Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha..tak to jsme si fakt nerozuměly :-D to jsem vůbec nevěděla, že tam nějaké květinářství je... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevěděl ani přítel a to je mu 28 a žije v T od narození :-D tam dělají fakt krásný kytky x-) a jsou tam moc ochotné paní :-) a mě vlstně vymyslely kytku podle šatů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jakou máš kytku? já jsem tam šla s jasnou představou s obrázkem v ruce, takže se mnou to neměli těžké ;-) doufám, že ta kytka bude tak krásná,jak na tom obrázku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já chtěla slunečnice, ale vzhlede, k tomu, že mám celkem dost zdobený šaty a takový elegantní styl, tak jsem myslela, že mi je budou rozmlouvat...Ale vymyslely mi ji k šatečkám x-) aby se to hodilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já původně chtěla růže, červenobílé, ale nakonec budu mít bílé kaly a bílé frézie... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude krásné, frézie miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky..hlavně tu jejich vůni x-) Snad mi z té vůně ženich neomdlí.. ;-) A odkud máte prstýnky? A česat tě bude kdo? :-) Já jsem byla minulý týden na zkoušce sv. účesu, povedlo se nám to hned napoprvé a velká spokojenost... 8-)
Odpovědět
Ahoj, holky, tak vás tady tak čtu a vzpomínám na své přípravy, jak jsem to tehdy zařizovala já......Někteří to máte už fakt za pár x-) x-) x-) Hlavně vám přeju, aby vám to všechno na výbornou klaplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
česat mě bude moje teta ;-) je kadeřnice, ale žije kousek od Brna a prstýnky máme z T, ale to zlatnictví nevím, jak se ted jmenuje =-) na námestí je jich totiž hafo :-D Děkujeme ckei x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mne bude kyticky delat tchyne. Je moc sikovna, ale prece jen mame jinej styl, tak se trochu hrozim, ale snad jsem ji jasne vysvetlila svy predstavy a nedovoli si to udelat jinak. Ja budu mit maly smetanovy ruze do kulicky s brectanem kolem. A z kvitek i nahrdelnik a taky ruze do vlasu. Na zkousku ke kadernici a kosmeticce jdu ve ctvrtek, tak jsem zvedava. Pitrska:diky za odkaz, snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
to bude taky moc hezké x-) já představu neměla, bych nevybrala ani ty slunečnice :-D ale přítel je chtěl a dostala jsem je jako první kytku na prvním randeti x-) a mě se líbily, takže jsem souhlasila...Mě se totiž těch svatebních kytek líbí hrozně moc x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, strasne se mi libi ty odpocitavace, ale neumim s tim zachazet, tak se mi to mozna nezobrazi, neumite to nekdo? MySpace Countdowns
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hm, tak koukam, ze se to opravdu nepovedlo. Jeste jsem se chtela zeptat, jestli jste si zkouseli prstynky, ktery jste si nechali delat? S nama se pani domluvila, ze si je mame prijit vyzkouset a dneska kdyz jsem se byla zeptat, kdy teda mame prijit tam na me pan koukal, jako kdybych byla uplnej blazen. Co kdyz se nam nebudou libit a budem je jeste chtit upravit.., ze jo. A hlavne uz bych je chtela videt.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem puvodne chtela slunecnice, je to takovy vesely a netradicni, ale bala jsem se, ze se budou v cervnu blbe shanet. Panda:ve tvych fotkach z priprav vypadaji uzasne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to odpočítávadlo dát neumím, teda nezkoušela jsem to :-| a prstýnky jsme si rozhodně nezkoušely =-) při objednávání nám paní změřila velikosti a podle toho objednala ty naše vybrané a když byly hotové, tak jsme si je vyzkoušely jen při placení v obchodě, ale jinak ne... V červnu není problém ;-) navíc oni je mají stejně ze skleníku, takže není problém v ničem. No já jsem takový zvláštní tvor, tak se ke mě hodí :-D a je pravda, že nejsou moc tradiční a za to jsem ráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já v albu odpočítávač mám, ale popravdě ani nevím,jak se mi povedlo ho tam vložit... ;-) Klikla jsem na odpočítávač v něčím albu, a ona se mi zobrazila celá stránka, kde jsem si mohla vybrat..ale sama jsem byla překvapená, že se mi to povedlo :-D My jsme si teda prstýnky zkoušeli..vybrali jsme je na svatebním veletrhu, a zrovna ty co měli jako ukázkové byly přesně naše velikost.. jen doufám, že se nám od té doby nezměnila velikost prstu..nevím co bysme s tím dělali, 14 dnů před svatbou.. Dneska jsme byli doladit poslední detaily na hostinu a konečně jsme vymysleli finální podobu dortu.