Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
    Region České Budějovice
 @petulabrez Ahojky Petul, s tím dortikem,docela často objednavam marcipanove dortiky a v lednici vždy v pohode emoticon
10. led 2011 ve 23:12  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @petulabrez Ahojky,my budeme oblek asi Také půjčovat,hezke mají v Nuance Paris v ČB emoticon
10. led 2011 ve 23:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @petulabrez ale je mozné, ze se to může stát,poptam se ti moji cukrářky emoticon
10. led 2011 ve 23:21  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @petulabrez dobrý tip na krabičky,do toho Prioru se taky dojdu juknout emoticon na netu je maji bud za tuhle cenu ale poštovné k tomu a nebo dražší... A nějak bych si je akorát nazdobila emoticon
10. led 2011 ve 23:25  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @andrej_ka ahoj, kouknu díky emoticon My pujdeme koupit oblek v bandi.cz mají ho otevřít v praze v unoru. Ale světlí se asi všeobecně blbě shání ... to je asi opravdu nejlepší pujčit jak píšeš.

Jinak jsem našla stránku kde mají docela levně ty krabičky na cukroví co se mi líbí je to obaly-dekorace.cz a pak jsem se koukala že šijí botičky i na širší nožky v akces.cz. Ale nevím jestli se mi chce dát za boty 2tisíce. Kolik byste dali maximálně vy?

11. led 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 Dobré dopoledne emoticon
Teda holky vy ste se teda rozepsaly!emoticon
Lucí oni to na tý Hluboký tak zdražili????To snad ne :-/ Ty jo začínaj se ty částky nějak šplhat nahoru...emoticon Ach jo.
Holky mě proti nervozitě napadaj jen nějaký uklidňující léky, nejhorší je že když sem nervozní tak chodim často na záchod a tady sem se se dočetla o nějakejch zkliďnujících tabletkách Enterol se to jmenuje, znáš je Lucí? Jako sestřička nám určo poradíš ne? emoticon A brečet budu určo taky, sem hrozná cíťa, já bulim i u televize když tam někdo umírá nebo tak emoticon
Peťul, my máme objednanej třípatrák taky potaženej a pani se mě ptala jestli tam maj tak velkou lednici, tak si nemyslim, že se to mělo propadnout....A světlej oblek jsem viděla v ČB nádhernej, původně jsem ho chtěla pro Toma, bylo to v nějakym salonku v uličce u náměstí, bohužel se tam ještě moc nevyznám emoticon
11. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Tak jsem se právě dověděla, že v náš svatební den se bude ženit i princ Wiliam emoticon No hezký datum si vybrali! emoticon
11. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 renfri: akce mají u všech Blažek obchodůemoticon
Andrej: jj pěkně to zdražili, zase o 500! ono se zdá že to moc není, ale ségra se vdávala 2004 a stálo to 4tis a každý rok to jde nahoru, tak to nesmíme už odkládatemoticon
dneska jdu se svědkyní na punčošky a spodní prádlo tak uvidíme jak pořídímeemoticon
co se týče uklidnujícího léku, je dobrý lexaurinemoticon ale pokud ho některá vemete, může se dostavit i to, že druhý den budete překvapený že jste vdanýemoticon
já bych léky teda nedoporučovala, já budu lítat na wc taky, to je prostě tak, k těm nervům to u mě patříemoticon ale nechci si ničit žaludek zbytečnejma lékama - holky radši dejchejte pořádně, z hluboka jak při poroduemoticonDD
11. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 Já taky léky ne, ať z toho něco mam - Luci a jak si napsala že bysme byly druhý den překvapený že jsem vdaný sem se fakt zasmála emoticon
A s tim bulením sem taky hrozná, já řvu u všeho, čtu něco smutnýho valí se mi slzy emoticon
@andrej_ka tak to je super, tak ti budu věřit - ne, ale to by snad měla vědět pani co nám ho bude dělat emoticon
11. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Jo holky chtěla jsem se ještě zepat - bude dávat ty miničokoládky na stoly nebo do výslužek? Já dám asi na stůl a rovnou na to jmenovku, nebo jmenovku zvlášť a čoko taky zvlášť, jen jakoby s poděkováním... nebo jź jedný strany to a z druhý to... si furt nemůžu vybrat emoticon
11. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Jo a nejprve jsem chtěla dát ty mini milky, ale asi koupim v obchodě ty od Orion jestli víte, mají asi 24g, jsou taky obalený v alobalu a přes to papír stahovací (dřív to byla pohádka nebo tak nějak) emoticon
11. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 tak léky taky vynechám, přesně z toho duvodu jak píšeš emoticon
11. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 petulko já jsem udělala milka rovnou s jmenovkama, takže to dám na stůlemoticon

už se to blížíemoticon
11. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @petulabrez Ahojky Petul, já ty miničokoládky bud vyrobim (pokud na to budu mít nervy :D) a pokud ne, tak je objednám z internetu, nejsou tam vůbec drahy (www.svatebnicokolady.cz) a budou tam naše jména a datum svatby a mám koupený takové ty bílé stahovací průhledné pytlíčky s obrázkem fialovoučké levandule a do toho dám každému jednu a ještě tam bude mini perníček ve tvaru srdce a bude to jako malej dáreček od nás našim hostům co budou u svatebního stolu emoticon
11. led 2011 v 19:37  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @kristyn.g já bych chtěla dát za moje batečky k šatům maximálně do 1000,- víc ne nu, tak uvidím jak pořídím, ale u Deichmanna si moje kamarádka na svatbu vybrala krásné botky emoticon za 500,-
11. led 2011 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @twigik emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Lucít ak to se ti povedlo!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 No teda vy my dáváte!emoticon Konečně sem se dosmála...to mě fakt pobavilo emoticon Myslíš, že to sou fakt takový driáky, žebych si to nepamatovala???
Tak sem dnes doděla obalyna čoko, budou nakonec ve stejnym dekoru jako oznamka emoticon tak se budou líbit.
Holky, konečně dorazila kuchyň (teda jen část - grrr emoticon ), tak jdeme montovat, tak zítra pa pa.
11. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 tak my dneska scháněli punčochy, nic. ale mám vyhlídlou podprdu ale za 660Kč v Triumpemoticon pálky teda!
zítra budu pokračovatemoticon
Andrejko, lexaurin je fakt driák, no samo ne až takovej co jsem popsala, ale nedopočujuemoticon to je spíš při depresíchemoticon ale co můžu doporučit vřele nervákům je prosím endiaron. nopokud nevíte nač tak na takové střevní obtíže - srajduemoticon ana močák, hm to asi snad jen plíny pod šatyemoticon)) holky jdu se dívat na tv a spát...
jo někdo se tu ptal, zda budu fotit oblek, ten asi ne, a pak jak jsem dělala čoko, no to byl porodemoticon)) nevím jak bych to vysvětlovalaemoticon nato přijdete, ve wordu pohodaemoticon
tak papa
11. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Já čoko koupim (páč vyrábět je to by mně šlhlo, a na to jsem moc pohodlná), tak si asi vytvořim jen ten obal na ně - nebo kouknu jak píše Andrejka...
Boty taky spolíhám na Deichaman, pak jsem taky našla na netu studio Květuše a tam maji docela dost bot a kolem 500,- - já nemůžu totiž mít podpatky, ale předloni jsem sehnala v Deichm. krásný bílý balerínky, tak pokud by je mněli zas tak jdu do nich emoticon
12. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ty jo to studio květuše je dosti zajímavá stránkaemoticon
já dneska koupila punčošky, samodržící v CALZEDONII jen za 159Kč.
na krabičky atd jdu zítra, jsem dneska nějaká ok, jduse na chvilku natáhnout než dorazí Tomášemoticon
tak brou nocemoticon
12. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 @twigik Ahojky,chtěla bych Te poprosit,jestli ten navrh obalu na ty cokoladky nemáš uloženy ve wordu,jestli by jsi mi ho neposlala,ze bych si to akorát upravila podle svého a dala si tam naše iniciály. Neodhadu proste nijak ty nápisy na přední a zadní stranu na strance ve wordu emoticon pokud bys byla tak hodna,byla bych ti moc vděčná emoticon zkusíme bych si to tam akorát upravit a kdyz by mi to moc neslo,tak bych je objednala na netu emoticon
12. led 2011 v 18:50  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
    Region České Budějovice
 Holčiny,tak dneska jsme byli s přítelem na matrice na Hluboke VŠE vyřídit a zaplatit poplatek a připravte si ne 6500,- ale 7000,- o 500,- to opět zdražii a na to jsme se ohradili ze tohle mi do telefonu nikdo neřekl a ze na internetu na jejich strance maji porad 6500,- a na to nám matrikarka řekla,ze to ví,ze uz jim řekla aby to opravili na internetu,ze s tím můžou byt problémy a na to přítel řekl,ze proste takhle Nee,tak ho poslala za jejich tajemníkem.
