Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak Já budu asi to samé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Ahojky Petul, s tím dortikem,docela často objednavam marcipanove dortiky a v lednici vždy v pohode :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Ahojky,my budeme oblek asi Také půjčovat,hezke mají v Nuance Paris v ČB :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez ale je mozné, ze se to může stát,poptam se ti moji cukrářky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez dobrý tip na krabičky,do toho Prioru se taky dojdu juknout :) na netu je maji bud za tuhle cenu ale poštovné k tomu a nebo dražší... A nějak bych si je akorát nazdobila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka ahoj, kouknu díky :-) My pujdeme koupit oblek v bandi.cz mají ho otevřít v praze v unoru. Ale světlí se asi všeobecně blbě shání ... to je asi opravdu nejlepší pujčit jak píšeš. Jinak jsem našla stránku kde mají docela levně ty krabičky na cukroví co se mi líbí je to obaly-dekorace.cz a pak jsem se koukala že šijí botičky i na širší nožky v akces.cz. Ale nevím jestli se mi chce dát za boty 2tisíce. Kolik byste dali maximálně vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) Teda holky vy ste se teda rozepsaly!:-) Lucí oni to na tý Hluboký tak zdražili????To snad ne :-/ Ty jo začínaj se ty částky nějak šplhat nahoru...:-( Ach jo. Holky mě proti nervozitě napadaj jen nějaký uklidňující léky, nejhorší je že když sem nervozní tak chodim často na záchod a tady sem se se dočetla o nějakejch zkliďnujících tabletkách Enterol se to jmenuje, znáš je Lucí? Jako sestřička nám určo poradíš ne? :-D A brečet budu určo taky, sem hrozná cíťa, já bulim i u televize když tam někdo umírá nebo tak :-N Peťul, my máme objednanej třípatrák taky potaženej a pani se mě ptala jestli tam maj tak velkou lednici, tak si nemyslim, že se to mělo propadnout....A světlej oblek jsem viděla v ČB nádhernej, původně jsem ho chtěla pro Toma, bylo to v nějakym salonku v uličce u náměstí, bohužel se tam ještě moc nevyznám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se právě dověděla, že v náš svatební den se bude ženit i princ Wiliam :-D No hezký datum si vybrali! :-D
Odpovědět
renfri: akce mají u všech Blažek obchodů:-) Andrej: jj pěkně to zdražili, zase o 500! ono se zdá že to moc není, ale ségra se vdávala 2004 a stálo to 4tis a každý rok to jde nahoru, tak to nesmíme už odkládat:-) dneska jdu se svědkyní na punčošky a spodní prádlo tak uvidíme jak pořídíme:-) co se týče uklidnujícího léku, je dobrý lexaurin:-D ale pokud ho některá vemete, může se dostavit i to, že druhý den budete překvapený že jste vdaný:-D já bych léky teda nedoporučovala, já budu lítat na wc taky, to je prostě tak, k těm nervům to u mě patří:-) ale nechci si ničit žaludek zbytečnejma lékama - holky radši dejchejte pořádně, z hluboka jak při porodu:-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky léky ne, ať z toho něco mam - Luci a jak si napsala že bysme byly druhý den překvapený že jsem vdaný sem se fakt zasmála :-) A s tim bulením sem taky hrozná, já řvu u všeho, čtu něco smutnýho valí se mi slzy :-N @andrej_ka tak to je super, tak ti budu věřit - ne, ale to by snad měla vědět pani co nám ho bude dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky chtěla jsem se ještě zepat - bude dávat ty miničokoládky na stoly nebo do výslužek? Já dám asi na stůl a rovnou na to jmenovku, nebo jmenovku zvlášť a čoko taky zvlášť, jen jakoby s poděkováním... nebo jź jedný strany to a z druhý to... si furt nemůžu vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nejprve jsem chtěla dát ty mini milky, ale asi koupim v obchodě ty od Orion jestli víte, mají asi 24g, jsou taky obalený v alobalu a přes to papír stahovací (dřív to byla pohádka nebo tak nějak) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak léky taky vynechám, přesně z toho duvodu jak píšeš :-D
Odpovědět
petulko já jsem udělala milka rovnou s jmenovkama, takže to dám na stůl:-) už se to blíží:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Ahojky Petul, já ty miničokoládky bud vyrobim (pokud na to budu mít nervy :D) a pokud ne, tak je objednám z internetu, nejsou tam vůbec drahy (www.svatebnicokolady.cz) a budou tam naše jména a datum svatby a mám koupený takové ty bílé stahovací průhledné pytlíčky s obrázkem fialovoučké levandule a do toho dám každému jednu a ještě tam bude mini perníček ve tvaru srdce a bude to jako malej dáreček od nás našim hostům co budou u svatebního stolu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já bych chtěla dát za moje batečky k šatům maximálně do 1000,- víc ne nu, tak uvidím jak pořídím, ale u Deichmanna si moje kamarádka na svatbu vybrala krásné botky :) za 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Lucít ak to se ti povedlo!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda vy my dáváte!:-D Konečně sem se dosmála...to mě fakt pobavilo :-D Myslíš, že to sou fakt takový driáky, žebych si to nepamatovala??? Tak sem dnes doděla obalyna čoko, budou nakonec ve stejnym dekoru jako oznamka :-) tak se budou líbit. Holky, konečně dorazila kuchyň (teda jen část - grrr ]-( ), tak jdeme montovat, tak zítra pa pa.
Odpovědět
tak my dneska scháněli punčochy, nic. ale mám vyhlídlou podprdu ale za 660Kč v Triump:-( pálky teda! zítra budu pokračovat:-) Andrejko, lexaurin je fakt driák, no samo ne až takovej co jsem popsala, ale nedopočuju:-) to je spíš při depresích:-) ale co můžu doporučit vřele nervákům je prosím endiaron. nopokud nevíte nač tak na takové střevní obtíže - srajdu:-D ana močák, hm to asi snad jen plíny pod šaty:-))) holky jdu se dívat na tv a spát... jo někdo se tu ptal, zda budu fotit oblek, ten asi ne, a pak jak jsem dělala čoko, no to byl porod:-))) nevím jak bych to vysvětlovala:-) nato přijdete, ve wordu pohoda:-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Já čoko koupim (páč vyrábět je to by mně šlhlo, a na to jsem moc pohodlná), tak si asi vytvořim jen ten obal na ně - nebo kouknu jak píše Andrejka... Boty taky spolíhám na Deichaman, pak jsem taky našla na netu studio Květuše a tam maji docela dost bot a kolem 500,- - já nemůžu totiž mít podpatky, ale předloni jsem sehnala v Deichm. krásný bílý balerínky, tak pokud by je mněli zas tak jdu do nich :-)
Odpovědět
ty jo to studio květuše je dosti zajímavá stránka:-) já dneska koupila punčošky, samodržící v CALZEDONII jen za 159Kč. na krabičky atd jdu zítra, jsem dneska nějaká ok, jduse na chvilku natáhnout než dorazí Tomáš:-) tak brou noc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahojky,chtěla bych Te poprosit,jestli ten navrh obalu na ty cokoladky nemáš uloženy ve wordu,jestli by jsi mi ho neposlala,ze bych si to akorát upravila podle svého a dala si tam naše iniciály. Neodhadu proste nijak ty nápisy na přední a zadní stranu na strance ve wordu :) pokud bys byla tak hodna,byla bych ti moc vděčná :) zkusíme bych si to tam akorát upravit a kdyz by mi to moc neslo,tak bych je objednala na netu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,tak dneska jsme byli s přítelem na matrice na Hluboke VŠE vyřídit a zaplatit poplatek a připravte si ne 6500,- ale 7000,- o 500,- to opět zdražii a na to jsme se ohradili ze tohle mi do telefonu nikdo neřekl a ze na internetu na jejich strance maji porad 6500,- a na to nám matrikarka řekla,ze to ví,ze uz jim řekla aby to opravili na internetu,ze s tím můžou byt problémy a na to přítel řekl,ze proste takhle Nee,tak ho poslala za jejich tajemníkem.
Odpovědět
čauky Andrejko, o zdražení jsem tu už psala, vím to protože jsem tam volala. cose týče těch čoko tak to moc upravit nemůžeš, musela bysje mít úplně stejný jako já, i s tim srdíčkem:-) nic na tom není, dáš to dohromady neboj.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem byla dneska trošku s mamkou nakupovat :-) Koupila jsem vykrajovátka srdíčko a holubici - vystřihu srdíčko a do něj holubici a budu to nalepovat na výslužky a krabičky od tomboly. Ty krabičky s tim potiskem jsou nějaký předražený. Taky se mi líbilo širokou satenovou stuhu a z ní mašle na ty výslužky. Organzu na organzové taštičky na rýži šňurku a ještě mám zářivě růžový péřový vějíř :-D Z nákupu mám radost :-) Koupila jsem speciální papír na etikety na čokoládky ve světě papíru. Rodzíl od "orgiginálů" nikdo nerozezná :-D Ted akorát sehnat kvalitní čokoládky... jestli se to vubec podaří. Čokoládové mince a velké čokoády budem normálně obědnávat.
Odpovědět
Profilova fotka
myslíte že k bílím šatům mít "šampaň" nebo "tělové" boty je nevhodný? asi by se to hodně bylo...
Odpovědět
ahojky:-) teda tys toho nakoupila:-) já možná zítra, dneska to asi nestihnu, mám do 4 a v 5 mám bejt doma. no k bílým šatům bych šampán nebo tělový nebrala, ač se to nezdá tak je to rozdíl, zvlášt na fotkách...ale to je můj názor, nevím, někomu se to třeba líbí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.. Já chci na krabici na výslužky nalepit papírek s našima jménama, datem svatby a nějaký obrázek možná a na to držátko (nebo někam jinam, uvidim). chci dát taky tu mašli.. My teda rejži vypustíme, ale musim začít pomalu nakupovat věci na tu tombolu, abych toho pak neměla kopici najednou.. @kristyn.g Jinak Kristý já jsem k bílým šatům spíš pro bílý boty... Oni by ty šampaň boty vypdali k těm bílým šatům možná jak špinavý nebo takový zašlý jestli mi rozumíš :-)
Odpovědět
Petulo rejže se snad na zámku i zakazuje:-) teda aspon mi to říkala kamarádka, ale ta se vdávala 3 roky zpět, nevím, a u ségry jsme to ani neměli:-) já se chci taky číhnout na nějaký krabičky, ale asi jen 5-6ks, my se dohodli že výslužky jen těm co nejdou na svatbu a hostinu, což ostatní pochopili, když zveme tolik lidí, celkem tedy to vypadá na 43, víc určo ne:-) s těma botama mám stejný názor jako Petula:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ono máš Luci asi pravdu, protože kdyby tam každejch 20minut každej pár byl zasypanej rejží tak tam nedělaji nic jinýho než zametaji :-) ale my to stejně nechtěli, ani sme snad nad tim neuvažovali že bysme jí chtěli :-) Já teda byla na Hluboký na svatbě jednou, ale je fakt že tam nidko rejži neměl.. My těch výslužek taky nebudeme mít moc, asi kolem 20, ale budem je plnit jen symbolicky, nebudem ty krabice plnit aby přetejkali :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?