Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych chtěla do Pražské a ve Zlíně x-) jo a do Vídně, na pandy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám vyzkoušený všechny a Jihlava je taková nejútulnější...a taky nejblíž. Ale v Olomouci mají krásný rybičky. To je fajn, že na chvíli odběhneme od svatebních témat. :-D
Odpovědět
panduš, neřehtej se :-D jinak je docela sranda koukat na fotky z toho výletu, kde máme všude levý ruce za zádama nebo někde schovaný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no musím se řechtat, protože je to dost vtipný :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se musím smát - to je fakt dobrá vzpomínka na jihlavskou ZOO :-D Teď si představ, že by jste je ztratili z toho prstu.. ;-)
Odpovědět
neztratili :-D jsme si na ně dávali děsnej pozor a pořád jsme se kochali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to si dokážu představit.. já na ně taky včera cestou z Brna pořád musela koukat ;-)
Odpovědět
a to neštěstí, když se nám hned první den na svatební cestě trochu poškrábaly od písku :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar a co jste v tom písku dělali? :-D no já si je prohlížím taky každej den :-D
Odpovědět
právě že nic, hodně foukalo a metlo to písek, takže jsme ho měli všude - i mezi prstama :-| no a první škrábanečky byly na světě...
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, že to nebylo při něčem lepším :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, jste tu dneska někdo? No, určitě jste někde venku, když je tak krásně. Jen já zase trčím v práci. Máme prstýnky. Mně se můj moc líbí, ale D z něj byl trošku roztržitej. V životě prsten nenosil, tak si doufám zvykne. Bude muset. :-) Pitrska: tak co máte boty a byli jste v ZOO? A k těm poškrábaným prstýnkům, říkala nám paní, že se dají kdykoliv znovu rhodiovat a pak prej zase vypadají jako nový.
Odpovědět
Profilova fotka
Jančo - a kde děláš, že chodíš i v neděli? Venku dneska bylo nádherně...Boty nemáme, v ZOO jsme nebyli.. :-) S objevil nějaké moc pěkné boty na internetu,tak si je objednal..Tento týden by měli přijít tak uvidíme..doufám že mu budou a problém bude vyřešen - a když nebudou,tak výlet do jihlavy bude příští neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my dnes zahradničili :-D bylo venku krásně, ale musela jsem se dost často schovávat, chtělo se nám omdlívat :-| ale jinak super...
Odpovědět
Profilova fotka
No, dělám ve zdravotnictví. Nikde jinde se snad tolik nepracuje :-| Tak to je fajn, že se nám to všem začíná rýsovat. Já už přemýšlím o zasedacím pořádku, kdo bude s kým spát (na pokoji) a tak.. Máte něco na převlečení? Já totiž ne a kdyžtak se budu převlíkat do riflí. Sanžila jsem se, ale nic vhodnýho jsem nesehnala. No co, budem venku, bude prase, tak co bych si hrála na dámu, ne? Samozřejmě mám v plánu vydržet v šatech dle možností co nejdýl. Panda: hlavně abyste neomdleli manželovi při obřadu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zasedací pořádek vytvořila minulý týden,tak snad už ho nebudu muset měnit..dělala jsem asi 5 verzí, ta poslední se zdá být tou nejlepší :-D Pak musím ještě vymyslet zasedací pořádek v autech,aby každej věděl s kým pojede - větišna lidí pojede autobusem, ale i přesto pár aut bude.. ;-) A na převlečení nemám nic.. chci zůstat v šatech až do konce..tak doufám,že to vydržím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když mě asi bude v noci v šatičkách zima a budu jak prase, když budem venku. No uvidíme. No, taky ještě musíme doladit dopravu. Už aby to všechno bylo. začínám bý nervozní. Ještě mě napadlo, s kým budete noc před svatbou. Já budu totiž asi úplně sama doma. Svědkyně mi přijede až ráno a manžel bude s kamarádama přespávat u mamky. Bojím se, že chytnu nerva a nebude mě mít kdo uklidnit. No, musím si sehnat nějaký romantický filmy...
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky začínám být nervozní, mám pocit že nám chybí ještě plno věcí zařídit a že to ani nestihneme a navíc se v sobotu u jednoho blízkého člověka objevili celkem vážné zdravotní komplikace,takže jsem z toho taková zdrblá.. :-( Tak sama doma bych to asi nezvládla..já budu spát u rodičů, a bude tam se mnou i kamarádka a ségra - což je zároveň i moje svědkyně.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě mrzí, snad se zdravotní potíže vyřeší. Když u nás je to komplikovaný, rodina i kamrádi rozstrkaný všichni daleko. Nějak to dopadne. Aspoň se budu na všechny víc těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlavně doufám že tu noc před svatbou budu moct spát..abych nečučela celou noc do stropu, ráno kruhy pod očima,unavená... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toho se taky bojím. Půjdu si předtím zaběhat nebo projet na kole, abych se unavila a uklidnila. Snad zbude čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bacha, aby jsi se den před svatbou při tom sportu ještě nezranila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si to říkala. ještě uvidím, jak to bude probíhat. třeba ani nebude čas se zranit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu vstávat v 5.00, tak snad usnu brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem fakt ráda, že se budu moct ráno dospat. Ale stejně si myslím, že to nebude nic moc spánek.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já stejně spát nebudu moc a ostatní budou muset vstát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už abych si udělala seznam úkolů na předsvatební dny. Pitrska: vypadá to celkem dobře: http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych teda nevěřila předpovědi ani na zítřek :-D taky budem muset napsat seznam úkolů, ale bude toho asi moooc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jančo, na tu předpověd jsem se taky ráno dívala...vypadá to dobře, snad se jim ta předpověd vyplní... Na seznam úkolů a harmonogram dne se chystám dneska.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?