Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dneska koupila krásné samodržící punčošky v šampaň-krémové barvě, sice za 230,ale to zase až tak hrozné není, ale jsou krásnééé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik prosim Tě, kde jsi sehnala ty špendlíčky s tou perleťovou krémovou hlavičkou, já oblítala už celé město, obvolala svatební salony a nikde je nemaji, jen na netu jsem je našla ... :) :(
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka se vdávala předloni a měla taky svoje CD a v pohodě, jen si už vůbec nevybavuju jestli tam hrála z toho CD hudba i při proslovu - mně to bude stejně jedno protože jak se znám tak budu myšlenkama úplně mimo a nebudu vnímat ani hudbu ani oddávajícícho :-D Jo holky co máte ty milka čoko mohli byste mi prosím napsat jaký mají rozměr šířka krát výška? Abych si to mohla porovnat s těma od orion - všude jsem našla jen gramáž a v krámě jsem na ně ještě nenarazila, jen na netu.. :-o Lucí jinak já na auto ještě ani nepomyslela :-N , ale asi nebudu mít panenku ale takový to srdíčko na kapotu a cilindr, a u toho srdce snad organza bude, jinak si jí asi dokoupim a zavážu kolem zrátek a natáhnu pod kapotu....
Odpovědět
Profilova fotka
taky mam dotaz k těm milkám, zvenku to totiž nevypadá ale je vevnitř ten alobal? Ty orion jsem si dvě koupila domu na zkoušku, jsou moc dobrý :-D
Odpovědět
Andrejko to jsou korálky, ne špendlíčky s těma hlavičkama. špendlíky jsem tam píchala zvlášt a korálky našívala:-) piplačka ale dá se to:-) kristý je tam alobal, ten vrchní jsem strhla a bylo Petul fakt nevím, rozměr si nevybavuju a mám je u mamky ve sklepě jo prosím tě kolik rolí organzy na stůl Peti počítáš? 3 -4???Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Špendlíky sem taky viděla, dají se koupit v galanterkách. Ale korálky jsou lepší když chceš víc stužek na sebe, aby se to nerozjíždělo. Luci díky za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý myslim, že ty milky jsou 6x4 cm, dělala jsem obaly 6x9, takže by to mělo bejt asi tak nějak :-) Doma ti je můžu přeměřit. Jo a samozřejmě že jsem na čoko o víkendu ani nešáhla ]-( ale zas mám polovinu jmenovek hotovou...snažim se bejt v klidu....Jinak na poště mám už papíry z grandpapíru na další tvoření a čoko do fontány. Tak jsem se dozvěděla od přítele že to moc hrotim a vymejšlim si kraviny :-| Co ti vaši chlapi doma? Pomáhaj vám? Nebo si myslej že to jsou zbytečnosti? Sem z toho docela přešlá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jé kristý promiň, to se ptala Peťula na ten rozměr :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a dobrý aspon jsem se něco dověděla :-) Jinak chlapi na tohle moc nejsou, takže nevěš hlavu. Ten muj zatim je v klidu. Čokoládky byl jeho nápad, péřový vějíř si taky zkusil... Takže zatim dobrý...
Odpovědět
@andrej_ka : ahojky, no ja jsem puvodne zamluvila zamek v Třeboni, ale pak jsme se rozhodli pro penzion bezdrev a ty presuny do trebone a z trebone by byly asi zdlouhavy, takze jsem zrusila trebon a zavolala na hlubokou. Meli posledni tri volne terminy, takze ja jsem vyzrala jeste ten dobrej v 11:30. Ale tak aspon budes mit na vsechno dost casu a nebude stres, ze se neco nestiiha a po vas uz asi taky nikdo nepujde, tak budete mit klidecek. My to asi udelame venku, pokud nam to pocasi dovoli. doufam, ze ano, protoze mame skoro 100 lidi a to se dovnitr nenecape.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí mam koupeno 5 rolí, ale vzala jsem raději víc, počítám že pro 45lidí ty 3 asi určitě padnou... Andrej u nás je to celkem podobný, prý plašim moc dopředu, i s těma nákupama dekorací, tak si to zařizuju všechno sama, maximálně se zmínim o tom nebo o tom, víc nic.. Tenhle týden si chci začít nakupovat věci na tombolu, aby to pak nebylo všechno najednou.... Taky nám pořád poslední dobou vrtá hlavou, jestli na obřad nepozveme všechny, oběd neuděláme jen rodiče plus svědkové a po obědě aby dorazil zbytek příbuzných... Je to takový celkem naprd, ale jelikož chceme začít stavět, já bych si chtěla koupit auto tak by se třeba utratilo o něco míň... No je to tedy nepravděpodobný že by to tak dopadlo, ale občas o tom přemýšlíme....
