Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
@twigik No pravda je, že na ramínku mě nijak neuchvátily, ale byly podle mých představ, tak jsem je zkusila... a jakmile jsme je měla na sobě, měla jsem jasno! Dokonce mi sedí, jako kdyby je šili na mně, takže se ani nebudou upravovat :-) Jsme moc ráda, že jsem je tu našla a i je viděla na tobě, protože na netu jsem je vůbec nemohla najít a chtěla jsem vidět, jak vypadají i na někom jiném. No a vypadají suprově na všech! Jsou to prostě jedničky :-)
Odpovědět
no jo máš pravdu:-) budeme kočky všechny. holky 47 dní mě klepne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já 53 ! To hrozně letí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka ty vado tak to bych dostala asi infarkt! :-o :-o :-o Ale nic si z toho nedělaj, aspon se tý svatby dožiješ když zustaneš v klidu ;-) :-D ..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Ahojky, já tam byla když Tě vylosovali, stála jsem přímo u moderátora u podia (moderoval to známej z Faktoru :) ) a když Ti zavolali a majitelka salonu Nuance Paris řekla, že už nejsi v areálu, tak to byl fakt pech :( kdyby to šlo a věděla to že tam už v tu dobu nebudeš a kdyby tě vylosovali, mohli jsme se domluvit a vzala bych ti tu cenu :) opravdu pech že jakmile odjedeš, tak zrovna tebe vylosují, jj jak psala balet tyhle ceny všechny byli v tom balíčku výherním, který losovali :) :( taky by mě to asi nasr.... :( :) :D ale co život jde dál, hlavně že se máte rádi :) já tam alespon koupila botky sice za 2000,- ale jsem z nich nadšená :)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem včera byla taky docela zklamaná. Jediný,co se mi líbilo,byli prstýnky,ale když jsem si spočetla tu cenu,tak mě málem omyli,takže ještě hledám dál. Čekala jsem třeba,že by tam mohli mít i třeba spodní prádlo,jen tak na kukačku,ale nic. Alespoń jsme koupily s maminou vývazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tou výhrou je to smolík :( Něco by mě z toho tedy nebralo (jízda kočárem), ale zbytek bezva :-) Ale co, nevyhrála jsem v životě nikdy nic... kromě svýho chlapa :D
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri to je hezkýýý :) jj moje největší výhra v životě je taky právě ON :) a jsem za to ráda, nic víc nepotřebuju :)
Odpovědět
Holky, tak kdyz jsem telefon polozila, slzy mi tekly po tvari jak hrachy. Prislo mi to hrozne lito, ale Tomas mi rekl, ze ja jsem jeho vyhra a jinou nepotrebuje, tak jsem se uklidnila. Vim, ze kdybych tam na to losovani jela, tak by me urco nevylosovali. No hlavne me pak napadlo, ze jsem mohla rict, ze jsem na zachode a sedla bych hned do auta a jela bych. Za 5 minut sviznou jizdou bych to stihla. Ale mela jsem spatnej signal,takze jsem vubec nerozumela, co mi rika. Jen ten konec a navic, tomas delal vodu v baraku a kutal zdi,takze tam byl peknej rambajz, musela jsem ven. Sere me to, protoze jsem nikdy nevyhrala nic, tohle by nam sice trochu pomohlo,ale tomas mi rikal, ze se z vyhry plati dan a tady by to bylo asi 25 000 KC, coz je dost. Takze ted uz me to zas az tak nemrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Dala bych jim jako daň jízdu kočárem :D Myslím, že nepeněžité věci z tombol jsou snad osvobozeny, ale nevím. Já jsem zatím moc nepokročila v přípravách, všechno je podmíněno tím, že musím někam dojít a něco koupit :D A v téhle zimě se mi nechce, tak čekám, až se aspoň trochu oteplí.
Odpovědět
tak já jedu dneska pro organzu jsem teda zvědavá :-D ty jo 5rolí a 600Kč v čudu...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak aspon víš kam pujdeš a stačí vytasit peněženku a je to ne? :-D @twigik to jo, to jsou hrozný nákupy... My jsme byly v te canea a doce jsme na tom ušetřili, stejně ale jsem si vždycky říkala že výzdoba - na co... a nakonec za výzdobu v souhrnu dám skoro 2tisíce.... Pak kravinky co jsem nikdy netušila že budu mít, jako jsou příčesky a bryndák...
