Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem zase v práci.... renfi držím palce ;-)
Odpovědět
já mažu do práce zejtra:-( a teda strašně se mi chce:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky - Markét taky jsem chtěla zavolat už teď, ale když jsem s ní mluvila, tak mi řekla že na červnec si mam zavolat v lednu - ale kdyby náhodou se ti to povedlo zamluvit tak mi dej prosím vědět a hned tam cinknu taky.. :-D Jinak tam zavolám hned 3.1... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ähoj holky, tak vás zdravím po vánocích...koukám, že se všem vydařili!:-) To jsem ráda... My se včera večer vrátili z prahy z vánočního rodinnýho maratonu - a musim říct, že sme bylis Tomem asi moooc hodný. Taky už sme rozdali první ch dvanáct oznámení pod stromeček :-) A musim říct že mělo úspěch, tak jsem ráda! Dnes jedem ještě k Třeboni za dědou tak až se vvrátíme dám sem fotky :-) Zatím se mějte a držim palce se zamlouváním termínu...pa pa
Odpovědět
my je taky dali pod stromeček a mělo úspěch:-) zrovna je u nás potencionální tchýně s tchánem a samo plánujou atd:-) je to úsměvný poslouchat jak se těší a tak:-) tak se mějte bájo
Odpovědět
Ahoj , četla jsem tady vaše příspěvky ohledně datumu svatby a kdy si objednat. Nevím jak je to se svatbami na Hluboké, ale my budeme mít svatbu na Orlíku, termín sem domlouvala už listopadu a termín který jsem chtěla už byl zamluven. Takové ty lukrativnější datumi jsou zamluvený hodně dopředu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruncinkab - Na Hluboké to berou půl roku dopředu. Takže i teď to budeme, jak psala Peťka, zkoušet před termínem :o)
Odpovědět
holky držím pěsti na včasné zamluvení. my jsme domluvili výslužky, a to tak že je budeme dávat pouze do prací + těm co nejdou na hostinu ani raut. všichni to vzali s pochopením a s ohledem na to že máme tolik lidí.... jinaknic nového, maminky sou natěšený, a fakt mě překvapily, že se na vše ptaly,jak to chceme atd:-) jsou úžasný. tak jsem už zase v Pze a zítra do práce:-( holky mám v plánu sehnat organzu, je dobrá šíře 36cm????nebo to jemoc, málo, jak to vidíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik S tou organzou nevím.... já jsem koupila si jen tak na Vánoce a na nějaký pitominky, tuším, že to byla šíře 45, ale ruku bych za to do ohně nedala - v příloze výzdoba našeho Vánočního stolu s tou organzou. Ono záleží, na co ji chceš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik my mame 36 a je to ok
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri to si skládala sama ty ubrousky? To je moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g - ju, to jsem si našla na internetu, takhle si je poskládáme i na hostině :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a myslíš že v tom hotelu to nebudou nějak skládat? Ja právě vubec nevím jak to bude, oni tam pak naskládají ty skleničky a talíře ne?
Odpovědět
já myslím že ta 36cm bude akorát. díky za rady a tipy:-) tak už mám gelovky, fakt jen kratoučký, bílý a modrej proužek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g - Tak já mám ubrousky svoje, seskládám je, přivezu je tam a řeknu jim, jak bych to chtěla. To už je snad to nejmenší... musím se s nimi pak domluvit. Taky tam chci ke každému talíři jmenovky a pytlíček s těma pralinkama + vlastní výzdobu :) Asi by mě trochu otrávilo, kdyby to nešlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska Lukáš volal na tu matriku, tak si máme zavolat až v pondělí, protože oni na to teď ještě nemají ten papírek, na který se to píše - takže Peťul hned v pondělí volej :o) Jinak vlastního oddávajícího mít můžeme, zaplatíme 5000.- za pronájem svatební síně a jinak nic. Takže nás to přijde jen o pětistovku dráž, což je bezva :) V pondělí se dozvíme víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to blahopřeju :-) já plánovala zaukolovat kamošky že mi to tam nazdoběj (nebo si to nazdobim sama). Hlavně když tam ty stoly a židle budou připravený dopředu. Myslíte že je blbý když napíšu do pozvánek k tabuli že se hostina koná od 15. do 20hodin a pak že je pro všechny zamluvena místa v restauraci jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
Markét zrovna jsem říkala Pavlovi, že tam zejtra cinknu, takže děkuji za info, v pondělí v 8 ráno žhavim drát - a snad bysme mohli dostat čas co si přejem - buď půl 12 nebo 11 :-) x-) A že to zvedli jen o těch 500 je super, sem myslela, že by to bylo třeba o 1.000 a výše... a s tim vlastním oddávajícím je to taky super - čekala jsem že zrovna na těch zámcích se budou cukat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g - není to blbý, dělá se to asi normálně, setkala jsem se s tím už několikrát :) @petulabrez - to jste docela ranní ptáci v jedenáct - to bych se bála, že všechno nestihneme :-S Stejně ten čas letí... před chvílí bylo září =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak to jsem ráda :-) Jinak jak bude ten svatební festival začátkem ledna, tak tam budou i zástupci z goldu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri no to já mam taky strach, a to chtěl P. už od 11, a to chci jen v případě že nebude v těch půl 12.. Já bych teda raději měla ve 12, ale to bysme pak šli k obědu až dlouho, a kolem pátý maji přijít známý , tak chceme chvíli posedět jen s rodinou... včera sme byli v praze, tak sme nakoupili nějaký drobnůstky na svatbu v ikee - stojany na čajový svíčky, svíčky atd... Ale stejně je toho ještě nějak málo mi přijde.. Jinak Markét to máš pravdu - nedavno sme se domluvili na termínu a už je to 5 měsíců - a za 6 svatba - to letí.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g - Těším se tam :o))) Jsem zvědavá, jak takový veletrh vlastně vůbec vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri a ty jsi ještě nikde na veletrhu nebyla? já jsem taky docela zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak já jsem byla spíš jako vystavovatel :) Ale to bylo o medicíně, takže trochu rozdíl :D
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri aha tak to jo :-)
Odpovědět
všem vše nej do nového roku, pořádně zapijte zbytek roku 2010 a at ten rok 2011 stojí za to!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky všechno nej do nového roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky přeju všem krásnýho silvestra!:-) Pořádně si to užijte a nezapomeňte: jak na nový rok tak po celý rok!:-D A po novým roce nám to začne pěkně utíkat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji všem krásný a šťastný nový rok - pro nás všechny docela důležitý a zlomový ;-) , proto ať vyjde vše jak si přejeme a vyplní se vše jak chceme!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se - tento rok bude "náš" :) Tak ať je nej nej nej x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?