Odpovědět
nazdárek holky:-) co se týče těch chlapů, je to všude stejný. Tom se zase zajímá, ale jak o co...a včera jsme se chytli, protože si chceme půjčit autíko od jeho rodičů a samo maminka jeho si vyměnila službu aby jela s náma! já myslela že vyskočím z kůže!!on teda za to nemohl, ale docela jsem to čekala. tak jí taktně vysvětlil, že pro ně máme překvápko a že pojedeme sami. nevím jak to vzala, ale to je mě celkem fuk... no jinak Petul my máme 45lidí, myslíš že tedy 4 role stačí? nechci zase přehnaně moc:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petulabrez : petul, my máme na svatbu cca 100 hostu, takze obed bude jen pro rodinu a par blizkych pratel od dvou a od peti prijde ten zbytek. Nekdo zase treba odjede a tak, takze se to tam trochu prostrida. Dělá to takhle spusta lidi. Byla jsem i na svatbe, kde to takhle bylo a celkem to fungovalo. obed probelhl v poklidu, pokecalo se a pak prisli kamaradi a zacala velka parba a my to chcem taky tak. Protoze obed pro sto lidi by byl asi problem a kapacita penzionu bezdrev toto ani neumoznuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik já myslim že by stačit měli, prý se počítá na jednoho člověka tak 0,5m - to sem někde četla, neni to muj výpočet :-D já počítala u sebe tak 3 a dvě jsem vzala pro sichr... Tak to já myslela že máte lidí míň, tak když i vy jste na tom s lidma stejně tak to asi tak necháme a budem mít společnej oběd s rodinou :-D my z toho máme asi 7 dětí, tak doufám že budou celou dobu venku a nebude tam žádnej řev od nich, páč by mě asi odvezli poslouchat to tam celý odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka my uděláme taky oběd jen s rodinou, to je cca 45 lidí a kolem pátý počítáme se zbytkem, to bude tak 20 lidí... škoda že je u toho penzionu ta pergola tak odšouplá, dřív byla napojená hned vedle hospody, a že je tak malá, kdyby byla větší tak by se dalo být venku kdyby bylo hezky, což by bylo i super, ale jak je to odšouplý tak je to naprd, to by se na nás obsluha asi vyflákla pořád lítat sem tam... bysme byli rozlezlý na louce jak na nějaký techno párty :-D
Odpovědět
@petulabrez : jj presne, pect venku cunika by bylo fajne, no kamoska tam mela loni svatbu a rikala, ze vsechno bezva akorat vecer uz obsluha dosti vazla, ze cisnici rezignovali, placli sebou za bar a na hosty kaslali, takze to pani majitelce reknu, ze jestli je problem s nedostatkem personalu, ze dodam nejake brigadniky,ale ze chci, aby to tam slapalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak my budeme mít na obědě jen 28 lidí z rodiny, svědkové a družičky ... tak díky bohu :) Takže budu muset ještě dokoupit nějakou tu organzu, protože mi jedna role určitě stačit nebude :D Jinak dneska jsme koupili nádherný pánský oblek ve výprodeji Prostějov, dneska byl v Týně nad Vltavou do 6 do večera a od pátka do soboty bude velký výprodej obchodu Prostějov také u nás v ČB v Gerbeře (v pátek do 6 do večera a v sobotu do 1 odpoledne :) ) Jestli ještě žádný oblek pro toho svého nemáte a nechcete si ho půjčovat, myslím si, že tam byjste mohli výborně pořídit. My jsme ho chtěli nejdříve půjčit, půjčovné bylo 5000,- a nakonec jsme ho v té výprodeji sehnali za 3990,- cože je perfektní a bude ho mít napořád :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno budoucí nevěsty :-) Děkuji za podporu :-) Sem ráda, že v tom nejsem sama!:-) Tak dnes jsem se rozhodla objednat ubrousky :-) A budu se muset pustit do výběru dekorace.... Dnes dodělám jmenovky a večer snad už i ty čoko ať to mám z krku...:-/ Co se týče hostiny tak mi to vyřešili takto - na svatební hostinu máme pozvanou opravdu jen rodinu a svědky - 35 lidí a kamarády atd pozveme na druhý den, k nám na zahradu na posvatební party. Máme to tam maličký, tak snad většina těch co zveme ze slušnosti už bude mít program - jsou totiž čarodejnice :-D Tak snad mě neupálej :-) Jéé holky to sem se zapomněla pochlubit, máme zažádáno o trvalej pobyt tady, takže už jsme ofiko jihočeši :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka no holky se prej ptali na čuníka, a že si účtujou za kilo 200, což je celkem mazec - i dražší maso stojí v krámu kolem 120,-Kč, a 200 mi přijde strašně předražený ( a to ještě ti ho dodaji oni ale ugrilovaný bude zas odněkud jinud, do restaurace ho dovezou už hotový), my ho chtěli taky navečer upíknout ale když jsem se dověděla toto tak na to kašleme... @andrej_ka Andrej my se tam chystáme v pátek, včera nám přišel leták - a nevidělas jestli tam maji i světlý obleky? Tmavej nechceme (teda pokud neseženeme světlej pak ani v půčovně tak nám nic jinýho nezbude).. @a.n.d.r.e.a gratulace, jihočeško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si všimla, že Sajusinka a Andrejka maji svatbu v jeden den, to je dobrý :-) Jako my s Markét :-D