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dort jsem neřešila, stejně nemohl být marcipánový :-( tak jsem prostě jeden přijatelný vybrala a bylo... no mě ten můj byl volnější a příteli taky, ale ted jsou zase v poho, navíc máme oba silné klouby, tak nám nic moc jiného nezbývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Panda - a proč nemohl být marcipánový?? :-o My marcipánový máme, celý bílý s živými kytkami - červenými růžičkami... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky marcipánovej, krásnej, z Dalešic. Mě teď nejvíc straší výmýšlení tanečku. Chceme udělat takovou šílenost-začít ploužákem a pak to pořádně rozbalit. Ale zatím nemáme ani hudbu,...Musím se na to vrhnout. Holky, budete mít každá něco novýho, starýho, půjčenýho, modrýho? Já ne. Když to moje svědkyně včera zjistila, začala šílet a vymejšlet. Ale mě se nic modrýho nehodí, když budem mít svatbu do zelena...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme o tom tanečku přemýšleli, ale zatím jsme se nedostali k tomu něco nacvičit..tak nevím,jak to dopadne.. 8-) Já něco novýho a půjčenýho mám, modrou mám mašličku na podvazku x-) ale jak tak přemýšlím,tak o ničem starém nevím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já na svůj zelenej podvazek našiju něco modrýho starou půjčenou nití, a bude :-D Máte už na ten taneček aspoň hudbu? Nám se líbí písnička z pulp fiction-i by sa dalo použít to mluvení na začátku a sehrát k tom scénku o přepadení banky, akorát je to dost sprostý, tak nevím, jestli to můžem použít.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no to je právě ten problém, že zatím nemáme vybranou ani písničku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám v plánu dneska. A ještě mám dilema, jestli mám péct perníky. Měla jsem to původně v plánu, ale nějak to nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám v plánu dneska vytvořit meníčka, tak doufám, že to zvládneme.. ;-) Perníky..hm, taky jsem je tady v několika albech viděla, taky jsem o nich přemýšlela, vypadá to krásně, ale to vím,že fakt nestihnu... :-S Ale myslím, že cukroví a koláčů bude až až, takže perníky už ani neřeším.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Říkala jsem si, že bo to bylo takový osobní, kdybych je vlastnoručně napekla ( a dělám fakt dobrý! :-) ). Ale asi přece jen budu radši svěží a odpočatá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, no ne že by nám neudělali marcipánový, ale přítelova rodina marcipán nejí a jich bude většina :-| tak jsem se podvolila. Marcipánový bude pro maminku-dvojsrdce, ta nakrojíme oba :-D Jinak já perníčky dělat budu, ale kdy =-) nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a starou, modrou...věc mít nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A plánujete dort nakrojovat? my to v plánu máme, ale paní, co nám chystá hostinu říkala, že většinou se dort stejně nejí, že jsou všichni přecpaní.. Dorty pro maminky vůbec neděláme, u nás to nikomu není vzácné, švagrová je curkářka, takže jsou sladkého všichni přecpaní, tak u nás jsou nějaké dorty navíc zbytečné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janco, a odkud ty budeš mít kytky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás dorty pro maminky jsou, to by rodina přítele nepřežila :-D a nakrajovat budeme, protože jinak postrádá smysl mít dort dle mého :-| nakrojí se a prostě at si aždej kdo chce dá ke kávě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?