Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka nás bude kolem 30 (kteří vlastně pak jdou s náma i na oběd) a pak k nim asi dalších 70 lidí a možná i více, tak jsem na to taky zvědavá ... taky by se mi to líbilo venku, ale uvidíme, oni ti to vyzdobí venku, když bysme to tam chtěli, jako myslím ten koberecek červený a ten oblouk atd ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka u jedné známe, co peče dorty a cukroví, chodí normálně do práce, ale když někdo chce dort na svatbu nebo cukroví na vánoce či svatbu, nebo dort na narozeniny tak udělá cokoliv. Nechávám u ní dělat dorty pro známý k narozeninám, pro tatku mého přítele jsme nechali dělat k narozeninám třeba včelí úl se včelama opravdu perfektní byl, bráchovi jsem nechala u ní udělat dort ve tvaru jeho auta Audi i s SPZ :) a potaženej byl samozdřejmě celý marcipánem a přesně ve tvaru Audi, pak ti sem hodim fotku aby jsi se mohla juknout kdyžtak, je fakt moc šikovná :) je kousek od ČB v jedný vesnici bydlí
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak o tom mit obrad venku vubec nic nevim, ale kdyz jsem se vdavala, tak se tam motalo strasne moc lidi okolo. Zkus se zeptat, ze znama mela 90 lidi v sini, ze bys to chtela risknout s temi 100 a jestli jim to nebude vadit a kdyz ne, tak bys to mela bez starosti. Mi jsme meli obrad v 1 odpoledne a meli uz skluz asi 30 minut
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak ted jsem mluvila s jejím manželem, co dělá ty dorty s ní, a prý za krásnej třípatrovej dort svatební se vejdu do 1000,- a pokud budeš chtít hodím ti sem jeho telefonní číslo a můžeš mu zkusit cinknout a domluvit se s ním a klidně se tam zajet i podívat maji dorty vyfocené a nebo si můžeš přinest na CD fotky dortů, které by se Ti líbili a domluvit se, tak to budu dělat já, donesu CD s dortama a vyberu u ní jeden nejhezčí :)
Odpovědět
@andrej_ka: no tak super, tak jestli te muzu poprosit o to cislo nebo jestli maji emailovou adresu, tak klido i tu. cena je bombova. jo a co se tyce svatby venku, tak s tim problem nemaji, ale jak je to s vybavenim, to nevim, ale nasla jsem u jednoho fotografa prave svatbu foucenou v zahrade pred tou obradni sini. Meli tam sice nejaky sloupy, ale vypadalo to, jako kdyz je to pujceny ze zamku, jen nam pani rekla, ze pokud to bude v zahrade, takze s tim problem nemaji,ale my jsme premysleli o svatbe na nadvori a tam uz to spada pod zamek, tudiz s tim bude problem, protoze pan spravce je pry dost neprijemny. No uvidime, jak to nakonec vsechno vymyslime. ale bojim se hlavne toho pocasi, koukala jsem, kolik treba stoji pujceni toho oblouku a pohybuje se to kolem 1500 kc.
Odpovědět
nazdárek holky, vy jste se zase rozepsaly:-) tak já jsem dneska pořídila pár věcí.na auto organzu šíře 36cm, protože jsem tam zkoušela těch 16cm a to by na auto ani nevyniklo:-) pak kapky rosy, balonky,krabičky a tak... ještě se rozmýšlím zda organzu nebo vizelín. ta organza v naší barvě nák moc nevynikla...tak uvidím ještě... jinak mi dneska už nehtařka zkoušela nehty na svatbu, jsem spokojená snad se vším co mi dělala...to bude něco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka cislo na ten dortik popř.vysluzky : p.Kupský a Určitě se ho poptej co a jak a ze by sis vzala taky ty dortiky na CD a nebo jim je poslala emailem. Domluv se s nima na Všem :) jinak jsou z Čejkovic,jestli víš kde to je. Jinak řekni,ze volas,ze jsi dostala reference od slečny Šmejkalové :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka a nevíš za jakou cenu dělají i normální cukroví? @twigik Tak taky uspěšný deno, to je super :-) a už si zkoušela zdbit auto jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se chystám, že napíšu do té Moka :) Za těch pár dní co jsem dřela jak kuli jsem se úplně ztratila, máte tam někdo dortíky nebo jste utekly jinam? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g 1 kg cukroví dělají za 220,- což je parádní cena všude chcou tak přes 300,- dělají i mini větrníky a mini venecky a mini kremrolky a rolady...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri já si ho asi objednám přes gold, myslím že s nima spolupracujou. Tedy v minulosti určitě, nevim jak teď :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka to je super cena, nemají nějaké stránky? jinak už mam na cestě svatební krajkový deštník a dneska jsem si koupila na svatební cestu něžnou nošní košilku v CA :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g Ono jak jsi mi posílala tu nabídku dortů, co nabídli v Goldu, tak tam se mi žádnej nelíbil :( Nevím, jestli udělají něco, co si vymyslím a naporoučím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri to mě právě taky ne, tak jsem napsala do Moka a uvidíme. Nevím jestli spoluprácují ještě s Moka ale asi se jich na to zeptám až tam pojedeme. Pro nás by bylo lepší objednat to přes hotel - méňe starostí....
