Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem děsně zmrzlá, já něco mít musím. Ale mi budem celou dobu venku.. Ta pašmína je hrozně malinká, když se složí a dobře hřeje.
Odpovědět
Profilova fotka
pašmína je nádherná věc x-) mám jednu z Budapeště a každý mi ji závidí x-) ale ta moje je vyloženě zimní, teplá
Odpovědět
Profilova fotka
No však já můžu mít klidně zimní v létě. Mamka a manželova ségra budou mít teď narozky, tak asi koupím rovnou tři. Sotva jsme se tady sešly, musím zase pracovat. Za chvíli jsem zpátky.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě snad ještě navnadíte tak, že ji začnu shánět taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já je mám moc ráda a mají krásný, barevnější i jednobarevné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak až zjistím, kde je tady mají, dám vědět. Já je budu mít určitě taky ráda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska: na předpověd teď koukám každej den, moc jim nevěřím, tak se bojím aby si to hezký počasí nerozmysleli.
Odpovědět
Profilova fotka
já jim teda taky nevěřím, ale určitě budeme mít všechny krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si objednala tri pasminy, ale pri pokusu o zaplaceni se mi podarilo zablokovat si internetovy bankovnictvi a budu to muset jit zitra resit do banky. No cela ja. Ale ted se mi to teda extra nehodi. Jeste asi na posledni chvili zmenim uces. Byl krasnej, ale k mym satum budou hezci polorozpusteny vlasy. Trochu si to zkomplikuju...
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně aby jsi byla spokojená ty x-) já si to taky jednou zablokovala, ale odblokobvat šlo po netu :-) naštěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se vam to devcatka pekne blizi ze? Tak at to vsechno krasne klapne... ;-) nam uz take zbyva jen 3,5 mesice...ale jsme nejak podezrele v klidu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, to začně až tak měsíc před :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hurá hurá... ženich má konečně boty.. Objednal je přes internet, dneska přišly a jsou moc pěkný..a jsou mu dobře..! a včera mu přišly i manžetové knoflíčky, takže ženich je už komplet.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se máte :-) x-) my ještě nemáme košili a kravatu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nikdo tu? dnes moc hezky není :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla v práci dneska šrumec a už ho asi budu mít teď porád. Tak i kdybych se tady neukazovala, myslím na vásw. Gratuluju k botům. Taky máte vždycky dobrej pocit, když je další věc zařízená? Dolaďujem detaily...hezkej víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
No já si vždycyoddechnu, když je něco dalšího hotovo :-D Tak at tě v práci moc netrápí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky vždycky oddechnu když je další věc hotová.. Třeba právě teď jdu nechat vytisknout meníčka.. konečně jsme je včera dodělali.. Dnes jdu odpoledne ke kadeřnici, na barvu, melír a poslední zkoušku účesu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu 8.6. na melír a na první a poslední zkoušku účesu :-D ale nemám strach, moje teta češe krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ho zkoušeli zatím jednou, dneska to má být podruhé a naposledy.. ale nevím jak budeme stíhat, takže je taky klidně možný, že ta minulá první zkouška byla zároveň zkouškou poslední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vám už se to tedy přiblížilo a pak za dva týdny my...chjoo, to budou nervy... |-| hlavně at neprší....
Odpovědět
Profilova fotka
No, přiblížilo se to hoodně :-) Začínám mít trošku nervičky a ještě mě celkem štve to počasí..Snad to vyjde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem ve zprávách viděla, že na 6.6. by mělo být polojasno, žádné vedro, ale rozhodně nemá pršet, tak snad se to vyplní...Toho 20.6. má být ještě lépe, ale pak se to má zase kazit a prázdniny prý budou pršivé a zamračené :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, ideální by bylo tak 22 stupnů a hlavně bez deště... :-) Chceme se fotit v náměšti v zámeckém parku... tak snad to vyjde a nebudeme muset hledat náhradní řešení...
Odpovědět
Profilova fotka
Vy to máte v Náměšti? Tam se ženil Pavlův brácha vloni ;-) mají hezké fotky. A jim počasí tenkrát taky krásně vyšlo, i když den předem pršelo. Ale ti to měli v koncem srpna až :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, v Náměšti..obřad v kostele, a pak focení v parku... Přinejhorším bysme se vyfotili uvnitř v zámku..ale to já nechci, já chci venkuuu!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě k tomu na zámek to musíme říct už v pátek, jestli se budeme chtít fotit uvnitř..jak to mám asi tak vedět předem, jestli bude nebo nebude pršet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se budeme fotit i venku i vevnitř. Ale na fotky z parku se taky těším víc x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je blbý a nejde to zamluvit a pak to odvolat :-D :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
No to nevím ;-) Ale uvidím v pátek.. když budou hlásit pršení,tak to asi zamluvíme a pokud by bylo pěkně, tak to prostě odvoláme, no.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?