Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já šaty měním, ta mám z toho celkem hrůzu :-| aby nějaký byly...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) docela dlouho jsem tu nebyla, co noveho? panda, proc menis saty?
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to tu někde říkala :-D jsem těhotná a šaty nejsou šněrovací, a i když mi asi bříško moc nevyroste, tak se bojím, že mě to bude táhnout, takže asi měním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
panda, jeee, gratuluju x-) x-) x-) kdy mas termin (porodu)? a mas uz saticky vyhlidly?
Odpovědět
Profilova fotka
andrej...ty jsi tehotna?? jezis ja to vubec nevim!!! GRATULUJU strasne moc!! A tak trochu zavidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko :-N ty to nevíš? =-) :-D to mě ani nenapadlo, ale je fakt, že jsi asi v té době na 85 moc nechodila :-) a děkuji holky moc za gratulace x-) x-) x-) No miminko je malinko nečekané, ale moc chtěné. Termín porodu nemám, páč ani doktor neví, jakej jsme týden :-D ale vidíme to an konec listopadu, začátek prosince ;-) maja, no zůstanu u stejnýho salonu, protože tam mám už zaplacenou zálohu a navíc tam měla nejlepší šatičky, všechny mi seděly, takže se s ní domluvím, které jsou na můj termín volné a uvidíme ;-) ty moje mají ještě větší se šněrováním, tak třeba mi budou ty a budou volné :-) doufám v to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat do diskuze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Lenycko...to vis ze muzes...vitej...ja jsem tu taky od vcerejska a zatim jsem tu potkala holky zname z jinych diskuzi :-D . koukam, ze jsi z jihlavy a mas maleho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) leny, vitej, kolik ma prdous?
Odpovědět
Profilova fotka
cauky majo...ja myslim, ze uz tu lenycka asi zase neni... :-( :-( ....a co ty?? jak se mas?
Odpovědět
Profilova fotka
ja docela hekticky :-N skola, rodina...a na svatbu nejak nezbyva moc casu a sil... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání ;-) Takhle pozdě já už tady nebývám, většinou kolem desáté odpadávám :-D Mám holčičku a koncem června jí budou dva :-) My termín svatby ještě nemáme, ale chtěli bychom buď koncem července nebo začátkem srpna, tak doufám, že se ještě někde uchytíme :-) Teo koukám, že už máš po svatbě, jak se vyvedla? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, vítám novou tvář ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenycka, kdyz se budete snazit, urcite to jeste do leta zvladnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tay si myslím, někde jsem četla, že menší svatba se za dva měsíce v pohodě stihne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk jsem to dnes počítala a dohromady by nás mělo být snad tak 35, takže to je malá svatba, ne? Tak uvidíme, jestli budeme mít štěstí :-) Jenže jsme to mohli mít zjištěné už minulý týden, jenže nastávající si očividně myslí, že to stačí řešit tak týden před nebo co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to krásně rozjelo, to je super, já jsem kadeřnici ani kosmetičku ještě nezamlouvala, ale obě jsou od nás z vesnice a docela i známé, takže si myslím, že nebude problém, aby ke mě zaběhli domů. Já jedu ve čtvrtek na první zkoušku šatů, nechávám si je šít, tak jsem zvědavá . . .
Odpovědět
Profilova fotka
leny. to si myslí každej chlap :-D :-N jin, tak hodně štěstíčka u švadleny, jaké šaty budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
mám je v albu, ty modrý, úplně jsem se do nich zamilovala, akorát jsem je neměla možnost nikde vyzkoušet, tak z toho mám trošku strach. Samozřejmě budou v bílé barvě a jeden spodní volán bude delší a bude to taková malá vlečka, ale bude odepínací.
Odpovědět
Profilova fotka
Jin, jaks vyřešila ty myrty, špendlíkem? Nebo máš jiný typ? Šaty jsou mooooc hezké, tak se nám v nich pak vyfoť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin, ty tam nemáš špendlíky? ty šaty jsou krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím nijak, jestli nic nevymyslím, tak to prostě propíchnu podélně a nechám ten konec koukat, snad se o to nikdo nezraní. Jinak jsem slyšela, že někdo používá drátek nebo silikon na přidělání myrty k vývazku, ale nedovedu si to moc představit :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím, ale já mám špendlíky, stejně jak to drátkem nebo silikonem přiděláváš k oblečení? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem to moc nepochopila, radili mi to tady na brm, myslím, že se tím drátkem přidělá myrta k vývazku a pak se to celé asi přidělá špendlíkem, ale nato asi nebude ani čas, takže špendlík, i když je tak dlouhej, ať si kouká . . .
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak já mám teda slepený k sobě lepidlem i s korálkou a pak špendlík ;-) a super
Odpovědět
Profilova fotka
Pando a jakým lepidlem jsi to lepila? To je dobrý nápad. Mně původně napadla tavná pistole, ale lepidlo (odzkoušené) by možná bylo lepčí. Za chvíli se jedu zeptat tam, kde bychom chtěli mít obřad, jestli mají volno a když jo, tak hned na matriku vyzvednout papíry... tak se docela těším na to vyřizováníčko, i když mám málo času na přípravy. Ale neva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se netěšila vůbec a vůbec mě to neba :-p :-D leny, já je nedělala, tak nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leny : svatba byla bajecna...super!! a chapu, ze se tesis na pripravy, ja jsem si to maximalne uzivala a pak mi bylo (a jeste porad je) hrozne lito, ze uz je to za mnou |-| . A drzim pesticky, abyste se jeste nekam vesli...kor takhle v letnich mesicich to nebude vubec jednoduche. a vyvazka ja mam delany rucne...tak mrkni do albicka s pripravama. a lepenyho neni nic. vsechno pomoci jehly a nite :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám objednané kytičky, tak se moc moc těším x-) snad budou tak krásné, jak to bylo popsáno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrej ty mas vlastne ty slunecnice, vid? a nebojis se toho? slunecnice moc dlouho nevydrzi. A ty tam vlastne vubec nemas mesto...odkud ty vlastne jsi??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?