Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda jste se rozepsali. Byla jsem tyden na dovolene a vcera jsem se vratila. Ale uz jsem to poctvie vsechno docetla :-).. Petra033:Gratuluji k terminu :-)..Zatim vypada ze to tam z nas budu mit prvni v tom dubnu:-)..Tak co platili jste neco? Jinak ja mam zamluveneho DJ Bory a jsem rada..Ale fotografa jeste nemam tak to abych uz na neco koukla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky bbara, páni dovolená, hned bych vyrazila, ale s těma mojema dračicema to moc nejde :-D Děkuju, jsme rádi že to už máme, je to sice v pátek, chtěli jsme původně v sobotu, ale nevadí, jsme rádi že už máme konečně ten termín :-) . Neplatili jsme nic, jen se platí v den obřadu 500 Kč za varhany, to je všechno. Akorát jsme odvezli vyplněný formulář, občanky, rodné listy naše a holek a to je vše :-) . S fotografem si určitě pospěš, já jak jsem je hledala, tak jsem koukala že už mají někteří plno i na příští rok v srpnu :-S , tak jsem se docela vyděsila. My máme zamluvenou fotografku, jmenuje se Hanka Skácelová, poznala jsem jí tady, přezdívka hanul a myslím si, že jsme vybrali dobře. Máme jí zamluvenou od rána až po začátek zábavy, cca 9 hodin focení, má i svoje stránky, tak se zkus podívat, je moc milá. K tomu DJ Bory, už jsem o něm slyšela, tuším že je hodně žádáný, kolik si účtuje a jak to má se zálohami?
Odpovědět
Hanka Skacelova? Hmm to se musim na to podivat..A je hodne draha? Jinak DJ Bory kdyz si das do vyhledavace tak ti vybehne, ale poslu ti jeste presne jeho stranky do IP. Me se hned ozval a pusobil prijemne a psala jsem i tady nejakym holkam co ho meli a vsechny napsali ze byli nadsene tak jsem rada.. No jo byla jsem na Sicilii a bylo to hezke..ale taky to uz byla asi jedna z poslednych dovolenych na par let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bbara, za těch 9 hodin focení bysme platili 9000Kč, ale když si jí zarezervuješ do konce října, tak máš 10% slevu, takže budeme platit 8100Kč, to si myslím že je hodně slušné, spousta fotek+ všechny na CD/DVD, podívej se na její stránky, tam to všechno uvidíš. A kolik stojí ten DJ Bory?
Odpovědět
tak už jsme se konečně rozhodli a bude to konírna na zámku Dobříš :-) předběžně to vypadá na 19.6. ale zatím nejsou ofiko termíny...tak čekáme a už se nemůžeme dočkat až si termín zamluvíme !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak k tomu DJ BORY...David je naprosto super!!! Používáme ho na eventy - byla jsem na jeho cca 5 akcích a paráda. SUper kluk, skromný, hraje perfektně, a karaoke, paráda, doporučuju!!!!! Všem!!! PS: Doufám, že až se budu vdávat já, tak mi ho nikdo nevyfoukne ':).
Odpovědět
Peto poslala jsem ti kontakt i s cenama do IP.. Ja s nim mluvila po telefonu a supr takze uvidime..ale verim mu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jsem z Kladna a svatbu budem mít 3.7.2010 na Okoři neni tu ještě někdo kdo taky??
