Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já už mám vybraný salón, líbí se mi Maggie Sottero a konkrétně přímo šaty co mám první v albu, ty mě zaujaly na první pohled, tak jsem zvědavá jak mi budou sedět, ale ja ksem koukala tak tam mají spoustu dalších nádherných šatů,tak uvidím co mi nakonec sedne nejvíc :-) . Ale každopádně se mi líbí taky princeznovské ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se o víkendu byli podívat na různá místa pro obřad. Takže to vezmu postupně, nejdříve jsme se jeli podívat na Galateu - hezké místo, čekali jsme to podle fotek mnohem větší, spíš to na nás působilo jako takový rodinný hotel, ale určitě to vypadá moc hezky. Nakonec Galatea nebude, protože to máme přes 80km a to je opravdu dálka :-| . Pak jsme se byli podívat na zámek Nelahozeves, moc krásný a hned vedle jsme se byli podívat na Marinu Vltavu - nádherné místo, určitě krásné místo pro obřad a hostinu. Jen řešíme, jak bysme to v případě Mariny dělali s hosty kteří by přijeli na obřad ale nešli by na hostinu ale byli by pozvaní třeba na večer na oslavu na tom samém místě, je to přeci jen pro ně cestování a nevíme jak bysme to celé vymysleli. Takže to zatím vypadá že bysme chtěli obřad v Praze a hostinu na jiném místě, protože to pak pro ostatní nebude takový problém. Protože pokud jsou z Prahy, tak by v pohodě přijeli na obřad a pak by mohli přijet až večer a nebylo by to tak složité ;-) . Ale nějak pořád nevíme, měli bysme si pospíšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to je fajn, že jste se byli aspoň někde podívat. Ten můj se k tomu zatim moc nemá :-( Takže já aspoň pátrám na internetu nebo v mapě :-) Ještě se mi zalíbilo nádvoří Průhonického zámku. Je tam pěkný výhled na park. No takže místo vybrané stále nemáme, jediné co víme je, že pro svatbu na Štiříně bude matrika vydávat termíny až od ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
Smisca: takže vede Štiřín? Vy tam plánujete i hostinu? Koukala jsem že pokud tam máš hostinu tak chtějí za obřad míň, ale to je asi ve věšině. Ty Průhonice jsme plánovali jako první, ale koukali jsme že tam za obřad chtějí asi 7000-8000 Kč a to se mi zdá moc, zase tolik se mi to tam nelíbí a hlavně tam je obřad každou půlhodinu a to je docela fofr, víc informací nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Cenu za obřad jsem nenašla, takže děkuju za info ;-) No ale je to pořád levnější než Štiřín. Neřekla bych že vede, hostinu bychom tam určitě nedělali. Ale víc se mi začínají líbit ty Průhonice. Akorát svatba co půl hoďka se mi taky nelíbí :-| No až přijde ten můj z práce, tak to s nim hned zkonzultuju. A vy už teda v Praze máte vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
S těma Průhoniceme to nevim jistě, jen jsem to tady četla, takže se pro jistotu zeptej pokud se vám to tam líbí. No právě že nemáme :-( , uvažovali jsem o tom Libeňském zámečku, ale tam je docela problém ty termíny, chceme 5.6. a to asi nejde když oddávají každou 3.sobotu v měsíci :-| , takže vážně netušim co nakonec bude.