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g stránky nemají ale Možna najdu par jejich výrobku na křiku,tak bych to sem kdyz na kukacku hodila :) jinak telefon na toho pana jsem sem psala sajusince :) tak mu můžeš taky zkusit cinknout a zkusit se domluvit s ním :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!! Tak Čejkovice jsou kousek od nás, oni tam tu cukrárnu už zase otevřeli? Tenkrát jsme tam byli na zmrzlině, to bylo někdy před 7 lety (zmrzku měli teda výbornou, ta cukrárna byla vyhlášená), a pak jí na docela dlouhou dobu zavřeli... Tak už je asi zas otevřená, ale aby to měli stejní majitelé (jako aby to měli stejně dobrý jako dřív :-) )
Odpovědět
@andrej_ka jeeee díky moc, hele nemeli oni cukrarnu v cejkovicich? my tam totiz stavime barak, ja je teda osobne neznam,ale vim, ze tam drive byla pry vyborna cukrarna. ale diky moc, jsi zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a už jsi byla v tom redretu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka jj byla tam prý výborná cukrárna, taky jsem o ní slyšela, ale ta už tam není, tahle rodinka, co dělá ty dorty a peče cukroví, tak ta se do Čejkovic taky přistěhovala, postavili tam baráček, maji ho hnedka za tím zrcadlem když se jede tou cestou na Hlubokou tak po té pravé straně jak tam vyrostli ted ty nové baráčky a oni ho mají ještě bez fasády, dělají to ještě při svojí práci víš. Jé ty stavíš v Čejkovicích? já tam jezdim občas se juknout na bráchu na hokejbal, když tam hrajou zápasy a mám tam kamarádky co tam bydlí. A jak vám pokračuje stavba baráčku ? :) Jinak se jim určitě ozvi, myslím si, že se určitě domluvíte a třeba si ho necháš u nich i upéct ten dortík :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez ted jsem psala sajusince, že tam ta cukrárna byla dřív ale už tam není, vím také že byla vyhlášená. Ale tyhle dortíky a cukroví peče jedna rodinka z Čejkovic, která se tam přistěhovala nedavno víš. Ale mají krásné a výborné dorty a hlavně za perfektní cenu, svatební třípatrový dort krásně nazdobený a to si ještě přinesu fotečky na cd jakej bych si asi představovala vyjde do 1000,- potaženej marcipánem. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ahojky, prosim Tě kde jsi sehnala ty kapky rosy a popřípadě ty balonky (kupovala jsi nějaké zvláštní nebo obyčejné?) tady někde u nás nebo jsi si to objednávala na internetu? děkuju moc :)
Odpovědět
@andrej_kal: Jo tak to vim, ktery to je, je to presne v te zatacce ze. No abych pravdu rekla, tak tam bych se trochu bala bydlet, protoze ta zatacka je fakt zradna. Ale domecek se mi tvarove libi. No my stavime na druhe straně směrem k zavadilce. Uplne na konci vesnice u toho ted vypusteneho rybniku. Jsme tam jediny bez fasady. Jde to pomalu. Pres tyden jsme v Praze a o vikendu se toho moc nestihne. Ale milujem to tam. Je tam klidecek a bezva prostredi. NO tak ja jim urco zavolam a domluvime se s nima. Ale oni tam asi moc nejezdi vid. Nikdy jsem je tam nevidela a vypada to tam opuštěně. Na hokejbal jseme se byli podivat parkrat. Rádi chodime na česnecku do mistni hospody k Čamrovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no oni nejsou uplně za tou zatáčkou ale tak v půlce, za nima jsou už asi jenom dva baráčky, jak to myslíš, že tam moc nejezdí? jj vypadá to na první pohled opuštěně ale už tam normálně bydlí nu, jsou tam každý den :) jj u Čamra vaří výborně to vím :) to věřim, že přes víkend se