona pořád, ať je zkusíme. No a můj drahej z toho byl tak zmatenej, že nevěděl, na jakej prst si ho má vlastně navlíknout:-) Ale musim říct, že to byl zvláštní pocit, mít na ruce snubák...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj smisca :-) Tak to je hezký, ale věřim ti , musí to být krásný pocit x-) . No vidíš, my už termín rezervovaný máme, ale snubák jsme na ruce ještě neměli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Péto fotografa jsem měla z kladna mrkni do albíka je tam napsaný jméno studia sem se to psát nesmí.. a dj jsem měla kamaráda:-) jen holky nedoporučuju vám fotografy z Libeňáku dvě kamarádky měli každá jiného z libenáku a katastrofa :-(obrečela to jedna protože fotky děs a druhá tý nafotil obřad a po obřadě jí řekl že má jinou svatbu a šel pryč:-(takže týden po svatbě zašla do svatebního salonu půjčila si šaty a šly se nafotit znovu s jiným fotografem aby měli vzpomínku:-( chudinka z toho byla paf já bych to teda taky obrečela :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sandule, tak to se vůbec nedivim, nedokážu si to představit, brrr ani radši nemyslet. My fotografa z Libeňáku určitě mít nebudeme, koukala jsem že většinou nedoporučují, takže i my se toho budeme držet a představ si - pokrok- i my už máme zamluvenou fotografku :-D. Musím se pochlubit, nějak se začíná něco dít a my během jednoho týdne jsme vymysleli a zarezervovali místo obřadu a sehnali fotografa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul no tak to je paráda:-)tak to jsi šikulka:-) jen tak dál at máš pak klídek a jsi v poho žádnej stresík:-)a jakýho fotografa jste vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-D , to víš musím se pochlubit ;-) Vybrali jsme Hanku Skácelovou, poznala jsem jí tady - Hanul, psaly jsme si ohledně šatů a nakonec mám fotografku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super:-)a co ti ještě schází?šaty už máš?vybraný? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, šatů mám vybraných tolik :-D . Ne vážně, líbí se mi šaty v salonu Maggie Sottero ( Potěšení 79), jsou to přímo ty co mám první v albu, ale je mi jasné že si určitě nakonec vyberu jiný podle toho co ostatní píšou, nakonec mají jiné než si původně mysleli :-) . Ale hlavně teď hledáme místo pro hostinu,to musíme asi najít co nejdřív :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já to měla tak že vždycky když jsem si jen na netu vybrala tak pak ve skutečnosti mi vůbec nesedli :-S chce to objet více salonu a zkusit je:-)a každopádně si vem foták sebou mě to hodně pomohlo doma jsem to prozkoumala a zjistila jsem že mi sednou uplně jiné než jsem si myslela :-D No je hezký restaurant Golem v Březiněvsi a je to kousek od Libenáku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, určitě ho vezmu sebou. Kdy si myslíš tak vyrazit na zkoušku těch šatů? Já právě myslela tak leden, když bude už nová kolekce a třeba výprodeje té starší , nebo myslíš že je to pozdě??? :-) O restauraci Golem jsem slyšela, vim i přímo kde to je, ale my spíš hledáme něco na Praze 5, nebo 13, kolem Zličína a tak :-)
Odpovědět
ahoj, jsem ráda, že někdo řeší velmi podobné věci. :-N jsme také z prahy-západ (řeporyje), a obřad by jsme chtěli někde poblíž, autem max 30 min. a ideálně, aby obřad i oběd byl na jednom místě...... večerní raut pro přátele pak může být někde jinde nejdřív nás zaujala Vrtbovská zahrada, kde jsou krasné fotky, ale hodně lidí nás od toho odrazuje, prý je to tam také jak na běžícím páse.... a kam pak na oběd.... problém s parkováním... pak nás zaujal Štiřín, v sobotu tam máme schůzku tak uvidíme.... zatím je to takový tajný favorit... ale moc reakcí na něj jsem tady zatím nenašla krásný je zámek v Brandýse n/L, ale to je pro nás daleko nemáte ještě někdo nějaký tip?, díky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zirkon, tak to bydlíš kousek od nás, my bydlíme na Velké Ohradě :-) Nevím jak moc záleží u Vás na ceně, ale neni daleko zámek Trnová, ten Štiřín ja krásný to je pravda, co Viniční altán, tak taky můžeš mít obřad i hostinu, dál mě zatim nic nenapadá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem si šaty byla očumovat už v září tudíš touhle dobou ..udělala jsem si přehled co mi sluší...a pak jsem se v listopadu rozhodla a až v lednu je šla zaplatit a tak...ale paní v salonu mi říkala že je nejlepší listopad protože v lednu je prý dost velký nával nevěst a šaty bývají hodně už rozpůjčované takže říkala čím dřív tím líp ale myslím si že v klídku v tom listopadu se běž podívat a uvidíš:-) Holky zavedla jsem diskusy Libeňský zámeček tenkrát a dost holek tam probíralo právě okolí libenáku kde by byla vhodná hostina zkuste se tam mrknout:-)třeba něco najdete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... Zde máte odkaz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sandule :-) , tak jsem to celé pročetla a je fakt že inspirace je tam hodně ;-) . Jdu založit diskusy Libeňský zámek 2010, tak doufám že se tam sejdeme ,protože dokážeš hodně nám všem poradit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul děkuju:-)já to beru podle sebe taky jsem byla šťastná za každičkou radu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, kde jste??? To jste se tak pustili do příprav??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Péťo, teďka jsme se pustili do přípravy kuchyně, takže ty svatební jdou trošku stranou. Ale pořád sem chodim a brouzdám na netu stránkama se svatební tématikou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) , tak to chápu, máte toho asi teď hodně, ale je to jako u mě, taky pořád něco prohlížím, hledám a pořád dokola, prostě mi to nedá :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?