12. led 2011 v 18:55  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 čauky Andrejko, o zdražení jsem tu už psala, vím to protože jsem tam volala.
cose týče těch čoko tak to moc upravit nemůžeš, musela bysje mít úplně stejný jako já, i s tim srdíčkememoticon
nic na tom není, dáš to dohromady neboj.papa
12. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahojky holky, tak jsem byla dneska trošku s mamkou nakupovat emoticon Koupila jsem vykrajovátka srdíčko a holubici - vystřihu srdíčko a do něj holubici a budu to nalepovat na výslužky a krabičky od tomboly. Ty krabičky s tim potiskem jsou nějaký předražený. Taky se mi líbilo širokou satenovou stuhu a z ní mašle na ty výslužky. Organzu na organzové taštičky na rýži šňurku a ještě mám zářivě růžový péřový vějíř emoticon Z nákupu mám radost emoticon
Koupila jsem speciální papír na etikety na čokoládky ve světě papíru. Rodzíl od "orgiginálů" nikdo nerozezná emoticon Ted akorát sehnat kvalitní čokoládky... jestli se to vubec podaří. Čokoládové mince a velké čokoády budem normálně obědnávat.
12. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 myslíte že k bílím šatům mít "šampaň" nebo "tělové" boty je nevhodný? asi by se to hodně bylo...
12. led 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahojkyemoticon teda tys toho nakoupilaemoticon já možná zítra, dneska to asi nestihnu, mám do 4 a v 5 mám bejt doma. no k bílým šatům bych šampán nebo tělový nebrala, ač se to nezdá tak je to rozdíl, zvlášt na fotkách...ale to je můj názor, nevím, někomu se to třeba líbí!
13. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Ahojky.. Já chci na krabici na výslužky nalepit papírek s našima jménama, datem svatby a nějaký obrázek možná a na to držátko (nebo někam jinam, uvidim). chci dát taky tu mašli.. My teda rejži vypustíme, ale musim začít pomalu nakupovat věci na tu tombolu, abych toho pak neměla kopici najednou..
@kristyn.g Jinak Kristý já jsem k bílým šatům spíš pro bílý boty... Oni by ty šampaň boty vypdali k těm bílým šatům možná jak špinavý nebo takový zašlý jestli mi rozumíš emoticon
13. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Petulo rejže se snad na zámku i zakazujeemoticon teda aspon mi to říkala kamarádka, ale ta se vdávala 3 roky zpět, nevím, a u ségry jsme to ani neměliemoticon
já se chci taky číhnout na nějaký krabičky, ale asi jen 5-6ks, my se dohodli že výslužky jen těm co nejdou na svatbu a hostinu, což ostatní pochopili, když zveme tolik lidí, celkem tedy to vypadá na 43, víc určo neemoticon
s těma botama mám stejný názor jako Petulaemoticon
13. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @twigik ono máš Luci asi pravdu, protože kdyby tam každejch 20minut každej pár byl zasypanej rejží tak tam nedělaji nic jinýho než zametaji emoticon ale my to stejně nechtěli, ani sme snad nad tim neuvažovali že bysme jí chtěli emoticon Já teda byla na Hluboký na svatbě jednou, ale je fakt že tam nidko rejži neměl..
My těch výslužek taky nebudeme mít moc, asi kolem 20, ale budem je plnit jen symbolicky, nebudem ty krabice plnit aby přetejkali emoticon
13. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 to my taky jen symbolicky, a ještě tam rozkrájíme dortík nějakejemoticon to se nějak uděláemoticon
s tou rejží to myslím fakt nejde, i z praktického hlediska jak píšeš. ale my budeme mít bublinky, tak rejži taky nechcemeemoticon
holky co máte v plánu ještě dělat? já menu, ale až budu vědět konečnou verziemoticon
Petul víš čeho se bojím? že až tam odvezu svou organzu atd, tak na mě v tom penzionu budou koukat a bude mít kecy že ne...emoticon
13. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš