Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
taky je blázinec:-))) holky pěkný večer - jako mám já:-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g určitě zvol bílé botičky, k bílým šatům se budou hodit lépe :) ty šampáň by se tloukli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka jj my taky a máme ji ve 14:30 :) lepší čas jsem už nestihla a to jsem na matriku na Hlubokou volala hnedka 3.ledna po svátcích a už byl čas v 10:00 ráno a nebo ten v půl 3, tak jsme s přítelem zvolili ten pozdější, v deset ráno bych asi nic nestíhala :D jinak se omlouvam, že píšu až ted, ale dřív jsem se sem nedostala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka jinak cukrárna Moka je perfektní,alespon ty zákusky maji skvělé, když jsem byla na veletrhu na Hluboký minulý a předminulý rok, tak jsem si dva koupila a vypadají a chutnají výborně :) jinak nám bude pect jedna cukrářka z vedlejší vesnice a udělá nám taky tříposchoďák a potažený marcipánem s růžičkama :) a budeme za něj dávat tak do 800,- teda doufám, že tak ta cena bude pořád :) ale snadka jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, jak jsem v práci, tak vy tu napíšete tolik řádek, že pak nestíhám všem odpovídat a přidávat další příspěvky :D jinak si budu nechávat dělat akrylové nehtíky, drží perfektně, ještě donedávna jsem je nosila, ale ted jsem je na chvíli sundala, bude mi je dělat kamarádka, která dělá nehty právě ty akrylové a budou delší, prý jsou pak krásné fotky s těma nehtama a na prsteníčku budu mít přidělanou krásnou fialkovou kytičku vystouplou takže to vypadá pak noblesně a hlavně je to dělá za dobrou cenu, tak kdyby jste někdo chtěli kontakt, klidně písněte :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik kolik si budeš kupovat těch lampionů? přítel je sehnal někde přes známou, tak je právě budeme taky pouštět a přemýšlím jestli je s námi nepustí i svědkové a družičky :) tak jestli nemá sehnat ještě nějaké nu :) jinak na matrice nám dali dva seznamy, každej seznam písniček má na starost jinej varhaník, střídaji se tam totiž dva nu, vy tam jdete na tu matriku kdy? já že bych to vyfotila mobilem a hodila to sem na stránku :) abys věděla jaký tam jsou :) ale přemýšlím, že na gratulaci si necháme nějakou svojí, kterou si doneseme :) tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny : info o muzice na Hluboké : jinak na matrice nám dali dva seznamy, každej seznam písniček má na starost jinej varhaník, střídaji se tam totiž dva nu. Já že bych to vyfotila mobilem a hodila to sem na stránku, abyste věděli a viděli jaký tam jsou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka díky za radu, koupím teda bílé :-) Jinak lampionky budu kupovat asi do dvojic, jeden to asi blbě bude zapalovat že? Takže koupím asi 20ks a uvidím. Luci díky za odkaz ;-) Čekám ted na skoromanžu než se mi za chvíli vrátí z polonoce z práce. Tak jsem si zatím vyhrála s grafikou na čokoládky a na jmenovky ke stolu, asi udělám do toho korku přepulenýho, to se mi líbí. Prototipy hodím do alba, u čokoládky je ještě zezadu "Děkujeme, že jste dnes s námi!".
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jéé kristý to tam máme taky to poděkování :-D Včera sem byla tak vystreslá, že jsem ještě v noci začla vyrábět jmenovky :-D Já jdu do jablíčkovejch, ty korkový sou úžasný, měli je nedávno naši kamarádi, tak aby sme se neopičili ;-) Jinak dobré dopoledne holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, ty si budeš objednávat dort v cukrárně v Týně nad Vltavou? Odtud je můj přítel :D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak je to dobrý nápad tak se není čemu divit, jsme holky šikovný :-D A budeš dávat pravý jablíčka? viděla jsem že někdo dělal na umělá. Nevíš jestli si ten korek sami půlili? Včera mě viděsil Milan že prý se to blbě řeže a že si akorát tak uříznu prsty...
