Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, kdyby někdo chtěl kontakt na fotografku, tak napište do IP !! Fotografka je z Humpolce a má i své webovky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
merinda, Tomáš nás nefotil, byl na dovolené, ale fotil nás jeho kolega, Lukáš Konvička a byla jsem moc spokojená x-) x-) x-) koukni na naše fotky a kdyžtak cenu napíšu do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, no my měli v ceně okolo 500ti fotek, fotil nás od rána od 8.00 a pak odjížděl po obědě okolo 14.00 plus cesta, jel až z Prahy ;-) cenu kdyžtak písnu do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mame zamluveneho fotografa na cely den, bude z toho asi 900 fotek digitalnich - ty dostaneme na dvd, z toho 60 nam jich vyretusuje a upravi a v papirove forme da do alba (album je v cene), dal nam udela dve zvetseniny na takovou "penovou desku", pak tam mame tusim 50 fotografii maleho formatu (jako na vyvolani) zdarma. Cena je 8000 (je to ten nejdrazsi "balicek") + doprava. Neni to zrovna malo, ale rekli jsme si, ze na fotkach setrit nebudem - ty nam zustanou:o) Tak doufam, ze budou stat za to...!
Odpovědět
Profilova fotka
tak je fakt, že my jsme na celý den fotografa nechtěli a vyvolat fotky taky ne, ale udělal by to, i fotoknihu, to záleží pak na domluvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my dali za focení od Kaji Melovske asi 5,000-bere si 50 kc za zaber. Fotky vyretusovala , dala na CD a par jsme jich dostali vytistenych. Dodatecne jsme si nechali jeste delat album a to nas prislo na 2,500. Ale jsme mooc spokojeni, fotky fakt krasny.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak my s pritelem planumeme svatbu v Novem Meste na Morave a blizkem okoli... chci se optat vdavala se nektera z vas treba na Marsovske Rychtel nebo na Ski hotelu? a taky nejakeho toho sikovneho fotaka na den nasi svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
holky co rikate na toto www.fotostudio-js.cz je to moje kamaradka ze stredni skoly, ktera vede tuto firmu spolu s jejim manzelem a rikala ze mi rada svatbu nafoti.. mel od ni nekdo nafocenou svatbu? jaky byl pristup a tak podobne... dekuji nebo aspon co si myslite o jejich fotkach
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci, tak s místem svatby ani s fotografkou zkušenosti nemám :-( takže neporadím http://www.fotime.fotoradce.cz/ my měli Lukáše Konvičku, koukni tady ;-) byla jsem moc spokojená, i s cenou i s fotografem a hlavně s výsledkem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad tam neco najdeme moje rodina pochazi tam z okoli noveho mesta na morave pritelova rodina jsou anglicani takze doleti spousta lidi.. no uvidime co najdeme
Odpovědět
luci, jestli byste to mohli mít blíž k Jihlavě, tak je docela fajn Šejdorfský mlýn v Okrouhličce - je to restaurace s velkou zahradou a penzionem, dělají tam zahradní svatby se vším všudy - obřad, hostina, grilovačka, ubytování x-) já jsem tam na několika svatbách byla a mají to fakt vychytané... akorát je o to velký zájem, takže bych doporučila to okouknout a případně zamluvit co nejdřív ;-) jo a můžu se připojit k pandině chvále kluků z fotime.fotoradce - nás fotil Lukáš, spolupráce byla perfektní a s fotkama jsme maximálně spokojení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nejdrive sme si rikali taky nekde u Jihlavy ale to je dost daleko ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
no, poslala jsem ti link do IP, tak na to mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo dekuji moc uz sem koukala jsi hodna...
Odpovědět
není zač, ráda pomůžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holciny :-) pamatujete si na me este? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby někdy někdo sháněl fotografa, tady je taky jeden, resp. jedna :) http://mvfotostudio.freepage.cz/uvod/
Odpovědět
Grepa: a co Polnička? "U Šimáka"? Nebo jaké další požadavky máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , nevíte prosím někdo, kde poblíž Polné a Ždáru je dobrá restaurace na svatební hostinu? A taky dobrý fotograf v těchto lokalitách, případně ve Žďáru nebo v Jihlavě? Díky Hanka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
grepa, koukni na odkaz co jsem sem dávala já ;-) přijedou i do Jihlavy, a fotky mají nádherný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
grepa, odkaz co jsem dávala já, tak taky přijedou kamkoliv po ČR.. a fotky? však posuď sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně bude svatbičku fotit Tomáš Dolejší z fotime.fotoradce, pač má nejúúúžasnější fotečky! Doporučuju!!!
Odpovědět
Ahoj holky, moc se mi líbily fotky od Lukáše Konvičky i od Tomáše Dolejšího. Kdo jste jednoho nebo druhého měly, mohly by jste mi napsat do IP cenu? Ráda bych fotografa od rána až po začátek hostiny. Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
pejtho, máš to tam ;-)
Odpovědět
Jj, už jsem to zkoukla, moc ti děkuju. Fotečky dělá fakt krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mohu se k vám přidat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se taky přidat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky a vdané paní! :-) Potřebovala bych vás poprosit, kdo je z Třebíče nebo okolí a vybíral oblek pro ženicha přímo v Třebíči, tak kde je to cenově nejlepší?! díky moc x-)
Odpovědět
Ivanas: zkus to naproti klášteru, salón Venesis - teď tam mají jakousi akci a pánský oblek tam maj kolem 2500,- ale nevím jak vypadají. Osobně bych zkusila OP Prostějov a pak Pietro (ale tam sou dražší)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi díky! a co třeba oděvy Petr? sice propagují především pracovní oděvy, ale obleků tam mají taky dost... a říkám si, že když je to takový míň oblíbený, že třeba budou mít ceny dobrý....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?