Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a děkuju :-)
Odpovědět
holky na obřadě nebude jen příbuzný ale i kamarádky a kamarádi a udělali jste mi radost že přijdete! když to půjde a nebudu v praze taky přijdu popřát a podívat se :-) děkuju moc, těším se na vás že vás poznám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Se těšim :-)
Odpovědět
:-D :-D já taky :-D holky abyste nebyli na jiné svatbě, máme to ve 12hod na Hluboké :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a 23.4.2011 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik :-D :-D :-D No taky mě to napadlo :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D jsem tě předběhla heč heč
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ty jo já normálně nestíhám psát :-D To je furt sem, na fotoblog, sem a zas zpátky .-D
Odpovědět
:-D neboj já už půjdu domů z práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to máš dobrý v práci. Já jdu za chvilku do školyčky :-) studuju dálkově. A nebude vadit když tam bude i muj snoubenec? on mě tam doveze a bude určitě taky zvědavej :-) aby ses nelekla co je to tam za chlapa :-) Jo a neboj, řeknu mu aby si oblíkl oblek... nesmim mu ho zapomenout sebou sbalit do krumlova až pojedeme :-)
Odpovědět
jasně že neva tam se ztratí budeme mít lidí na obřadě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g taky jsem jukala a jsi opravdu šikulka :), a taky bych tam toho ptáčka nechala, bez něj by to bylo takové ochuzené :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucí, budu se snažit také dorazit :), doufám, že mi do toho nic nevlítne, ted je to totiž takové hektické všechno :(
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka díky, tak jem tam toho ptáčka přidělala napevno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ten ptáček je boží :D Je vykulenej a legrační, ale to nevadí :D
Odpovědět
Profilova fotka
je vykulenej z toho jak sou ty prstýnky krásný :-D tedy budou krásný... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-D :-D :-D Teda to je zas den, člověk chvátá domů a když náhodou potká poštačku tak i řeknou, že naše sčítací formuláře nemaj a že přídou až zítra???To jako kdybych jí nepotkala tak doma čekám zbytečně??? ]-( Grrrr. No holky, za chvíli pádim, čeká mě pyžamová party a výroba papírovejch koulí :D Takže zítra podám zprávy jak jsme dopadly :-)
Odpovědět
tak já ani nevím jak to budeme mít my, když jsme v nájmu, hlásím sev místě trvalého bydliště nebo ne? já se o to nějak nezajímám tak nevím:-) já jsem ráno měla migrénu jak prase, netrpím na to tak sem zůstala doma a konečně udělala návrh na menu a na zasedačku, ale musím to vzít zítra do práce a vyzkoušet to vytisknout na laserovce a pak to doupravit. to je piplačka to je děs:-)
Odpovědět
jo a poradte líbí se vám víc menu jako kartička (zavřená) nebo jako rulička s mašlí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ja nevim jak moc to máš zdobný ta rulikča tam pak bude se válet napul rozrolovaná...
Odpovědět
@twigik Luci,já bych šla do kartičky,teda tak to mám v plánu aspoň já :-)
Odpovědět
díky za tipy, tak kartičky, budu se s tím zejtra srát v práci:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky Luci, taky bych udělala raději kartičky,ale je to na Tobě, přeci jenom jsou hezké obě varianty :), jinak co se týče sčítání lidu, já mám také trvalé bydliště někde jinde a volala jsem na infolinku do ČB a zjistila jsem že to je uplně jedno, sčítací komisař bude chodit a zvonit na všechny byty, domy atd. takže až dorazí v sobotu do paneláku k přítelovi, tak si požádám i já o formulář :)
Odpovědět
aha ok já se o to moc nezajímám:-))) zrovna mě ted napadlo, holky máte zamluvený k šatům i bolerko kdyby byla zima? mě paní napsala z Avalonu žena zkoušku se jde až 14dní před a co když už na mě nebudou mít??? tak jsem jí ted psala mail jestli ho pak objednají nebo radši nemám přijít dřív, tak uvidíme...ale pro sichr bych ho chtěla...