Odpovědět
Profilova fotka
petra: Jee tak vy jste se byli podivat v Marine? My tam razime hned jak priletime do Cech za 12dni!! :-) Taky jsem premyslela ze by bylo pitomy rict nekomu po obrade, tak a ted se tu v tehle nezname vesnici na 2 hodky nejak zabavte a pak prijdte :-| takze budeme mit na obede vsechny a bude, neplanujeme zadnou velkou svatbu, jen do 30lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem svému drahému ukázala Průhonice a taky se mu líbily. Dokonce souhlasil, že se tam zítra zajedeme podívat osobně a případně zjistit detaily. Jupí, naše první "zařizování" :-) No jinak co se týká hostiny, tak plánujeme tak do 40 lidí, ale skoro všichni budou z daleka, takže určitě budeme mít společný oběd se všemi a ten pak volně bude přecházet do večerní zábavy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, bluejay: na Marině je to vážně moc hezký, určitě se vám tam bude líbit :-) , ale my jsem se nakonec rozhodli že to uděláme v Praze nebo hodně blízko u Prahy smisca: teda tak to je paráda že jste se do toho takhle pustili. Můžu tě poprosit, dáš mi vědět co jste se tam dozvěděli? Jaké detaily jste zjistily? Děkuju moc ;-) , to víš jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Petro, tak máme opravdu vybráno. Oběma se nám tam moc líbilo a od nás je to asi 40 minut jízdy. Akorát na matriku jsme nakonec nešli, takže vlastně nic nevíme. Ale hned jsem tam psala email s dotazama, takže hned jak odepíšou, předám ti informace ;-) Už aby to bylo, jsem hrozně nedočkavá :-) Máte už vybranou barvu svatby, nebo něco jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, určitě mi dej vědět, počítam s tebou ;-) . Tak to je paráda že jste si takhle rychle vybrali. Já mám předběžně vybraný salon na šaty, barvu svatby chceme bordó-bílou, ta se nám líbila hned a vybrané prstýnky, většinu co se mi líbí mám v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No až tak rychle to nebylo - nejdřív jsem 2 měsíce hledala. No ještě uvidíme, kolik to tam bude stát. Ale myslim, že dražší než Štiřín to nebude, a i tak se nám to líbilo víc v Průhonicích. Ale další složité vybírání přijde v zápětí a to termín, i když netrváme na žádném konkrétním. No a vybírání barvy taky nebylo lehké. Já jsem chtěla růžovo-zelenou a přítel červenou. Tak nakonec to asi bude laděno v červeno-růžových odstínech :-) Jsem se nějak rozpovídala, to bude tim, že jsme o svatbě ještě nikomu neřekli, tak to nemám s kým řešit. Jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,my se jdeme podivat po vsech potencionalnich mistech za 2 tydny ;-) Mame na to 6 dni tak to snad zvladneme :-) Jinak barvu chci bilo-tyrkysovou :-) Smisca: jen se klidanko rozpovidej nas tu vsechny zajima to samy, svatba :-D proto jsme tu ;-) My jsme spolu pres tri roky.
Odpovědět
Profilova fotka
Smisca: a chcete se brát v létě? Takže barvu máte přibližně vybranou, tak postupně to půjde všechno :-D . My jsem spolu skoro 6 let a máme 2 holčičky ( 3roky a 1,5 roku), tak to budu mít krásné družičky :-D :-D . Ahojky bluejay - tak to toho stihnete obejít spoustu za tu dobu, nebo toho máte tolik :-) , já právě myslela, že vede Marina, ale lepší je to vše obhlídnout viď? To znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja se jen bojim, ze nam v Marine reknou ze jsou zamluveni, to by me trefilo, strasne s tim uz pocitam, je to tak blizko, jen 10min od rodicu a tez dost pocitame s tim ze tam ubytujeme hosty, i zenich by tam mel byt noc pred svatbou s jeho rodinou :-) No a pak jdeme prohlizet mista na obrad: Zamek Melnik, Zamek Veltrusy a Zamek Nelahozeves. Uff.
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay: mně by se líbilo celej tejden jezdit po svatebních místech :-) Petra: zatim jsme uvažovali konec srpna nebo začátek září. V červnu mám totiž státnice, tak abych to neměla moc nahuštěné... Ale kdo ví, jak to nakonec dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, bluejay: tak koukala jsem že se chcete brát příští rok v srpnu, to snad ještě budou mít volno, ale člověk nikdy neví to je fakt. Tak ale snad nemáte takovou smůlu :-| . Smisca: tak uvidíte kdy to nakonec bude, je fakt, že je čas to ještě promyslet, my jsme původně chtěli červenec, ale nakonec vyhrál červen, tqak doufám že to nebudeme muset měnit třeba že nebude volno, no uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D petra: ja si taky rikam ze s restauraci by to melo byt snad ok, i kdyz holcina co mam uplne stejne datum svatby jako ja si sla zamluvit restauraci na Nebozizku a rekli ji, jee to mate stesti, je to posledni volny vikend co mame! :-| To me prekvapilo myslela jsem si ze restaurace se nemusi zajistovat tak brzy, ale lepsi vcas nez pak bulet Jedine co jsem si uz zamluvila pred 2 mesici je fotografka a dobre jsem udelala, ma uz totalne plno na cele leto i podzim. Mame Zuzku Scharf.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: tak to je teda něco takhle už to být plný, začínáš mě děsit, aby na nás taky něco zbylo :-( A to už máš zamluvenou fotografku, když nevíš místo a jestli bude volný termín? Já jsem právě koukala, že tam mají uvedeno na rezervaci že máš znát termín a místo svatby, tak teď ti nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, třeba by se vám to hodilo. Holkám z brněnské diskuze je to trochu z ruky ;-) . Soutěž o svatební kytku příp. slevu na ni: http://www.living.cz/soutez/uvazujete... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my termín budeme mít nejdřív listopadu. Psala mi pani z matriky, ale bohužel napsala jenom tohle a mé další dotazy nějak ignorovala :-| No ale psala jsem jedné holčině, co má svatbu teďka v září a obřad je prej stál 6000Kč. Tak to by nebyla tak strašná pálka, akorát jsem četla na diskuzi, že na matrice nejsou moc ochotní, což se potvrdilo i podle mailu, tak mě to trošku mrzí, ale to místo prostě chceme :-) Koukám, že řešíte fotografa. Trošku mě to nejdřív vyděsilo - zamlouvat ho, když ani nemáte jistý termín, ale oni ti nejžádanější mají asi fakt plno. Co jsem tak koukala, tak mají hezké fotky, ale samé umělecké a postrádám na nich třeba ostatní svatebčany... Takže my budeme chtít nějakého "obyčejného"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, smisca: to jako všechno plný až do příštího roku do listopadu :-| , teda to snad ani neni možný. To je fakt, že je to blbý pokud jsou takhle neochotný když po nich chceš nějaké informace, to by mě štvalo. My jsme Průhonice zavrhli, teď přemýšlíme hlavně o tom Libeňském zámečku nebo o Tróje, ale už to vypadá že se snad brzo dohodneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Petro, špatně jsem to napsala :-) Termíny na další rok budou objednávat v listopadu, tzn. že nejdřív v listopadu si budeme moct zamluvit náš termín :-) . Jinak jsem ještě psala té holčině a říkala, že na emaily jí teda vůbec nereagovali, ale při osobním setkání byla paní matrikářka prý milá a když bylo třeba, vysvětlila to 2x. Takže to mi zase trošku tu náladu zlepšilo :-) A v Tróji byste měli obřad na zámku nebo v botanické zahradě?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, já se právě lekla :-D :-D . To by o ně byl teda velký zájem. No o Tróji jsme mluvili včera, zatim o ní nevim žádně informace, musim něco zjistit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem našla další pěkné místo, jeli jsme kolem a tak jsem potom koukala na jejich stránky a je to tam moc pěkný. Je to hotel Na zámečku, na Praze 10- Uhříněves. Je ještě jeden s tímhle názvem v Praze, tak jestli se na něj budete chtít podívat, tak hledejte přímo tenhle z Uhříněvse, je vážně moc hezký a pořádají tam hezké svatby. Psala jsem na ně dotaz, tak zatim čekám na odpověď :-) . Pokud nevyjde tenhle, tak snad definitivně volíme Libeňský zámeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, muzu se k vam pridat?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky sapinka :-) , no to je jasný že můžeš :-D . Už víte kde budete mít svatbu? Bude někde v Praze, máš už něco zařízeného?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky petro :-) jj, svatbu budeme mit u nas v dolnich chabrech v chaberskem dvore v obradni sini :-) zarizeny je pouze termin a to jen castecne, pak uz mam tak zhruba predstavu o svych satech a o satech pro nasi sabinku.. to je tak zatim vse :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste na tom lépe než my a to plánujeme svatbu na červen 2010. To my ještě nemáme zařízeného nic, ale snad už brzo vybereme místo obřadu a pak už to půjde rychleji :-) , snad :-D . Představu už mám taky, to je tak všechno, takže je to u nás asi na dýl. Líbí se nám Libeňský zámek, ale tam je to težší s těma termínama co člověk chce, tak se právě rozhodujeme. Nejhorší je, že se nám většinou líbí místa hodně dál od Prahy, ale to zase nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
peto, libensky zamecek mame pomalu za rohem, jsme totiz z prahy 8.. ale rekli jsme si, ze kdyz je tu ted nove postaveny chabersky dvur s obradni sini, zkusime to tam ;-) :-) jinak krasne misto je take zamek ctenice, ale tech 8 tisic za obrad se nam davat proste nechce.. :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?