Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak zase po pár dnech tady....Kristyn, já si vybrala ty největší formy a třípatrovej, budu dort dávat asi místo výslužek a nebo se zbytek sní druhej den na párty s kamarádama....takže se neboj, myslim, že se dostanete určitě níž.... já jsem na sladký a dort jsem chtěla prostě luxus a velkej :-D Jinak svatební cestu neplánujeme, budeme stavět takže naše dovča bude na stavbě :-D Holt musíme šetřit, aby jsme mohli rozšířit, přece jen 30m2 je málo když bysme pak časem chtěli bejt tři... :-D Ale ani mi to neva, s přítelem máme procestováno až až, takže to nebude nic trýznivýho...uvažovala jsem max nějakej welness víkend třeba ve frymburku...to je pár korun a člověk si náramně odpočine...No a kam vy se chystáte na svatebku? A ostatní? Nicky, focení v zahradě by ti neměl nikdo zakázat...to by se tam nemohli fotit ani turisti...
Odpovědět
My svatební cestu necháme asi až na příští rok,protže letos to nějak nezvládnem,dovolené není tolik ;-) . Ale určitě bych jela někam na víkend,koukala jsem na Štekl,ale to je docela drahota,tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci volala mi to mamina, jedna holčina od nás tam bude mít svatbu v červnu - a možná je to tou hlavní sezonou, protože v létě tam jezdí turistů dost, v tom dubnu je ještě předsezona a tolik ubytovaných nebude.. Jinak mi svatebku neplánujeme, chceme začít stavět takže taky na baráku, možná jsme se bavili že bysme vyrazili třeba na týden do Bulharska, ale to je ještě daleko, takže to nijak neřešim, hlavní pro nás je ten barák.. Nicky určitě vám nikdo nic neřekne, zahrada je volně přístupná, turisty tak nikdo nevyhazuje a hlavně ani oni sami nemůžou mít přehled o tom, kdo se jim tam z těch fotících se vdává a kdo ne, to by museli dostávat beroucí se nějaký razítka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hezké dopoledne, my pojedem na svatebku do tater :-) Jen na týden, protože taky budem finančně vycuclý...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dotaz kolik byste byly ochotny dát za hudební doprovod na obřad? Jelikož to nebudeme mít v obřadní síni tak budeme muset si zajistit hudbu, nevím jestli tam bude zásuvka a hlavně jak by to znělo hudba z magneťáku v renesanční místnosti ... tak budeme muset zajistit asi nějaké hudebníky. Líbilo se nám kytarové duho, ale našla jsem je jen přes agenturu krumlovské inspirace za 2000kč za obřad, což mi tedy přijde docela hodně za obřad do 30minut ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g na Hluboký na zámku taky pouštějí z magneťáku :-) a zásuvka tam určitě bude..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez já vím, ale tohle je "holá" místnost bez nábytku, tak právě nevím, jak to bude znít, ale zkusím to vyzjistit.
Odpovědět
čauky holky. Kristý za tu hudbu to je pálka teda... já ale asi taky budu mít hudbu z magnetáku:-) jinak budu měnit výzdobu na autíko:-) tu šerpu jsem prodala:-) prostě nakonec to nebylo ono:-) jinak u nás stále nic novýho:-( o víkendu půjdeme asina ten veletrh do galerie fénix, covy? tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahá, no vidíš, výzdobu auta jsme ani ještě nevyzkoušeli. S autem stejnak pojedeme akorát na focení do parku... Tak aspon se vší parádou :-D A máte vybrané písničky? Kolik jich má být? Myslíš že je blbí kdyby z magneťáku hrála nějaká "filharmonie" ? Taky pujdeme na ten veletrh, byla jsem se podívat v saloně venesis a moc milá slečna mě tam zvala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě napadlo, že se tam tedy možná potkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám :) Na veletrh půjdeme v neděli :)
Odpovědět
o jakém veletrhu se to tu bavíte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nicky25 o tom svatební festivalu ted v sobotu a v neděli v Praze Tak snoubenec možnost magneťák zatrhnul... Prý nevíme kde ta zásuvka je a že prý si představuje živé hudebníky, ale 2tisíce za 10minut je i pro něj moc, tak prý se budeme ptát místních... To jsem na to zvědavá :-N
Odpovědět
my tam půjdeme asi zítra. holky tak mi poslali zase poukázku na ty prstýnky, tentokrát na Tomáše:-) posílala jsem to i na něj:-) tak to tentokrát dostane kamarádka:-) my budeme mít kazeták:-) živou určo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak tam zítra vybereš všechny ceny jestli tam bude nějaké to losování :-D
Odpovědět
ale prd:-) to neměj vůbec strach:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýý, napište, prosím, jaké to tam bylo, já jedu zítra do Českých Budějic, tak se tam dostaneme až v neděli :o)
Odpovědět
Profilova fotka
když budu na netu tak určitě napíšu
Odpovědět
napíšu pokud tam pudu - prej je tam mraky lidí a nevím zda má cenu tam tedy jít, když skoro všechno máme. uvidíme...ale kdybysme tam šli, napísám:-) papa
Odpovědět
ahojky holky, tak na veletrh jsme nešli, všichni tady píšou jak je to o ničem, že jsou tam hlavně prstýnky. dneska nám volali že jsou hotové, vyjdou nás na 6700 aledíky tomu že máme své zlato, jinak prý 12,500tis. takže jsem zvědavá jaký budou. jo jinak Petul, s paní Mullerovou jsem mluvila ohledně toho času na hostinu, tak mi řeklaže restaurace je otevřená do 24hod, ale lzese domluvit bez problémů na čas, a když jsem sejíptala zda má vliv počet zamluvených pokojů tak se divila kdejsem to vzala:-) je lepší si vše domlouvat s ní nebo s paní Špringlovou. takže v poho, do dvou nám to stačí:-) tak se mějte a dejte vědět jak jste pořídili vy na veletrhu. paaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak ted jedrm z tojo fedtivalu. nebyli tam jen prstynky. mame bublifuky a dekorační perličky. okoukli jsme šaty.. a hlavňe tam nebylo tak narváno jak v diplomatu. ale zas tam bylo mín vystavovatelů...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když jste to takhle vykreslily, tak tam nepůjdem :-/
Odpovědět
renfri: třeba se ti tam něco bude líbit...já tam nebyla,jen cojsem četla na diskuzi svatební veletrhy. prstýnky, šaty, bublifuky máme, tak asi nemá cenu pro nás tam jít. zítra půjdeme na smoking pro Toma a botky do Palladia a Kotvy tak uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem psala z auta z mobilu , tak koukám že sotva se to dá přečíst :-) Milanovi se tam líbilo. Bylo tam míň vystavovatelu ale řekla bych že ten program měli lepší než v diplomatu. Viděli jsme dvě modní přehlídky šatů. Koupili jsme bublifuky a vyrbali si svatební čokoládky a svatební čoko mince, taky perličky na vlasci na dekoraci stolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také se budu letos vdávat na Hluboké :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky, koukám, že jste si také nechali dělat snubní prstýnky ze svého zlata. Je to nejlepší, také jsme zvolili tuto variantu. :)
Odpovědět
ahojky vítej:-) kdy máte svatbu?
Odpovědět
jj vyjde to dost levně, jen sem zvědavá jaký budou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik máme ji 11.6.2011 na Hluboké
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jj to vyjde, my už je máme doma. A můžu říct, že jsou nádherné, ve zlatnictví bychom za ně nechali minimálně 18 000,- a ty se budeš vdávat kdy ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?