Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko, nebojím se vůbec ;-) to bych se víc bála tulipánů nebo tak... Rodné město Brno, teď Třebíč asi od října 08 ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se mezi vás ;-) jsem z Velkého Meziříč, kde mě za šest týdnu čeká svatba. Takže skoro vše už máme nachystané a domluvené, teď již řešíme takové ty detaily, kterých je ale ještě poměrně dost :-D Všechny zdravím a přeju hezký zbytek víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, těch detailů je celkem dosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhé době vás z Vysočiny všechny zdravím... ;-) Svatbička se už hrozně přiblížila a pomalu ale jistě začínám pociťovat nervozitu :-) Taky už máme zařízené všechno, ale jak říkáte, těch detailů je hodně a jsou důležité..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, jestli vás to uklidní, tak my máme termín 25.7., ten se mi podařilo zamluvit někdy ve ČT + hospoda na hostinu a jinak nemáme nic, ptž mi máme přeci dóst času! :-( ]-( :-) O víkendu jsem měli jet za tchánem, od toho se veškeré přípravy odvíjí a prý tam sjedeme až tento týden.. Kéž bych byla nervní z toho, že mi chybí už jen maličkosti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leny, neboj, to zvládnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leny..to máš ještě víc jak dva měsíce..to je času celkem dost... To hlavní - termín i hospodu máte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, tohle je hlavní, pak nějaký šatky a prstýnky jestli chcete a svědky a můžete se vzít x-) zbytek jsou takový výmysly této doby, bohužel většina nevěst podlehne, jako třeba já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, přesně tak..výmysly této doby.. i já jsem podlehla..a pak nadávám, když doma stříhám jmenovky nebo dělám vývazky, co jsem si to vymyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak :-D :-N no já původně chtěla malinkou svatbu, nejlépe tajnou..., ale to neprošlo. To bych takový nesmyslíčky neměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No..i tak už jsem ze svých představ slevila... Svatební noviny asi nebudou, protože nějak nezbývá čas je udělat a za ty necelé tři týdny už to asi nestihneme.., meníčka doufám že budou, ale ještě jsme s tím taky nezačali.. no..nějak rychle ten čas příprav utíká.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uplne souhlasim s tim, ze bysme si s tim klidne mohly dat min prace a stejne bysme mely uzasny svatby. Ale ono nas ty pracny detaily vlastne bavej... My uz mame taky ty hlavni veci zarizeny. Vcera jsme koupili boty a zenich se mi predvedl komplet oblecenej-nadhera, uz se tesim, az bude muj manzel. Taky uz se vam o svatbe zda? Mne se dneska zdalo, ze skoro nikdo neprijel, protoze to nemohli najit...musime tam dat cedule :-) ...!!Uzivejte si pripravy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No..my boty ještě nemáme, ale snad je koupíme ve čtvrtek - jedeme do Brna vyzvedávat prstýnky..oblek jsme koupili minulý týden, a taky mu to mooc sluší ;-) Mě se o svatbě zdá..ale zatím samé nerváky... jako že jsme nestihli nic nachystat, nebyla jsem učesaná ani namalovaná atd... Co budeme janco delat za 14 dnů? to se nervama asi zblázním.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ja se na druhy strane i moc tesim. Jsem realista, takze jsem pripravena na to, ze bude prset a neco se urcite pokazi, ale stejne ze si to uzijem. A treba budu prijemne prekvapena. Taky jeste nemame prstynky, vybrali jsme je jen podle obrazku, tak jsem moc zvedava. Nechali jsme je delat vTrebici... Tak hezky sny..
Odpovědět
Profilova fotka
my prstýnky doma už máme x-) ale ženich ještě nemá košili a kravatu...noviny skoro máme, meníčka mít nebudeme, možná to napíšeme do těch novin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a sny jsem měla hrozný už před pár měsíci :-D ted jsem už nějak rezignovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěstinky,jetli pak tu je Tea;))?§minule jsem se musela odhlásit,takže jsem se ani nerozloučila,takže omluva;) a jak se vyvíjí panda a svatba v brýlích;)))?!
Odpovědět
Profilova fotka
teky :-D no už vyřešeno, ale je to tajný, takže IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna dneska se mi zdálo že moje kamarádka kadeřnice mi v 10 hodin zavolala že mě nepřijede učesat, už tam byli všichni hosté a já seděla s mokrýma vlasama a brečela.. :-S Dneska jedeme domlouvat a upřesňovat poslední detaily na hostinu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska: a mate objednany pocasi? Toho se bojim nejvic a bohuzel to neovlivnime... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Budě krásně, nebojte holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Objednané je nemáme, ale moooc doufáme, že bude krásně ;-) zkoumala jsem i dlouhodobé předpovědi - http://pocasi.centrum.cz/pocasi-v-cr.... - je tam záložka dlouhodobá předpověď a tam to vychází krásně...tak doufám!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co jste z Třebíče - kde si necháváte dělat kytku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kytku budu mít z květinářství u pošty ;-) slečny skvěle poradí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U pošty? Myslíš Jeřábkovi - na Staré Poště? Od těch je mám taky, přišla jsem tam s obrázkama, a jen jsme doladili barvu kytek pro mamky a svědkyně a vymysleli pro družičku náramek na ruku - květinový.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne u pošty jako u hlavní pošty v městě...Já to tu moc neznám, tak to popisuju jako tatar :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Jeřábkovi mají jedno květinářství v průchodu na "Staré poště", ve městě,vedle Jordána, a druhé v přízemí v Septiku..
Odpovědět
Profilova fotka
V septiku? =-) tak to bych teda s tím u pošty nespojovala ani omylem, protože tam se mi kytky nelíbí =-) takže se divím a děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba myslíš jiné, ale co tak přemýšlím, tak u hlavní pošty žádné květinářství asi není 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak mi si asi nerozumíme :-D je Billa, pošta a pak je ulička a když jdeš do té uličky, tak tam je květinářství a jmenuje se U pošty nebo tak nějak ;-) je tam i pohřební ústav vedle a to myslím já :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?