Odpovědět
Článek se načítá
kristý: v canee jsem byla ale neměli to co jsem chtěla, měli tu organzu jen v jedné roli ]-( tak snad dneska uspěju.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Eh, já už jsem si za výzdobu dala tak desítku :/ Ale jak se to drobí postupně, tak to jde... Hlavně mě to hrozně baví. No jo, půjdu a vytasím kreditku... a v duchu budu plakat :) Pomalu se chystám pro pralinky, ale jak říkám... zzzzimaaa!!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik to to tě ta stovka nebo dvě co si připlatíš už nevytrhne ;-) @renfri já taky v duchu pláču :-D hlavně si v duchu řikám, abych vystačila do konce měsíce... jak nemáme našetříno, tak všechno kupujeme rovnou z platu... A nebo z kreditky :-D a to pak pláču ale když tam musím ty peníze vracet :-D takže si nevyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri až bude teplo, tak se bude ručitě rozhazovat líp :-D :-D a hlavně když budu na pracáku a budu nejspíš furt doma... tak se zavřu na vesnici do baráku do patra po mámě(která se stěhuje) a kde to budu mít zas všade daleko - to je zas překážka pro mě:-D 10tisíc za výzdobu??? tak to je teda opravdu drsný! A do toho počítaš ale i ty pralinky a takovýhle věci ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Nooo, ani nevím, já jsem pro jistotu ten výčet utracených peněz za dekorace smazala, jelikož se mi z té sumy dělalo mdlo :D Ale asi to bude i s pralinkama. Hlavně potřebuju čas, čas, čas!!!!
Odpovědět
tak holky mám organzu a je taky z caney (je tam logo - dováží to od nich). tak jsem aspon nemusela zas tam a pěšky takovou dálku:-) aspon něco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Krásná růžovoučká :) Jo jo, těším se na tu Tvoji svatbu :) Už aby to bylo :)
Odpovědět
renfri: ona tak sytá není, když se pod to dá bílý ubrus tak to není takový. o odstín světlá ta nevynikla vůbec :-D se těš, to co bude u nás ani v tv nevymyslí. holky tak dneska jsem šla na svatbu neučesaná a bez občanky, tak sem se nevdala (sen). :-D mě klepne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri také si myslím, že z této ceny se daň neplatí, přeci jenom tam bylo více cen v jedné a každá v jiné hodnotě
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to jsme na tom stejně Kristý, taky to mám vždy z výplaty a kreditky :D protože jsem netušila, že zvolíme datum svatby takhle rychle :D a i když jsem si doplnky kupovala postupně vždy když jsem na něco natrefila a koupila to tak když se ted nad tím zamyslím, tak si myslím že tak 7000,- už v tom máme :D
Odpovědět
já mám dilema jestli ty moje čoko jmenovky nebudou k té organze hnusné :-( :-( :-( já vím vše nemá být úplně do stejné barvy ale jaký máte názor?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak my jsem na podzim jak sme se zasnoubili začli šetřit Za ušetřené peníze jsme kopili svatební šaty, nějakou výzdobu a doplňky a ted už jedem rovnou z výplaty. Mame ale ještě jiné výdaje než svatbu takže so to pěkně blbě platí... proto nevíme jestli si nebudeme muset na to pujčit... Ale snad ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-) Tak u nás je to to samý...od tý doby co sme zasnoubený, každá kovová padesátka končí ve svatební plechovce...a takový ty drobnosti kupuju normálně z platu, radši to ani nepočítám....ale myslim, že budem muset ještě máknout, schází mi ještě hotovost na foto, dj, a útratu za pití...takže tak 30 tisíc :-/ A to ještě nemám saténový role a organzu na židle .... @twigik Lucí, já myslim, že to hnusný nebude, ty čoko budou pěkně ladit....nevím jestli se trápíš, že jsou stejně růžový nebo naopak v jinym tónu, každopádně ani jedno neva...já bych se toho nebála.... ;-) @renfri Ahojky, tak to já taky čekám až bude lepší počasí, do ty kosy se mi taky nikam nechce! :-N Jenže se mi to už neúprosně krátí a já furt nic nemám....abych se toho počasí vůbec někdy dočkala... =-)
Odpovědět
andrej děkuju :-) já na židle nic dávat nebudu:-) už by to bylo u nás přeplácaný:-) ale taky ještě zaplatit kytky, dorty, hudebníka, no holky, kde na to člověk má furt brát....vždycky přijde výplata a jdu něco kupovat a pak zase, pěkně vše postupně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik přesně tak, ty prachy mizej to je děs... :-S Tak snad to aspoň bude stát za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik určitě to bude hezký ;-) maš to za chvilku! už se těšim až tě uvidim x-) x-) Doufám že se nevtírnem na cizí svatbu a nebudu přát cizí nevěstě :-N a nebude to tvim příbuzním vadit že tam budou i "cizí" lidi na obřadě se podívat? S ostatníma se tam taky potkáme že :-) @a.n.d.r.e.a tak to určitě bude! už se těšim na ty vaše svatby :-))
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem tvořila hnízdo na prstýnky a stojánek na propisku. U toho hnízda ještě nevim jestli s ptáčkem nebo bez něj. Přítel říkal že se bojí aby se nerozesmál na obřadě, že se mu tem ptáček zdá směšně vykulenej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-D Tak to radim jedině s ptáčkem :-D Stojánek se poved, fakt šikulka ! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?