Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
peti díky:-))) my ovoce nemáme, nikdo to jíst nebude a tak bysme to pak odváželi :-D boneli: i tak to bude určo krásný!
Odpovědět
@twigik Luci my budeme mít věnečky jen na naše auta (já a ženich) a pak na autech rodičů. Ostatní budou mít jen bílou stužku, protože to bychom se nedoplatili a navíc se s tím nebude chtít nikdo ráno tak zdobit :-) věcí bude i tak až nad hlavu... :-)
Odpovědět
tak sem dala konečně dohromady zasedací pořádek a asi dvě hodiny se s..u s meníčkama. na černobílé tiskárně to vytisknu v poho a na další mi to nejde, a celé se to rozhodí páč to mám moc u okrajů a když to upravím tak mi to zase nejde :-D asi to nebudu dělat s těma barevnýma srdíčkama, ale to mě docela mrzí páč to chci mít stejný jako čoko. no holky, mám co dělat zase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik To zmákneš, dyť jsi holka šikovná :-) Holky už jste přemýšleli jaou barvu samodržícíci punčoch (pokud je budete mít) - jestli v barvě šatů nebo nějakou tělovou? Ty bílý mi přijdou že už bych měla přebílováno - bílý šaty, bílý boty a ještě i punčochy, ale zas u těch tělových se mi moc nelíbí ta krajka ale zase v nich líp vynikne ta bílá barva bot.. Po šaty mi nikdo koukat nebude na tu krajku ale stejně bych chtěla znát váš názor :-D Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez brala bych bílý :-) ja si budu asi taky brát bílý ale punčocháče.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já mam z toho úplně dilema :-D asi koupim ty i ty, kdyby náhodou se jedny roztrhly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, já je určitě budu dávat akorát do auta ve kterém pojedu já, budu mít věnečky s růžičkama zavěšené na mašli, ale určitě kolečka z myrty budou na autech :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez já už samodržící mám a mám je v barvě šatů takže šampan až slonová kost :)
Odpovědět
já mám punčochy bílé. kdy jindy si je vzít než na svatbu. já du do nich. prádlo mám lehce šampán - fakt lehce. stejně to nikdo neuvidí:-) (jen manžel:-))) )
Odpovědět
No já holky vůbec nevím, jestli si nějaké punčochy budu vůbec brát, protože v půlce července se bojím, že se v nich pod šatama upeču... Ale jinak bych šla asi taky do bílých... ;-)
Odpovědět
no to bych si je taky nebrala. ... musím jít ležet, mám chřipku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já uvidim podle bot, protože naboso do kožených nevim nevim, to je tak na puchýř, sice si je vyšlápnu doma ale stejně, v létě se bude noha pařit.. no uvidíme.. Luci tak brzký uzdravení ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
díky Peti, už je lépe, zítra musím naklusat do práce - nedostatek sester :-|
Odpovědět
@twigik tak to ti nezavidím, hlavně nepřechodit :-)
Odpovědět
kdybych měla horečku tak jsem nešla, ale mám to JEN na hlasivkách. to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak se s nikym nemusíš bavit :-) jen kejvej :-) já si budu brát bud punčocháče, když bude teplo tak podkolenky nebo ponožky s krajkou :-) Líbila se mi varianta podkolenky a dva podvazečky pod kolenem, aspon by se mi ty podkolenky nerolovali dolů :-) Tak ted koukam po hezkých podkolenkách :-)
Odpovědět
tak já jsem volala dneska na dortíky, byl todocela mazec, paní na mě at mluvím nahlas:-))) ale domluvili jsme se:-) tak dort budeme mít jogurtovo-jahodovej, mnam! a ty malý necháváme čokoládovej a ořechovej, víme co maj rodičové rádi:-) dovezou mi to za 200Kč na místo a ten náš svatební bude stát max tisíc korun!!! což je super!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jj, to je super :) Já nakonec šílím z figurky na dort, nikdo mi ty kočky není schopnej udělat :-( To, co mi předváděli jako vzor, to se mi tedy ani trochu nelíbilo :( Ještě je možnost si nechat poslat figurku z USA, jenže to vyjde na tak příšerný peníze, že přemýšlím, jestli mi to za to stojí ;-(
Odpovědět