Odpovědět
Ahoj, víte co by mě zajímalo? Když je ten fotograf (fotografka) najatý na celý den, počítá se s ním na jídlo nebo jak se to dělá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, svatbu v Praze mám právě za sebou a DJ Boryho jsme měli, můžu jen doporučit :-) ceny má uvedené na stránkách. My měli svatbu v Botanické zahradě v Troji, bylo krásné počasí a tak to bylo fakt super. Jinak jsou tam svatby bohužel také po půl hodině, ale naprosto nepochopitelně jsme se tam s jinou nevěstou nepotkali, přestože jsme tam strávili cca 2 hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a šaty Maggie Sottero /z Potěšení 79) taky můžu jen doporučit, vydržela jsem v nich celý den, necítila jsem vůbec potřebu je převléknout
Odpovědět
Ještě pořád sháním místo na oběd a následný raut. Teď mi padla do oka ta restaurace na Střeleckém ostrově, líbí se mi, že člověk může být vevnitř nebo venku, nemáte někdo zkušenost?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, poppaea: k tomu fotografovi- nejspíš se s ním počítá i na hostinu, nevím to jistě, ale nejspíš je to tak lepší, četla jsem v příspěvkách, že většinou zvou fotografa i na hostinu, taky by se mi hodila rada :-) Já taky hledám pořád hostinu i s možností být venku, pokud možno i prostor pro děti. Padnul mi do oka Mlýnský Domov, tak se tam chceme jet pozeptat, je to v Jinočanech. Se Střeleckým ostrovem nevim, neznám to tam, jen podle vidění, ale je to moc pěkné. xslim03: Šaty Maggie Sottero se mi moc líbí, láska na první pohled :-D , ale nakonec si šaty asi nechám ušít. Jak se tam pohybují vůbec ceny půjčovného? Koukám že DJ Bory má samou chválu, taky o něm uvažujeme, ale nejdřív se musíme asi domluvit s tou restaurací, teda až nějakou vybereme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra033: já platila půjčovné 14500.. je to pálka, to vím, ale na druhou stranu ta částka je oprávněná... na těch šatech je opravdu na prvních pohled vidět, jak jsou dokonalé... a hlavně výborně drží... kamarádka měla šaty obyčejnější a nebyli ani na šněrování... a jiná kamarádka si nechala šaty ušít a nakonec ji po chvilce začaly padat, i když při zkoušce držely... a pak byla celý den hrozně nervozní....
Odpovědět
Profilova fotka
xslim03:tak to ti věřim, ty jejich šaty jsou opravdu moc krásné to je fakt a jak jsem četla tak tam jsou i hodně příjemní, takže paráda. No mám ještě čas, uvažuju o nich od začátku, takže pořád mám čas si to ještě rozmyslet. Nechtěla bych pak dopadnout třeba jako tvoje kamarádka :-( , to bych se zbláznila.
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba na hostinu s fotografem počítám a i s řidičema že budou taky jíst. i když máme jen rodinej oběd a pak teprv dorazí všichni ostatní
Odpovědět
Profilova fotka
cusik holky,tak my uz mame vybrane misto jak na obrad tak i na hostinu, juchuuu ;-) Obrad bude na zamku Melnik je tam ted novy manazer a svatby jsou suprovy, naprosto promysleny do detailu ;-) a pak jsme uz zamluvili hostinu a ubytovani v Marine Nelahozeves :-N Jinak pokud jde o saty tak se mi fakt nechce dat 15tis za pujceni, to je fakt hodne i kdybych ty penize mela uplne nazbyt tak je nedam za pujceni sat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Ahoj nad marinou jsme také uvažovali, ale je tam děsná obsluha a ještě horší kuchař.-/ to prostředí je nádherný, ale rádi tam jezdíme na kole, ale jídlem zklamali:-( můžu se zeptat co ten Mělník? Kde to budeš mít-myslím jestli sál nebo zahrada?Já jim teď psala ale poslali jen letáček:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee ahoj melnicanko!!!! Takze s tou Marinou mas pravdu ze obsluha je nic moc, ale pri svatbe se to snad ztrati ve zmatku :-D stejne je moc dlouho nepotrebujes, jen na obed a pak uz se lidi bavi sami a nabiraji si z ratovych stolu..Ted tam je nova pani provozni a ta je fakt super, tak doufam ze tam vydrzi a da tu obsluhu malicko do lajny..Nam se tak strasne libi to prostredi, ze to riskneme. Budeme tam vsichni i prespavat takze je to idealni. Jde nam predevsim o to abysme meli pristup ven, nechceme celou hostinu stravit zavreni v nejake mistnosti. Zamek Melnik, me tez poslali letacek mailem a pak jsme tam pred tydnem sli, byli jsme na tyden v Cechach tak jsme prosli co se dalo :-D Takze nejdriv jsem na zamek zavolala a dali mi cislo na manazera zamku, s tim jsme se domluvili na schuzce ten samy den. Venoval se nam celou hodinu, provedl nas zamkem, vse vysvetlil, je to fakt super profik!! Takze nas presvedcil, tak jsme tam nase datum zamluvili ale matrika jeste nevydala terminy, takze az je ohlasi tak on nam to sam u nich zamluvi :-) Takze jsme fakt nadseni!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo zapomela jsem rict ze obrad bude v salu s mapami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, bluejay ahoojj!!! :-) Jéé tak to je paráda jak jste pokročili, nedivím se že máš radost, je to paráda když vidíš jak se to začíná pak hýbat :-D . Takže koukám, že jste nakonec vyřídili vše co jste zatim chtěli ne ??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky petra033 ;-) Jo jo, povedlo se nam to vsechno na jednicku :-D Takze ted se muzu trochu uklidnit a uzivat si priprav :-) Vseho vsudy teda mame: Termin 7.8.2010 12.00 Obrad zamluven: Zamek Melnik Hostina zamluvena: Marina Nelahozeves Ubytovani zamluveno: Marina Fotografka rezervovana: Zuzka Scharf Prstynky od sestrenky ktera pracuje ve zlatnictvi DJ bude nas uzasny bavic Eda muj bratranec :-N Uff to je zatim vsechno ;-) Docela dobry, ze? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay, paráda!!!! Je mi hanba, máte svatbu později a jsmwe na tom mnohem hůř :-( Ale vážně paráda, jestli to takhle půjde dál, tak pak nebudeš mít už co dělat :-D , ale je to dobrý, aspoň se nebudeš stresovat.
Odpovědět
Profilova fotka
petra: ze me si nic nedelaj, jsem mozna trosku plasan a taky jsme to museli zvladnout ted protoze priste se do Cech dostanu nejspis kolem ledna nebo unora, tak jsem nechtela riskovat ze pak bude plno. Jinak se ani nebojim ze bych se pak nudila, budeme pozdeji muset vybavovat hotel pro snoubencovu rodinu, jelikoz si z toho udelaji i dovolenou tak jim musime vymyslet program na tyden, sehnat letenky..Ted tchanovci bydli v Alicante ve Spanelsku kam ted z Prahy litala jedina spolecnost a ta ted zkrachovala :-| tak doufam ze nekdo jiny prevezme tu trasu..No nuda mi nejspis nehrozi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: tak to ti podle všeho určitě nehrozí, vypadá to na velikou akci :-) . Ale je dobře že jste to už takhle zařídili, hlavně když se sem tak dlouho už nedostanete, to je pak mnohem lepší. Potom by byl určitě problém to takhle v pohodě hledat, takhle máš aspoň v tomhle klídek a jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nejak to tu zanedbavam.. musim se polepsit.. :-) my zatim vubec nepokrocili, ale rikam si - casu dost :-) doufam, ze vam se pripravy trosku hybou ;-) jdu do hajan, dobrou noc vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem, muzu se pridat? :-) My planujeme na srpen 2010, a vidime to nejspis na Grebovku, pokud vsechno klapne. Jen restauraci zatim resime...
Odpovědět
Ahoj sice už 6 let bydlím v Praze ale Grebovka ? můžeš mi to prosím popsat ? Já zatím Hostinu mimo prahu - kousek od Brandýsa vesnička Lhota ale obřad nevím zda přímo tam nebo někde v Praze a pak přejed...
Odpovědět
Profilova fotka
Grebovka = ofiko Havlickovy sady a Vinicni altan :-) Hostinu jsme chteli v jedne restauraci u Vysehradu, kvuli dobre poloze, ale nakonec to asi presuneme k obore Hvezda a holt si trochu popojedeme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) , a jak to holky budete mít se šatama? Budete si je půjčovat nebo nechat šít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?