Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se vám to blíží, co holky? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No však tobě taky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ale já si to nesmím připustit, jinak budu šílet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, já si to taky pořád nějak nepřipouštěla, ale teď už teda joo.. :-) A šílet pomalu začínám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já všechno moc řeším, takže si to připouštět musím co nejpozději :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si právě domluvila na pátek poslední zkoušku svatebních šatů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já je budu zkoušet ve středu před svatbou x-) odkud budeš mít šatky? Mě se v Třebíči šaty nelíbily, v Brně mají lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
já už tento týden, je nás tam na 6.6. hodně nevěst, tak aby nám je všem stihla upravit ;-) Bude mi trošku zkracovat délku... Mám je z třebíče z venesisu,naproti zimáku...
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam jsem nebyla, ale mě odradil jeden salon v T a už jsem neměla náladu na žádnej jinej, pak jsem byla přemluvena ještě do jednoho v Brně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem z tohoto salonu byla úplně nadšená.. potom jsem byla ještě ve dvou, ale tam to bylo o ničem - co se týká šatů, obsluhy atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já byla v Elle a tam to bylo příšerný 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam jsem nebyla, mě teda vůbec nenadchla všemi doporučovaná Claudia.. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no paní mi nutila šaty, který sice super, ale špinavý, se zničenou výšivkou...a to byly všechny... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s Pitrskou, já jsem se salonem Venesis třebíčí maximálně spokojená. Jdu na zkoušku šatů zítra...
Odpovědět
Profilova fotka
to v tom Venesisu všechny šaty čisťounké, voňavé, paní strašně moc příjemná.. myslím že ty moje vybrané šaty ještě žádná nevěsta přede mnou neměla.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem spokojená s tím Brnem x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty moje taky ne...jenom jsem dost malinká a vybrala si je ještě nějaká slečna po mě, větší, tak to budou muset zkrátit tak, aby to šlo zase prodloužit. Doufám, že jí je nezničím... Kolik si berete volna kolem svatby? Já mám zatím naplánováno 3dny před a týden po. Ale jelikož tady D bude mít po svatbě kamarády ze zahraničí a bude se jim muset věnovat, půjd asi v úterý do práce. Musím si to rozmyslet a objednat do práce cukroví.
Odpovědět
Profilova fotka
no já do práce ted nechodím, tak to neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám v plánu taky 3 dny před, v úterý půjdu naposledy... a pak po svatbě budu asi doma pondělí a úterý a pak povalím do práce.. Na svatební cestu chceme jet až o prázninách...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja si beru 2 dny pred a 2 tydny po:o) Zatim nemame zadne konkretni plany, ale kdyby se zadarilo, chtela bych jet nekam za teplem :o) Jinak z organizacnich duvodu a pohodli pro hosty presouvame nasi svatbu z Jaromeric do Telce... doufam, ze uz je to posledni zasadni zmena... :/ Zalozila jsem tema Zamek Telc, ale zatim se mi tam nikdo neozval.. ze by jsme tam byli jedini :-. to snad ne..
Odpovědět
Profilova fotka
Telč je celá úžasná. Na Prázdninách jsem tam bývala každej rok. Určitě tam nebudete sami. Sestra od mé kamarádky se tam vdává v září. Ale nevím, jestli je zaregistrovaná na beremese. Asi si taky vemu dve před a dva po. To je tak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím o 2 svatbách v Telči jen ze známých, takže neboj, určitě se tu nědo ukáže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si asi budu muset v práci ukrást nějaký práška na uklidnění, abych neměla na svatbě kruhy pod očima. Navíc mám o víkendu dělat nějaký školení, nedělá mi doře mluvit před moc lidma a vůbec to nemám připravený. Ach jo, začínám být pěkně vystreslá...pomoooc
Odpovědět
Profilova fotka
achojky, neboj, vše dobře dopadne ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, právě mi volal kamarád, že akce byla zrušena. Jupiii. Svatby se zdaleka tolik nebojím. Dnes si jdu zkoušet šaty a už jsem sestavila zasedací pořádek....Začínám teď rozdávat úkoly. Jako kdo co a koho vyzvedne. A právě mám na sobě svatební prádlo, bez problémů, bude mi v něm určitě dobře. Nevíte, kde bych v Třebíčí nebo někde poblíž (případně i v Brně) sehnala pašmínu? Nemusela bych si ani nechat šít bolerko a určitě bych ji pak víc unoslia.
Odpovědět
Profilova fotka
Bez mučení přiznávám,že ani nevím co pašmína je... :-) Takže ti asi neporadím,kde bys ji sehnala..
Odpovědět
Profilova fotka
pašmína je ta velká šála, v originálu by měla být z kašmíru ;-) jooo, tak to nevím :-| ted na jaře fakt netuším...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je ono. Přijde mi to jako krásnnej, luxusní a velmi praktickej kus oděvu.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha..tak už jsem trošku v obraze... :-) Jančo, na co sháníš šálu? ;-) Bude určitě teploučko.... a jestli ne,tak já zmrznu, protože já nic přes sebe nemám, žádné bolerko, šálku..nic.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aktuální dlouhodobá předpověď - kéž by vyšla ;-) http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?