@renfri A co zkusit třeba takové ty obchůdky s etno zbožím a dárkovými předměty? Sice by číči asi nebyly keramické, ale dřevěné, ale občas se tam dají nají pravé skvosty. Já si do těchto obchůdků chodím nakupovat malé dřevěné hafany :-D
Odpovědět
no holky není to jednoduchý, člověk si něco vysní a ono to nejde tak lehce :-( já čekám, co se stane mě, u čeho se zarazím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky Lucí, ty to máš všechno z té vltavotýnske kremrole z Týna nad Vltavou vid? nakonec jsme usoudili, že si to tam necháme taky všechno udělat, jak minizákusky, tak cukroví, svatební koláčky, dort do práce a přítelovo rodičům do práce :) , přítel tu pani z té cukrárny co to dělá zná, takže jí budeme volat je a omém dortu ještě přemýšlím,ale ten si nechám udělat asi u té naší známé, dělá nadherné dorty, jak klasické tak celé překryté marcipánem a dokáže vytvořit jakékoli kravinky na ten dort od zdobení až nevím po co :D a max 1000,- za svatební dort tak to je taky stejná cena jako v tom Týně nad Vltavou, tak uvidíme :) jinak kolik budeš mít celkem kytek myslím pro tebe, družičku atd... kolik tě to bude stát u té paní Urbanové? chtěla bych tak nějak vědět přibližný rozpočet, abych si to dokázala představit :D předem moc děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase hlásím....jen nemám žádný novinky :-/ Joo vlastně, přišel mi vyměněnej prstýnek a sedí perfektně :-) A Tomův oblek už je u švadleny na opravu :-) Jinak asi nic nového....momentálně makám na novinách, vím přesně co tam chci, ale je to pěkná pakárna to poskládat a seřadit tak aby to sedělo mému očku :-) @twigik Lucí, tak to přeju ať tě ta chřipajzna co nejdříve opustí...je to nepříjemný, zvlášť když musíš ještě do práce...taky to bohužel znám :-/ @petulabrez No já se taky zrovna rozmýšlím jestli tělovky nebo bílý, ale asi půjdu do bílejch a určitě jen do podkolenek...ale v záloze budu mít klasiky kdyby byla zima ;-) @renfri Markét, je to děs, taky sem si vysnila pár věcí a zjistila jsem, že nejsou zrealizovatelné v přijatelný ceně ]-( Ale zkus mrknout na cokoladovna-carletti/cokoladove-figurky, vyrábějí čokoládové figurky a třeba by ti je vyrobili...za zeptání nic nedáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri a co na fleru z fima? Tam by ti je určitě někdo zvládl udělat :-)
Odpovědět
Andrejko ahojky:-) prosím tě s tim rozpočtem ti asi nic neřeknu, páč ani sama nevím a to z toho důvodu že jsem psala, že je to naše známá, takže ceny budu mít jiné. jinak kytky mám:pro sebe, maminky a ženicha, na auto moje a na stoly. družičky nemáme a pro svědkyni se prej nedělá. babičkám nechci. jinak dorty a zákusky máme z toho Týna jak píšeš. tak dneska jsem zase zůstala doma, holky mě fakt klepne. když jsem už celkem fit, tak zase přestanu mluvit, ale už úplně. to je v pytli. a do toho mi volala dneska paní Špringlová, byla to sranda:-))) ale jak říkala ještě že je to teda a ne za měsíc, to by mě asi fakt kleplo!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to víte, zkouším s kočkama, co se dá. Naštěstí mi kamarádka pomáhá, bez ní už bych se na to asi vykvajzla. Tak uvidíme, oslovujeme různé firmy :) Jinak jsem si navrhla pěkný nápojový lístek, až ho o víkendu udělám, tak ho sem hodím, zatím jsem to udělala jen z obyč papíru na nečisto (vůbec dělat věci na nečisto se mi dost vyplatilo :D) a taky jsem si koupila pompadůrku na Fleru :) Pěkná, jen tam ještě zakomponuju bordó perličky, ale to zase až o víkendu, tenhle tejden je nabitej jak prase :(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jé já koukám kdo si mě to na fb přidal a to ty :-) chvilku mi trvalo tě odhalit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je nápad, si vás taky vyhledám na fb, snad vás najdu a neodmítnete mně :-)
Odpovědět
jj holky, našly jste mě:-) Kristý já otom nevím, fakt????jsem to fakt já?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo jseš :-) teda tak to že by nějakej skřítek jo? :-) @petulabrez už jsem potvrdila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?