Odpovědět
Petulko jj my toho čuníka chceme, domluvíš se na jakou hodinu ho chceš a dovezou ho. stejně by sme u toho grilu neseděli tak je mi to nějak jedno. levný to není, ale tak nějak se zase třeba ušetří jinde:-))) Andrejko, nazdar jihočeško:-))) my oblek už máme, Tom si ho vybral, a já nechala na něm jakej chce, vybral si černej, on ho užije i do práce, je s proužkama, od Blažka. jinak u nás nic new, v pondělí se na to vrhneme - kytky atd, už se docela těším:-)
Odpovědět
holky, já ještě v podstate nemám vůbec nic nakoupeneho. Rekla jsem, ze doma nic delat nebudu, na to bohuzel nemam ani cas ani energii, takze vyvazky atd, vsechno koupim, na tom uz moc stejnak neusetrim. Ted se chystam na saty, no to taky bude neco. Asi zajedem do toho naseho penzionu a na vsechno se je musime zeptat, abych vedela, co vsechno koupit, ach jo, sice mam jeste pul roku cas,ale chci mit vsechno co nejdrive hotovy, abych pak neplasila, ze mi neco chybi. Jo jinak jsem psala do cukrarny moka a pani byla moc mila, za dort, ktery jsem posla si rekla 2000-2500, coz je dobry, pocitala jsem tak 5000,ale je jen dvoupatrovy, takze nakonec asi bude tripatrovy, aby vyzbylo na vsechny.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tak mě se třeba zdá za dvou patrový dort ta cena docela hodně, ja jsem doufala že dvoupatrovej by mohl být pod 2tisíce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukam jak se krasne pripravujete na Vas velikansky den. ja jsem se taky vdavala na Hluboke skoro pred 2 roky, dortik jsem mela 3 patrovej a jeste udelany extra 2 ctverce, jelikoz jsme meli 80 lidi. No ty 2 ctverce zbyly, ale rozdelili se mezi rodinou a platila jsem 3500,- a dovezli mi ho primo na misto za 300,-. Byl od cukrarny MOka ve Velesine a vsichni si ho mooooc chvalili @sajusinka jinak mi meli 80 lidi a na obrad prislo jeste par znamych, a vesli jsme se do obradni sine ;-)
Odpovědět
@cutce: no tak to je bezva, budou tam sice jako sardinky,ale kdyz se tam veslo 80 lidi, tak pohoda, no my to chceme spise venku,ale kdyz nevyjde pocasi, tak by to bylo uvnitr. Ja mam prave nabidku z cukrarny MOKA,dle doporuceni a vsichni je tady chvali,ale tak pred dvema roky byly ceny asi nekde trochu jinde no. Se ted vsechno zase bude zdrazovat,ale tak dort bude muset byt, takze hold ty penize budeme muset dat.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka myslim, ze tech 100 lidi se tam vejde a nebylo tam ani vedro, teda jim vzadu asi trochu bude :-D , ale zkus se jeste domluvit s matrikou aby ti to povolili ;-) No tak jasny, ze ted ceny jsou jinde :-D , zalezi zda priplatit za kvalitu nebo ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Určitě se tam jukněte, můj si ho tam vybral a parádní, je takovej leskle tmavě šedivej s proužkama a parádní, ale prý v ČB toho budou mít snadka o trošku víc :) a světlý tam taky měli ale ne uplně až moc světlý :) jinak krásný košile za 500, - a nádherný kravaty kolem 300,- určitě se tam zajdete juknout, ten můj si tam vybral opravdu parádní, za super cenu, jak jsem již sem psala a hlavně mu hnedka padnul, jako by na něj byl přímo ušitý :) a hlavně ho využije i po svatbě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak já budu dávat za třípatrovej dort potaženej marcipánem a na tom květiny atd prostě jí donesu pár obrázků z netu co se mi líbí a nějakej u ní vybereme, takovej nějakej pěknej a moderní :) a tak do 800,- si myslím že by mohl být.
Odpovědět
No ptali jsme se a bylo nam receno, ze 100 lidi se do mistnosti nevejde, a ze kdyz je takhle velka svatba, tak ze pak oteviraji ty velky dvere a zbytek pak stoji v te druhe mistnosti, kdyz jsem rekla, ze bychom to chteli venku, tak no problem, jen se pak musime domluvit, kde, jestli to jeste spada pod ne nebo primo pod zamek a jestli pod zamek, tak tam je pry horsi domluva. no tak uvidime.
Odpovědět
@andrej_ka: a kde si ho nechavas delat ten dort?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?