Odpovědět
holky ještě mi řekněte budete dávat do okýnek aut myrtový věnečky???když my máme 13 aut tak to není taky zadarmo...tak přemýšlím jestli je to nutný...co máte vy v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata!! Tak jsem zde po dlouhé době - tedy já to tu vždycky pročetla a pak jsem zmizela.. Na veletrh jsme se nedostali, Pavel mi onemocněl, ale nelituju. V pondělí jsem byla na šaty, jsem z nich naprosto nadšená, krásně ušitý, kvalitní materiál, několikavrstvá sukně, slečna strašně milá a ochotná, tak je v pondělí hned nechám ušít.. My s Bezdrevem zatim žádný problémy, kalkulaci na jídlo (45 osob a večer 60) máme necelých 21.tisíc, což jsme čekali víc a jsme tim pádem spokojení... Dneska si budu objednávat botky, našla sem na netu svatební za 950, což je krásná cena a hlavně nejsou špičatý a maji maličkej podpatek :-) My myrtový věnečky dávat nebudem, max. do auta kde pojedu já a ženich, do ostatních jen stužky, mně to přijde zbytečný...
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, tak já jsem taky pro kartičku :-) A co třeba udělat jen kartiču bez zavírání? Ozdobit třena jen stužkou....A s těma myrtama do aut to mě osobně přijde taky zbytečný...Fotit se bude stejně hlavně auto nevěsty a ženicha... ;-) @petulabrez Ahoj Peťul, tak to občas tak dělám, rychle pročtu a zas mizim, kdo by to měl pak celý dočítat :-D A jaký botky a šatky, pochlub se nám taky v albíčku :-)
Odpovědět
Petulko a co všechno máte za jídlo na ten den, jestli se můžu zeptat??? jinak díky za tipy a rady, dneska mám odpo a mám jen jednoho doktora (jindy mám 4, takže to bych nedala) tak přitom budu něco tvořit :-D musím dneska zavolat na ty dorty a říct tu nápln, chtěla bych korpus střídavě světlej a tmavej a nápln asi jahodovou. u těch malých je to jasný, jeden vevnitř čokoládovej a druhej ořechovej (vím co maj rodiče rádi a ty jsou pro ně:-) ) jinak u mě nic nového....Peti pochlub se - fotky, fotky, fotkyyyyyy!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ty fotky nejdřív budu muset postahovat a pak je sem nandám - ale botky úplně jednoduchý, bez žádnýho zdobení, nic extra.. :-) A v tý kalkulaci jsme měli zahrnutý - 38x přípitek (bez dětí), 45x rolka s křenem, 45x polívka, 38xhlavní jídlo - kuřecí kapsa plněná šunkou a eidamem + opečené brambory, 6x to samý jídlo jen poloviční a 1x vegetariánský jídlo (smaženej hermelín s OB), pak 30 porcí guláše s chlebem, 100ks miniřízečků, a pak ty salámový, sýrový a zeleninový mísy - každá po 3kg a ovoce. My máme svatební menu v těch svatebních novinách, ale nevim jestli ho nevymažu a nedám na stůl - udělala bych to jakoby stojánek ačkovej (jako jsou jmenovky jen větší) a tam bych to vypsala včetně pití který by bylo na náš účet.. Dorty my asi nebudem dělat s krémovou náplní, přeci jen v červenci jestli bude horko aby to nezžluklo, tak asi ncháme jen nějakou tu pěnu nebo jak se to řekne - a samozřejmě jahodovou, jahody zbožňuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždycky byl můj sen mít svatbu na Hluboké... ale asi tam nebude... ještě pořádně nevíme kde bude obřad... hostina bude ve strakonicích, tak by se muselo hodně jezdit... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?