toho moc nestihne :)jj vím, kde stavíte podle toho jak to popisuješ :)takže už máte baráček hotovej ale ještě nemáte akorát fasádu jo? no naši ted dostaveli další baráček, ten co jsme měli ted, to jsme koupili ještě jako hrubou stavbu ale vzhledem k tomu, že já jsem už pryč a můj brácha třeba časem už taky půjde z baráku, tak to na naše bylo moc velký tak si postavili baráček podle sebe ted, mamča chtěla kuchyni ve francouzském stylu,tak jí má a ještě chtěli krytej bazén do kterého budou moct jít rovnou z obývaku tak ho taky maji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Ahojky, já jsem zůstala věrná a v Moka už mám objednáno. Paní je moc milá a ochotná, určitě ti udělaj to co budeš chtít :-) Jen bych tam být tebou volala už teď, maj už dost objednávek a její dcera je na mateřský tak toho moc neberou...tak ať to nepropásneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Krisý ještě jsem se tam nedostala :-( Dneska mám volno tak musim tvořit, ať už mám taky něco z krku :-) Ale hned jak odtamtud přídu tak dám vědět, to se neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí koukám, že už začínáš finišovat ;-) To je super! Kam já se na tebe hrabu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ok :-) budu se těšit, taky se tam chci objednat :-)
Odpovědět
@andrej_ka Jo tak to jsem si spletla, tak je to ten baracek postaveny z itongu? (bile cihly), tak to jo, no my mame zatim hrubou stavbu s oknama. ted budeme delat elektriku a podlahy a tak. takze ted to tepre zacne litat ty prachy. My se s tim celkem loudame no, ale hodne nas pozastavily urady, protoze vsude vsechno strasne trva, porad se stridaji lidi na uradech,takze si to predavaj z ruky do ruky a taky jsme tam hodne resili myslivce, protoze oni tam maji bažantnici a porad byl s necim problem. Nekteri jsou dost oprskli. Asi nas tam nemaji moc v lasce, pac jezdime autem s prazskou znackou a tim padem jsme rovnou zasrany prazaci, co vyzrali jednu z nejlepsich parcel. Ale u nas to byla souhra nahod a hlavne vytvalosti, protoze pan majitel byl uz hodne stary a dost zapominal, takze jsme koupi resili dost dlouho a ted lezime hodne lidem v zaludku, protoze se nam to podarilo koupit. No to je jedno, hlavne, ze ji mame. Se asi s panem rovnou domluvim, ze kdyz by to slo, ze bychom za nimi rovnou zasli a domluvili se osobne, nez tohle resit po telefonu. Takze diky moc za typ. To mam velkou radost. Svet je malej :-)
Odpovědět
Holky u jaké kadeřnice se necháte česat?
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka vůbec nemáš zač, jsem ráda, že můžu pomoct a hlavně doporučit někoho dobrého, určitě mu cinkni a klidně za nima zajdi :) přeci jenom to máte v jedné vesnici :) jsou opravdu šikovní a hlavně za takovouhle cenu dort a třeba ani to cukroví neseženeš :) no to znám, naše úřady to je jedna velká katastrofa, tak naši stavěli už podruhé, tak hlavně můj tatka je projektant,takže si to nakreslil sám a mamča prodává stavební materiál od cihel počínaje až po fasady atd., takže to šlo pak už rychle. Tak kdyby jste něco potřebovali, klidně se můžeš ozvat :) Zatím mamča předčila všechny firmy :) jinak ohledně toho účesu, tak mě bude česat kamarádka, co je kadeřnice a češe nádherně, chodím k ní pořád na účesy na plesy atd a i mě barví a stříhá nu a je z ČB dělá na Máji (a popřípadě mám ještě jednu kámošku, co je taky kadeřnice v záloze)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?