Odpovědět
Profilova fotka
ještě napíšu že na lampionky.cz mají slevu na bílé lampionky (ty normální) slevu a mají je za 29kč jeden :-)
Odpovědět
Článek se načítá
za chvíli razíme na muzikál tak v rychlosti: jj budeme je mít z Týna nad Vltavou, je kousek od centra, je tam výrobna, není to ta u řeky. lampiony taky do dvojice, určitě tak 20ks taky:-) ale přemýšlím co když bude pršet??? Andrejko písničky si všechny přinesu své, ty kapelníky nechceme. jinak u nás nic new:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Umělý???To snad ne? Budeme mít samozřejmě živý, já na ty umělotiny moc nejsem :-S Prostě nakoupíme den předem 40 zelenejch jablek, vyblejskáme je a zapícháme jmenovky....S těma korkama nevím jak to dělali, ale řekla bych že to je spíš práce pro chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí tak hezkou zábavu :-) To jdete na ten vánoční dárek? ;-)
Odpovědět
jj to byl můj vánoční dárek - krásný to bylo!!! já miluju muzikály, takže lístky to je dárek pro mě největší
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Milan lampionky objednal :-) tak jsem zvědavá, koupili jsme jeden navíc na zkoušku :-) Měli i množstevní slevu 10% nad 20ks takže to využijem. @a.n.d.r.e.a Já bych taky umělý nechtěla, ale už jsem to taky viděla :-D S tím korkem to bude mít Milan radost až mu to oznámim :-D
Odpovědět
holky pouští se lampionky i když prší????
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to si nejsem moc jistá, ale myslím si, že ne. Je tam přeci plamínek, který hoří a když by pršelo, tak ti to zhasne
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik četla jsem návod a prý se nemají pouštět ani za větrného počasí ani za deště... Takže pak maximálně zbydou hostum na jindy :-)
Odpovědět
to je dost blbý já bych jich kupovala tak 30. tak počkám jaký budou hlásat počasíko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, koupili jsme 19 pro hosty a 1 pro nás ve tvaru srdce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez - Neztratila jsem se :-( Za dva pracovní týdny mám 23 hodin přesčas :-( V práci se sem nestíhám juknout, a když přijdu domů, tak jdu zpravidla hned spát ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, založila jsem na svém profilu nové album se seznamem svatební hudby z Městského úřadu Hluboká (z matriky) Jak jste se na něj ptali :) Jsou tam dva seznamy - 1. varhaník p. Píša a 2. varhaník p. Zaplatílek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!! @andrej_ka toho Zaplatílka znám, je od nás z města a chvíli bydlel i vedle v bytě u nás v paneláku, teď bydlí v paneláku kousek od nás :-) my budeme mít písničky normálně z CD, já na ty varhany a tak moc nejsem.. @renfri no Markét to ti nzávidim, já přes časy nedělám ale když přijdu z práce tak skoro pokaždý taky hned usnu... @twigik aby tam nechytl les u bezdreva, jak jsou tam okolo samý stromy :-D
Odpovědět
hm, uvidíme, co bude, musím se na to pak taky poptat, zda to tam jde :-) Andrejko kolik písniček máš vybrat??? taky chceme ale z CD:-)
Odpovědět
tak já jsem si dneska objednala krabičky na výslužky a balonky:-) a přemýšlím, zda nekoupit organzu i na auto, bílou...budu mít asi panenku a Tom cylindr a co k tomu??? přemýšleli jste otom už?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes ve slevě (díky za tip!) koupili u Blažka kalhoty a manžetové knoflíčky :o)) Tož už zbejvá jen košula a kravatka a spona do kravaty :) Taky nechcu varhany holky :o))) I když by to byla paráda - ta skladba, co chceme zahrát by na varhany musela znít dost hustě :o)))
Odpovědět
Ahoj, mohla bych Vás tu poprosit o ten jídelní lístek z penzionu Bezdrev? Také plánuji svatbu ale asi až za rok. Ještě ale nevíme kde se vzít, jestli u mě na jihu nebo u něho na severu čech, proto se rozmýšlíme dle restaurace. Děkuji moc, Chriska
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, tak jsem dnes volala na tu matriku na Hlubokou, a měli by to být 4 písničky - na příchod, na výměnu prstýnků, na gratulaci a na odchod, a asi taky přemýšlím, že si donesu naše písničky na CD, a s tím, že jsou se slovama nu, ale že to nebude stejně při proslovu matrikářky nějak nahlas,takže by to mělo být ok. :) s tím, že když bude třeba ta jedna písnička delší tak jí můžeme mít na výměnu prstýnků a i ještě třeba kousek na gratulaci a pak může začít další nová písnička :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?